Kde sehnat nejlevnější Nutrilon?

vilca
7. bře 2011

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat těch z vás, které dáváte miminku Nutrilon (nejlépe Nutrilon HA), kde se dá koupit nejlevněji? Na netu mi ti moc vhodné nepřijde, přece jen musím zaplatit poštovné, což mi moc nepomůže... Nebo se to v nějakém internetovém obchodě i tak vyplatí? Manžel pracuje v Brně, tak kdyby to mohl tam někde vyzvednout, tak by to bylo asi nejideálnější...
Děkuji za odpovědi 😉

beruska2x
7. bře 2011

nejlevnejsi te prijde z Polska Bebilon - naprosto stejne slozeni, davkovani, na krabici usetrim asi 80Kc... Jinak nekdy maji na Nutrilon akce za 299,- v marketech...

vilca
autor
7. bře 2011

@beruska2x a kde ten Bebilon objednáváš?

beruska2x
7. bře 2011

@vilca koukni na mmb, je tam dost maminek, treba mas nejakou blizko ze to budes mit bez posty 😉 nebo siproste nejakou vyber..

janocka951
7. bře 2011

@vilca podla mna je najlacnejsia Beba od spolocnosti nestlé a stojí 290,-

beruska2x
7. bře 2011

@janocka951 jenze to uz je uplne jine mleko, 😉

@vilca ten Bebilon je i ha - je to proste Nutrilon jen se v Polsku prodava pod jinym nazvem 😉

brusinka.pusinka
7. bře 2011

@beruska2x přesně jak píše beruška jmenuje se bebilon a je to náš nutrilon a mají stejné jako u nás i HA

janocka951
7. bře 2011

@beruska2x VED JE AJ BEBA HA. PODLA TOHO AKE MLIEKO BUDE CHCIET KUPIT. BEBA HA STOJI CCA 295,-.

hojda
7. bře 2011

ja nakupovala v dm s tou slevou 10% ,když měli akční cenu, taky bývá ve Intersparu akce sleva 25% na veškerou dětskou výživu, ale nevím jestli tam mají i nutrilon HA. JInak já taky hlasuju spíše pro Nutrilon, než pro Bebu🙂

beruska2x
7. bře 2011

@janocka951 ale ona se pta na NUTRILON.. Beba muze byt i Ha ale je to proste jine mliko s jinym slozenim, treba miminku nevyhovuje, mleka nejsou stejna a znacky bych mezi sebou rozhodne nemichala...

janocka951
7. bře 2011

@beruska2x aha.... . To som si neuvedomila. A to s tymi mlieckami mas pravdu 🙂

vilca
autor
7. bře 2011

@beruska2x já zůstanu každopádně věrná Nutrilonu (nebo teda tomu Bebilonu)...měli jsme s Nutrilonem dobrou zkušenost už u prvního mimi, takže nechci zkoušet nic jiného...zkusím se mrknout na ten Bebilon, a jestli je tam tak markantní cenový rozdíl, tak se určitě vyplatí i to poštovné 🙂 Takže děkuju za tip 😉

beruska2x
7. bře 2011

@vilca ja beru 6ks - karton a postu platim cca 70Kc - takze na 1 krabici to mas zpet a usetris na tech 5 kusech cca 400Kc - delam to tak uz skoro 2 roky 😉

vilca
autor
7. bře 2011

@beruska2x tak jsem jich objednala rovnou 10 😅 Jen doufám, že je to opravdu to stejný co Nutrilon... Teď mě trošku znejistěl manžel, když se mě ptal, jestli se nebojím dát malýmu něco cizího... 😒 No budu věřit těm, co ho používají 🙂

beruska2x
8. bře 2011

@vilca jasne cim vic, tim se ti postovny vic vyplati 😉

Neni to nic jinyho, vyrabi to Nutricie stejne jako Nutrilon, je proste pro PL maji jiny nazev, je i v dalsich zemich - Rakousko, Madarsko a asi i jinde i tam je to naprosto to same jen to ma nazev jiny v dane zemi..

slozeni je naprosto to same, sama jsem to kdysi konrolovala polozku po polozce 😉

http://www.bebilon.com.pl/Produkty/Mleka-nastep...

vilca
autor
8. bře 2011

@beruska2x děkuju, potřebovala jsem ujistit, že je to ok 😉

8petule8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
8petule8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vilca
autor
14. bře 2011

@8petule8 ok, mrknu na to...díky 🙂

hojda
17. bře 2011

Ahoj, zítra a pozítří je v Intersparu sleva 25% na veškeré dětské jídlo, takže vyjde nutrilon opravdu nejlevněji🙂

matykh
21. zář 2012

@vilca prosím tě kte si to objednala?

hardlove
21. zář 2012

@vilca v německu se nutrilon jmenuje aptamilk a stojí kolem 12 euro přesnou cenu nevím mi jsme kupovali babivitu za 3,30 a malímu chutnalo tohle mlíko ze všech nejvíc malej se mi po českým nutrilonu dávil

maci34
18. lis 2014

kde koupím levne nutrilon 1 dekuji

sasui01
18. lis 2014

Nutrilon 1 asi bohuzel nikde. Na pocatecni mleka nesmi byt sleva takze stoji skoro vsude stejne :/

maci34
18. lis 2014

pkolin
18. lis 2014

@maci34 @sasui01 nutrilon 1 jsem teď kupovala za 319,- na Feedo.cz

pkolin
18. lis 2014

@maci34 @sasui01 Jo a pošta je zdarma

lostakova
18. lis 2014

@maci34 Zkus třeba tady bazar 😉

maci34
19. lis 2014

dekuji

zuzana_ka
19. lis 2014

@vilca Kupuju NUTRILON přes mall.cz
vychytávám akce kdy kolikrát jeden vyjde na 299kč a tím, že si beru třeba 6kusů tak je doprava zdarma až domů🙂
Někdy je k němu i hračka