Kde seženu vzorky umělého mléka?

krmv
12. kvě 2014

Neuite kde sezenu vzorky mleka napr.sunarka,beba. Malx ma rok a zadne mu nechutna co jsem davalaa kupovat cele baleni,kdyz to zasenebude se menechce. Jeste je kojeny teda,ale uz asi ne dlouho tak chci vyzkouset mleka dalsi.

petrajurinova
12. kvě 2014

@krmv zkus se poptat v lékárně, nebo u dětské doktorky. Dostávají je právě k tomu, aby je rozdávali matkám, které se připravují na ukončení kojení.

majdalenka87
12. kvě 2014

Ahoj, já dostala vzorek mlíčka Hami, když jsem se ptala na jejich FB v Klubu maminek, tady: https://www.facebook.com/hamiceskarepublika
@krmv

betelgeuzz
12. kvě 2014

@krmv taky jsem měla z lékárny (tam někdy ty vzorky prodávají) a u dětské dr jsem vzorky dostala. Ještě myslím v DM jsem viděla na prodej minibalení Humana.

chris_n
12. kvě 2014

nevim, jak máš staré dítě, ale je nutné přecházet na UM po ukončení kojení? Není lepší být už na normální stravě a běžném mléku?

killi
12. kvě 2014

@chris_n běžné mléko se nemá dávat do tří let. Zatěžuje to ledviny. 😒

frantiska85
12. kvě 2014

@killi : Kravské mléko hlavně snižuje zisky výrobcům UM 😉

chris_n
12. kvě 2014

@killi bla bla bla 🙂 ne, nic proti tobě, každý má na stravu svůj názor, ale tohle je prostě o tom, jak k tomu přistoupíš. Navíc mléko je i ovčí či kozí nebo rostlinné... A nedělám si iluze o prospěšnosti UM.

killi
12. kvě 2014

@frantiska85 já kravské mléko nepiju právě kvůli jeho tzv. ,,prospěšnosti´´. Je jasné, že nejlepší je kojit, ale pokud to nejde tak určo není cesta dát ročnímu dítěti cosi z krabice co vzdáleně připomíná kravské mléko. To bych raději dala asi to ovčí nebo kozí nebo jak jak píše @chris_n nebo nějaké rostlinné jako piju já. 😉

killi
12. kvě 2014

@chris_n každý ať dává svému dítěti to uzná za vhodné, jsou to naše děti a naše odpovědnost za jejich zdraví 😉

kathy.skal
12. kvě 2014

@killi Souhlasím, až tedy na to, že rostlinné mléko je podle mě to samé jako "cosi z krabice, co připomíná mléko", jelikož to taky musí projít složitou výrobou. Naše děti pijí od roka domácí kozí a ovčí mléko, i z něj doma vaříme, kdybychom měli krávu, tak jim to bez potíží taky dám. Když to člověk propočítá, tak co jedno dítko propije za měsíc v UM, to neprožere koza za celou zimu 😀

@krmv já jsem vzorečky kupovala na lekarna.cz 😉

killi
12. kvě 2014

@kathy.skal já kupuji od kamaráda občas pro manžela taky domácí, mají farmu tak vím co jim dává, dělá i sýry a tvaroh. Já nejím ml. výrobky vůbec, tak si kupuji nebo dělám doma rostl. mléka. Spíš to piju, protože mi to chutná, ne jako náhradu 😉 Je pravda, že UM je strašně drahé, doufám, že budu co nejdéle kojit. Nedávno jsme počítali kolik ušetříme, když kojím, máme látkové plenky a nekupujeme ani ubrousky vlhčené, celkem suma za ten měsíc🙂

krmv
autor
12. kvě 2014

Dekuji za rady. Maly ma rok rada bxch kojila,ale vecer neusne bez prsu a kdybych otehotnela,tak uz mleko nebude.

mifad
13. kvě 2014

Ahoj, stačí když si napíšeš na hipp@hipp.cz a pošlou ti vzoreček zdarma.