Kdy přejít na pokračovací mlíčko?

pajulinkka
12. čer 2011

Mám asi blbý dotaz, ale kdy se má přejít na pokračovací mlíčko? Malý je na UM prakticky od mala, řada mlíček mu nedělala dobře, až mlíčko od Hippu, už jsme na příkrmech, ale zdá se mi že mu už 1 nestačí, pořád se v noci budí za noc vypije dohromady občas 500ml. Cumel zkouším dát ale vydrží cca 15 min a kravál, Budeme mít 5. měsíců.
Děkuji za rady

sarkaa
12. čer 2011

Já mám za to, že pokračovací mlíčka jsou od ukončeného 6. měsíce, ale nejsem odbornice, tak nevím přesně. A nemá růstový spurt? Jinak pokud mu to opravdu nestačí tak bych se poradila s dětským lékařem.

ivasad.
12. čer 2011

Ahoj, když je malému pět měsíců a jste od narození na UM, tak možná bys mohla zkusit na noc už řídkou kaši. Uvidíš jaký to bude mít efekt, jestli ho budí hlad nebo zvyk 😉 Jinak pokračovací mléko je skutečně od ukončeného šestého měsíce - jsou pak i různá mlíčka sytící.

ivett
12. čer 2011

pokud už jste na příkrmech, tak dej na noc kaši...pokračovací mlíka jsou myslím od ukončeného 6. měsíce, ale jistě to taky nevím...mojí malé už 6 měsíců bylo teď a furt jsme na 1čce a stačí jí i bez kaše, takže spíš bych to tipla na spurt a nebo je to mlíčko pro něj prostě málo, zkusila bych nejdřív tu kaši na noc...
mě dr. říkala, že pokud mi malá po mlíku spí celou noc, jakože spí, tak kaši dávat nemusím a nemám, ať se nepřejídá a zbytečně nekyne, ale pokud ti malý nespí a evidentně mu mlíčko nestačí, tak bych tu kaši dala a uvidíš...

ffiinnkkaa
12. čer 2011

Sunar má i sunar plus což je od ukončeného 4 měsíce.

8petule8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz