Kdy v těhotenství koupit kočárek?

neznama09
3. čer 2018

Ahoj holky, myslíte že je ještě brzy na kočárek? Příští měsíc mám termín porodu, a za 2 týdny si chceme koupit kočárek, myslíte že je to ještě brzy nebo to je jedno? 😊😊

ladyhacek
3. čer 2018

my kupovali když jsem byla v 7m

misa357
3. čer 2018

Spíš pozdě, pokud si vybereš nějaký, co není skladem.

neznama09
autor
3. čer 2018

@ladyhacek Děkuji 😊

neznama09
autor
3. čer 2018

@misa357 Ja už mám právě vybráný 🙂

lucie01
3. čer 2018

Je to čas tak akorát, já jsem kupovala asi měsíc před porodem a už jsem byla nervózní 😁

neznama09
autor
3. čer 2018

@lucie01 Děkuji 😊 Ono se říká že se nesmí mít prej kočárek doma, ale myslím si že je to blbost 😀

westie
3. čer 2018

@neznama09 Myslim, ze je to akorat. My kupovali v sestem mesici, byla jsem za to rada - prisla nam jina barva, meli jsme dost casu na vymenu. Pak jsme ho meli mesic doma, i pres vsechny povery a nic se nestalo🙂

petrasipkova1
3. čer 2018

@neznama09 na mě i pozdě 😀 my pro něj jeli daleko, asi někdy v 6 měsíci. Jinak pověrčivá nejsem, mám druhé dítě, takže po prvním mám výbavičku celou doma od začátku, včetně 3 kočárků 😀 Je to blbost, určitě kup, porod může přijít kdykoliv. 😀

lida9
3. čer 2018

my koupili a v prodejne ho nechali zdarma do terminu porodu (asi 3 mesice), kdy ho tatka vyzvedl... u nas zcela bezna sluzba, zdarma samozrejme... jo a taky ho slozili, takze tatka prijel a odjel s hotovym bez starosti🙂

neznama09
autor
3. čer 2018

Děkuji holky 😊😊

zelenaesmolda
3. čer 2018

Spis pozde,co kdyz porodis driv?

35_a_budu_mamka
3. čer 2018

My ho koupili az asi tyden po porodu, jsme povercivi😎

slayc
3. čer 2018

my ho koupili kdyz sem byla v necelem 3 mesici na veletrhu, kvuli prostoru sme ho nechali u nasich. Poverciva nejsem, cena byla luxusni, vyzkouseli sme ho a libil se nam, tak sme si ho rovnou odvezli. Kdyby se neco stalo, tak bychom ho prodali.

zelenaesmolda
3. čer 2018

Ja tuhle poveru fakt nechapu,proc zrovna kocarek?A zbytek vybavicky je pohode?Vzdyt je to naprosty nesmysl

neznama09
autor
3. čer 2018

@zelenaesmolda Myslím si že mas pravdu 💯👍

neznama09
autor
3. čer 2018

@zelenaesmolda No právě, nikdy nevíš co se stane

kaneshiro
3. čer 2018

Kočárek jsme kupovali dva a půl měsíce před porodem, skoro měsíc trvalo, než přišel na prodejnu, pak byl schovaný u tchýně. V obchodě, kde jsem prodávala si kočárek po zaplacení odváželi tatínci až po porodu.

priefi
3. čer 2018

@neznama09 my kupovali po porodu, povercivost je hold povercivost.

lucie01
3. čer 2018

@neznama09 No u nás se to taky dodržuje :D - putoval k mojí babičce, kde čekal až se prcek narodí :D

oveckaluky
3. čer 2018

My kupovali ve 20. tt (jednak se nám naskytla dobrá příležitost, a jednak čekáme dvojky, takže nevíme, kdy si usmyslí přijít na svět, a chtěla jsem být u nákupu) a putoval ke tchýni 🙂

viki999
3. čer 2018

@lida9
@35_a_budu_mamka
@kaneshiro
@priefi
A to až takhle na poslední chvíli resite/řešili jste/řešili prepirani? To si úplně nedokážu představit..
Máme koupeno, uschovano u sousedky důchodkyně a výhledově si tam dojdu pro části k preprani..

cuuza
3. čer 2018

Kupovali jsme v šestém měsíci ale vyzvedavali týden před termínem... Spíš aby se doma nepletl než kvůli pověře.

luciklim
3. čer 2018

@neznama09 nejvyssi cas, vetsinou kocarky skladem nejsou a ceka se mesic az dva, pokud je skladem, daji ti ten vystaveny..jinak napr.Detsky raj nabizi moznost, ze ti ho tam nechaji az do porodu 🙂

luj89
3. čer 2018

za me dost pozde... Ja mela objednany kocarek v kamennem obchode s tim, ze ma dorazit do 6 tydnu a za 5 tydnu volala pani s tim, ze nebude! ze výrobce presel na novou verzi, ktera jeste neni v prodeji a stsrou ze uz nedela! horko tezko jsem pak hledala vybrany kocarek na webu.
Jinak tu poveru teda naprosto nechapu, resp. ja nechapu zadnou poveru 😀. Proc to zbytecne komplikovat nejakym nesmyslem? Kocar byl doma mesic pred terminem a vse jsem mela cas vyprat a vubec prozkoumat jak kocar funguje 😉.

kaneshiro
3. čer 2018

@viki999 nechápu to přeprání? žádné části kočárku jsem neprala.

ariadna12
3. čer 2018

Je to akorat, kupovali jsme ho, aby 14 dni pred terminem porodu byl k vyzvednuti (ale objednali jsme jen to, co bylo na prodejne stoprocentne skladem, jinak by to nemuselo vcas dorazit od dodavatele😊).

ariadna12
3. čer 2018

A dle povery zustal kocarek v trojkombinaci v prodejne a tatinek ho vyzvedl a dojel s nim rovnou do porodnice v den odjezdu mne a mimi domu. Proste verime na povery😉.

eemilka
3. čer 2018

Na takovéhle úvahy mají čas jen prvorodičky. To nemyslím nijak uvážlivě, zažila jsem to na vlastní kůži 🙂 Když jsme čekali druhé dítě, tak byl kočárek s námi pod jednou střechu celou dobu těhotenství (jak taky jinak, když byl po prvním dítku uskladněn ve sklepě 😉).

horseska19
3. čer 2018

My koupili kočárek docela brzo. Ne že bych to plánovala, ale naskytla se skvělá šance koupit námi vybraný, asi o 6 tisíc levněji a necelý půl rok používaný. Nechali jsme ho u sestry na domku a to hlavně diky nátlaku rodiny, která byla přesvědčena, že je na takovou koupi opravdu moc brzo 😵😀 mávla jsem nad tím rukou a mám alespoň klid 😉

viki999
4. čer 2018

@kaneshiro Aha, no to mě právě udivuje, že mi přijde že to nikdo neprepira..
Když vidím jak "panicky" se řeší prepirani a žehlení před porodem a kočár, který může být od čehokoli z výroby/uskladnění tak nikdo neřeší?