Kojenecká voda-bez bílého škraloupu po převaření. Jaká voda to nedělá?

22. kvě 2021

Koupila jsem si několik značek kojeneckých vod, které vždy před přípravou UM na doporučení pediatra převaruji. Jenže pokaždé po prevareni se na hladině vody udělá takový bílý povlak. Prý to není škodlivé , ale nevypadá to dobře. Nevíte o nějaké kojenecke vodě která toto po prevareni nedělá? Děkuju

saarunka
22. kvě 2021

Ja teda neprevaruju.. kupuju v lidlu a na obalu pisou ,ze uz se nemusi ani prevarovat

autor
22. kvě 2021

@saarunka já vím ale mě doktor řekl že i tak převařovat, tsk nevim😲

hezz17
22. kvě 2021

Jak je dite stare? Jako balena voda je eklhaft

bara88
22. kvě 2021

A to máte doma nějak špatnou vodu ze musíte kupovat vodu v petkach?

autor
22. kvě 2021

@bara88 ano, máme studnu s nepitnou vodou bohužel ☹️

autor
22. kvě 2021

@hezz17 mesic

emillyhk
22. kvě 2021

Když se to šikovně slije, většina toho "škraloupu" zůstane v hrnci 😉

zuzekk
22. kvě 2021

Kojeneckou už neprevařuj

meronym
23. kvě 2021

Ale kojenecka voda se ma prevarovat, zakladatelka to dela spravne. To jsou tady zase rady... zkousela jsi kojeneckou Tomu? Za mne je nejlepsi.

anettkah
23. kvě 2021

Mne to nedela Dobra voda.. Prvne jsem se toho lekla, vydrbala konvici a nevim, co vsechno 🤦🏻‍♀️😃 ale to jsou jen mineraly, neni to nijak skodlive 😉

autor
23. kvě 2021

@meronym zkusím!

klokanka31
23. kvě 2021

Já kupuju aquilu první vodu, a nepřevařujeme.

jako_mala_holka
23. kvě 2021

Kupujeme Aquilu první vodu a nikdy jsem nepřevařovala, na UM je malá od narození

hasara33
23. kvě 2021

Já jsem kupovala Aquilu a převařovala jsem jí 🤷‍♀️ přeci jen v ty PETce nevím, kde a jak dlouho to stálo a co se tam během té doby mohlo vytvořit 🤷‍♀️ možná, že to bylo k ničemu, ale já v tom měla větší jistotu když jsem to převařila

jelenice_zavodnice
23. kvě 2021

Ten bily povlak jsou mineralni latky, znak tvrdsi vody. Neni to skodlive, bud to muzes scedit nebo si najit v obchodech koj. vodu s min. obsahem mineralu, nekde jsem neco takoveho videla ale nepamatuji si, ktera je to znacka.

dominge
23. kvě 2021

Já Teda nikdy nekupoval kojence vody, protože když je testovali v D testu, tak vyšly mnohem hůř, než obyčejné. Samé špatně látky. Já tedy vždy převažují obyčejnou kohoutkovou 😉

amazonkajanik
23. kvě 2021

Ze všech kojeneckych vod je nej ta od Dobré vody. Má nejméně min.látek. Správně má mít kojenecka voda max 250mg/l ale třeba Rajec má téměř 350, kdežto Dobrá voda má 104mg/l ve všech, i v těch ochucenych 😉

xxx3d
23. kvě 2021

Taky jsem tohle řešila, takže vím moc dobře, nakonec jsem ji našla - Nartes
přeji štěstí.