Kojenecká voda z termosky na přípravu Nutrilonu. Jde to?

iv123
13. pro 2011

Prosím vás, potřebuji radu. Dnes bude hlídat malou manžel a nevím, jak to vyřešit s Nutrilonem, aby mohl manžel malou nakrmit a měl s přípravou co nejmíň práce. Myslíte, že bych mu mohla připravit převařenou vodu do termosky?

evaviki
13. pro 2011

bez problemov.. my sme to tak vzdy riesili, ked sme niekam isli.. naliali do lahvicky prevarenu z termosky, doliali normal kojeneckou z lahve, namiesali pozadovanu teplotu a odliali, aby som mala presne tolko vody, kolko potrebujem.. 🙂

krakorka
13. pro 2011

My jsme to tak dělali a dělá to spousta mamin,takže určitě můžeš.

ined77
13. pro 2011

samozřejmě že můžeš 😉 .já to tak dělala běžně 🙂 .

kami1984
13. pro 2011

Ja to delam tak bezne v noci a kdyz jdeme s malym ven..
Ale i kdyby to ohral v ohrivacce, tak to zase tolik casu nezabere....

mishulle
13. pro 2011

dělali jsme to tak pořád, když jsme chodili na výlety, buď jak píše evaviki, nebo necháš vodu trochu vychladnout a pak teprve přeleješ do termosky

pelenka
13. pro 2011

Úplně nejrychlejší je připravit požadovanou dávku a dát hned do ledničky, přihřeje v mikrovlnce a můžou baštit. Běžně to tak praktikují v porodnicích.

marketnieuw
13. pro 2011

ja mam horkou vodu v termosce a naredim ji podle potreby studenou ... ale manzelovi vzdycky pripravim vodu do lahve a reknu mu na jak dlouho ji ma dat do mikrovlnky... pak jen smichat s UM pripravenem v davkovaci - myslim, ze je to jednodussi nez, aby zkoumal, jestli ma voda spravnou teplotu

sidynka
13. pro 2011

já vždy převařím vodu, nechám ji vychladnout na teplotu k pití, přeliju do termosky. k tomu v dávkovači mléko..pokud nemáš dávkovač,tak do mističky dej potřebné množsví. zatřepat, hotovo

llluckaaa
13. pro 2011

Klidně do termosky. U nás doma se to dělá tak, že mám vodu připravenou ve flašce a pak jí ohřívám v mikrovlnce.