Kojenecké mléko Hami 2, máte zkušenosti?

hhelik
19. bře 2014

Ahojda maminky,
ráda bych se Vás zeptala na názory ke kojeneckému mléku Hami 2.
Jaké máte zkušenosti? Chutnali dětem? Jaký byl přechod z kojení na mlíčko?
Jak by jste porovnali kvalitu a cenu s ostatníma mlíčkama?

andelka
19. bře 2014

Oba kluci Hami měli (starší pak přešel na Babylove3) a spokojenost. Kvůli zdražování a častým výpadkům Babylove jsem mladšímu dala už rovnou Hami po skončení kojení (v 15měs.), rovnou teda trojku, dvojku jsme měli možná tak jednu pixlu. Já jsem spokojená, voní, chutná, výborně se rozpouští, dá se snadno sehnat a často bývá v akci (kupuju když stojí 150-160Kč/500g). Malej pije denně tak 250ml, nadvakrát, většinou před spaním.

lenynka
19. bře 2014

U syna v poho, dcera po něm má průjem 😖 Kupujeme Sunar, když je v akce a Babylove.
Nebýt těch průjmů, tak bych jí ho kupovala - souhlas s tím co napsala @andelka

ange_de_la_morte
19. bře 2014

Matyáškowi taky nesedí - má po něm bolení bříška. Dáwala jsem neprwe Sunar Nutradefense a teď jsme přešli na Hipp ( omlouwám se za ,w,)

sarka151212
19. bře 2014

Z kojení jsme přešli na Nutrilon, poté na Hami, to už mi papá malá přes rok a chutná jí 🙂

ivasad.
19. bře 2014

Taky jsme byli spokojení, malej ho pil asi od 6měs. Často je v akci, máme i několik lahví NUK, co k tomu byly zdarma... Pokud nemá dítě UM během toho prvního půlroku, ale až jako součást smíšené stravy později, tak jsou ta drahá mléka - Beba, Nutrilon - podle mně zbytečná. Chutnal mu i sunar.

tarien
19. bře 2014

My na Hami přešli až v 13 měsících (Hami 3)...předtím jsme byli na Bebě - v porovnání s Bebou je Hami hodně sladké, jinak se rozpouští stejně dobře, nemá ale probiotika, nicméně malé chutná, problémy s ním nemá. Přešla jsem na něj kvůli ceně (je teď v akci v DM, s kuponky mě vyšlo na 120,-Kč).

mafeska
19. bře 2014

My na HAMI přešly až teďka, předtím jsem dávala nutrilon. Dcerka si změny značky vůbec nevšimla a naštěstí jí vyhovuje.
Můžu porovnat jen s nutrilonem, je nejdražší na trhu takže ho považuju za nejkvalitnější, cena je ale stále stejná a nějak si nemůžu vybavit jestli vůbec byl v akci. S Hami spokojenost, jen mi nějak nevyhovuje to balení (zvykla jsem si z nutrilonu na vychytané balení), ale to je to nejmenší. Přešla jsem na Hami kvůli ceně 🙂

pavlusa01
21. bře 2014

Tak já můžu odpovědět s určitostí,že moje malá v pátém měsíci suprově přecházela z kojení na UM.Já jí to kojení,ale odbourávala postupně,jestli máte ještě mateřské mléko,tak to můžete dělat...Nejdříve sem prez den kojila a UM jsem dala jen po koupání na noc a když si po pár dnech na to zvykla,tak jsem přidávala UM,že jednou jsem kojila a další UM stále sem ubírala kojení a zvyšovala to UM, až už jsem nekojila a malá to snesla v pohodě 🙂 S Hami skušenosti nemám,já dávala a dávám Sunar Comlpex a vše je v pohodě....... 😉

alyssa.anna
8. srp 2014

Dáváme Hami od 12m, přešli jsme ze Sunaru, který nás docela ucpával. S Hami byl zpočátku opačný problém, ale připisuji to i tomu źe jsme tou dobou byli na ATB, Hami papáme už 3. měsíc a vše se již srovnalo a bříško je zřejmě také spokojené 🙂 Je to zatím nejlepší mléko, co jsme zkoušeli. Sunar ND nás ke konci docela ucpával, Nutrilon zase způsoboval velké nadýmání, takže s Hami jsme spokojeni 🙂

bubla79
6. lis 2016

Na Hami mlíčku jsme skoro od narození,jiné jsme ani nezkoušeli. Je suprovní, malého krásně zasytí, nehrudkuje. V akcích bývá za super cenu 🙂.

sari_nka
17. lis 2016

Máme Hami mlicko 6+ a jsme nadšeni! Ke kojení super, malého zasytí, skvěle a rychle se z něj dělá kaše a malému moc chutná!

lenka201084
19. lis 2016

@hhelik Hami naprosto doporučuji ... zkusili jsme jich mnoho a malý prostě nechtěl po několika měsících boje mi přijal hami 6+ hned na poprvé , chut má úžasnou bez pachutí a krásně mi po něm spinká , po třech měsících jsem se konečně trochu vyspala prospal po kaši a mlíčku celou noc. Za mne ano a už nebudu měnit.

miachela
2. pro 2016

Spokojenost s mlíčkem Hami 6+. Malý mi sice po něm nespí celou noc (možná je to i tím že mu rostou zoubky a né mlíčkem). Má snadnou přípravu a hezky voní. Nejdůležitější je, že malému chutná a neprská ho po celém bytě 🙂