Kojení - 2 dny umělá výživa - kojení

beruska951
29. zář 2017

Ahoj, chtěla bych se optat zda jste nektera kojila a pak musela dat dite treba na dvva dny na UM a pak znovu kojila?? Nemeli jste stim problem?? Mam doma ctyrtydenni miminko, plne kojeno ale bohuzel jsem musela byt hospitalizovana a maleho mit u sebe nemuzu tak je do na UM. Ja si mleko odsavam abych ho neztratila ale mam strach jestli maly bude chtit potom kojit kdxz si zvykne ne flasku a UM. Mate nekdo stejnou nebo podobnou zkusenost?? Dekuji

luj89
29. zář 2017

@beruska951 ahoj, zkusenost nemam, ale myslim, ze pokud jde jen o to, ze nemas maleho u sebe a nemas nejake leky po kterých nemuzes kojit, tak by ti mohli mimco nosit nakojeni. A divim se ze s tebou mimi nemuze byt... To bych si taky zjistila jestli vás můžou separovat.

bbubble
29. zář 2017

Ak to neni mozne inak, aspon by som mu davala to odstriekane.. Nie UM.. A urcite nie z klasickej lahve

beruska951
autor
29. zář 2017

No bohuzel spolu byt nemuzem protoze lezim na chirurgii a mam kapacky, takze ani odstrikavane nemuzu davat a ani by nebyla ta moznost jelikoz lezim v inem meste nez bydlime. Moznost sme meli nechat ho na dětském ale tam by byl s nemocnymi detmi a na kojeni by mi ho nenosili ta moznos tu neni, tak sme to vyresili tak.

luj89
29. zář 2017

@beruska951 tak v tom pripade bych ale nekrmila z lahvicky...

beruska951
autor
29. zář 2017

Tak to uz bohuzel zacli, ale na deckem by ho taky krmili z flasky. No uvidim az prijedu domu.

luj89
29. zář 2017

@beruska951 tak to koukam... My byly s dcerkou na detskem ve 3 tydnech pro neprospivani a flasku tam snad ani nemeli...

beruska951
autor
29. zář 2017

Asi zalezi na nemocnici nebo nevim. Ale kazdopadne sem ho tam nechtela nechat uz kvuli tomu aby nebyl nemocny.

bbubble
29. zář 2017

Na detske niee, ked to neni nutne tak je urcite lepsie ked moze byt s tatinkom/starymi rodicmi alebo s kym je teraz.. Nez sam v nemocnici, kde by ho nechali cele dni sameho plakat :/ ked to inak nejde, tak by som aspon kupila lahvicku od Aventu/Medely, maju tie lahve pre kojene deti, z ktorych musia tahat s usilim. Neni to sice samospasne, ale lepsie nez nic.

bbubble
29. zář 2017

Alebo idealne ho mozu doma krmit po prste so striekackou, nevadi ze uz zacali z flasky, snad sa este chyti..cim menej v tom budu pokracovat tym lepsie pre vase kojenie..

svetylko_v_komore
29. zář 2017

@beruska951 dobrý den. I s kapackama můžete kojit, dítě normálně mít u sebe můžete. Obraťte se na férovánemocnice.cz . Mám obavu, že „vase" nemocnice jedná protipravne.

luj89
29. zář 2017

@svetylko_v_komore nebo fb skupinka ,,Podporite mne v osvete?,,

svetylko_v_komore
29. zář 2017

@luj89 Ano, super! Děkuji za doplnění 😘

lavenderl
29. zář 2017

Ahoj, nevím jak je to tedy s tou.nemocnici,to vůbec neporadím,ale co se krmení týče.. Já musela dokrmovat už od druhého týdne.. pořiďte si lahvičku novorozeneckou. Prověřená a již dlouho na trhu je Medela,mají je i v nemocnici. Je teda dráha,ale.my ji taky hned pořídili a žádne kažení kojení neproběhlo. Pil.krasne tak i tak. Je to.lahev, která neteče,nimi musí dost dat,jako z prsu. Má takový tvar savicky i šířku jako.bradavka. Existují i jiné podobné láhve,a některe jsou i dražší,ale ta kvalita je jinde. Zkus kuknout..

beruska951
autor
29. zář 2017

Dekuji za rady, urcite se podivam.

absintka19
29. zář 2017

Ma se krmut strikackou ne lahvickou to je nejdulezitejsi. Segra taky odsava a v noci kdyz k male vstane partner tak ji krmi ze strikacky at se segra vyspi. Snad si tak rychle i vase miminko neodvikne. Ale rozhodne ne lahvicka ani dudlik radeji nee.

beruska951
autor
30. zář 2017

Ahoj tak dneska me pustili a maleho normalne kojim, je to sikula 🙂

luj89
30. zář 2017

@beruska951 super! 🙂 Preju at jste zdravi.

beruska951
autor
30. zář 2017

Dekuju