Kolik umělého mléka pije dítě v 10ti týdnech?

kopcik
22. zář 2008

chtěla jsem se zeptat, kolik ml UM vypilo vaše mimi okolo druhého měsíce. my papáme Hipp a dáváme 130ml vody, takže celkem je mlíčka 145ml. v posledních dnech to ale přestalo stačit a malý má pořád hlad a chce více. ale připadá mi, že to už je fakt moc....

lendy1
22. zář 2008

kopcik, říď se tím, co chce malej a ne tím, kolik pijí jiné děti nebo co je v tabulce od UM, že by měl vypít. Děti mají určitá růstová období, kdy potřebují prostě jíst víc. Náš David jedl kolem 3.měsíce každé 2hod. přez den 😝 a pil stejné množství jako vy. Trvalo to pár dní, pak se to srovnalo a zase jedl normálně. I mudr mi říkala, že mu mám dávat kolik chce a kdy chce a nekoukat na tabulky 😉

zolik
22. zář 2008

kopcik tak tak. řiď se potřebami synka. když chce víc dej mu víc. Já mám doma zase pravý opak ve 2 měsících malá baštila 90 ml teď baští 120 -170 ml někdy jen 80 ml. a to jí bude tento týden 7 měsíců. Každé dítko je jiné a má jiné potřeby stravování.
😉

listicka20
22. zář 2008

ahoj, okolo druhého třetího měsíce pila myška taky jak nezavřená, hodně i přibrala, až jsem měla strach, že ji přecpávám, ale nikdy neblinkala (tím se taky můžeš řídit, pokud nezvrací, tak to s mlíčkem nepřeháníš). No a od půl roku už jí a přibírá jako každý průměrný dítě, takže ono se to časem upraví.