Kolik vám vypije 2,5 měsíční mimčo umělého mlíčka?

janey_1
26. pro 2011

Ahoja, dobrýden...ráda bych se zeptala, kolik vám mimča vypijou UM v jedné dávce? Musela jsem začít přikrmovat, ptž. mlíčko začlo ubývat a Patriček mi křičel hlady. Teď kojím a pak dám flašku, někdy když mlíčko není, dáme jen UM. Dáváme Nutrilon HA, na krabičče je psáno, že by měl vypít kolem 150 ml. Beru to z rezervou, vím, že každé mimčo je individuální a že může být napapaný ještě ode mě. Taky asi záleží, jestli je vykakaný nebo ne. Jen tak pro zajímavost, se ptám kolik pijou vaše zlatíčka, děkuji.Jana.

pusolamy
26. pro 2011

ahoj nam je sice uz osm mesicu ale mala mi vypije tech 150ml, kdyz dam vic tak hrozne blindi, ale soused o mesic strsi vypije klidne 210 - 250ml takze opravdu kazde mimi je uplne jine 😉

dlabinecka
26. pro 2011

Málemu jsou 3měsíce a ted jsme přešli na těch 120ml. Ale do předvčerejška mi nevypil víc, jak 90ml, někdy i to nechal 😉 A když vypil víc, tak blinkal. Takže nejlepší bude fakt vyzkoušet to a vypozorovat.

tajemna30
26. pro 2011

ahoj, opravdu to neřeš kolik vypijí jiné děti, každé je jiné. Moje holčička bude mít skoro 7 měsíců a většinou pije 160 ml, nikdy nevypila více jak 190 ml. Také jsem se bála, ale roste krásně, i jsem se ptala dr. a přibírá krásně, tak jí to prostě stačí. Ted už jsme také na Nutrilonu - a dle tabulky nám také zdaleka nevypije co by odpovídalo věku. Netrap se, pokud přibírá, a je spokojený, tak je zbytečné se tím trápit.

janey_1
autor
26. pro 2011

děkuji všem za názor a info 🙂

adenka84
28. pro 2011

@janey_1 ahoj naší Marušce je dnes přesně 10 týdnů a vypije mě 6x denně 150ml..nikdy má ještě málo a tak ji přidělávám ještě 60, ale to je tak maximálně 3x týdně..150 ml mě pije už víc jak 14 dní... je spokojená, neblinká, krásně kaká a krásně spinká.. 🙂
každé miminko je jiné..jinak UM dávám BEBA 1 HA PREMIUM