Kolik vypije 3 dny staré miminko umělého mlíčka?

zdenikmar
17. led 2014

maminky kolik vypije vaše miminko umělého mlíčka na jedno krmení,náš malej vypije 30-40 a má dost a vydrží 3 hodky.Na krabici je ale nápsáno že by měl vypít 90 na jedno krmení.

abalajda
17. led 2014

Pokud si pamatuju dobře,jak to bylo u nás,množství mlíka bylo cca stejné jako u vas,časem se vám miminko zají,roztahne se mu žaludek a bude pit vic,do té doby bude pit méně,ale častěji,nebojte že by snad trpěli hladem. Vypije si vždy,tolik,kolik potřebuje,to množství na krabici je opravdu jen orientační,nenechte se ti nijak vyvést z míry.🙂 Když byly malý ask dva měsíce,přítel omylem koupilHami HHahaha a malá chrupala dvanáct hodin...

werronik
17. led 2014

Do 14-ti dní věku pila 20-30 ml z flašky. Další mléko vyžadovala za a 3-4 hodiny. Pak to stouplo na cca 60.

nikollita
17. led 2014

můj vypil 50 ml. Pamatuju si to ještě z porodky, protože jsem nemohla kojit (neměla jsem vůbec žádné mlíko, ani mlezivo, prostě sucho 😉 Ale už jako novorozenec měl skoro 5 kg 😀 Možná by vypil i víc, ale sestry nedaly 😀 Každopádně 90 ml je spíš scifi.

mafeska
18. led 2014

určitě taky 30 ml. 90 ml najednou třídenní miminko nevypije ani náhodou dle mýho názoru. Krabicí se neřiď. 🙂
@nikollita sestry daly ale jen v den propouštění z porodnice 🙂

hanny85
18. led 2014

20-30ml, moje malá má teď 2 měsíce a pije 90ml 🙂

lucifereeek
18. led 2014

malá taky pila něco mezi 20-30ml, neboj postupně to bude stoupat 🙂

bettyna84
18. led 2014

30 ml, každý den života má vypít o 10 víc, 90 nám vypil až tak ve 14ti dnech. (Možná ani ne).

muj_smisek
18. led 2014

Moje dcerka vypila něco kolem 40 ml, každopádně nevím co za mléko užíváte, ale neřiďte se dávkováním podle měsíců na tabulce, ale podle kil, já jsem používala Nutrilon a tam je právě dělení podávání stravy podle měsíců a kil, musí se to dělat podle těch kil, to pak myslím vychází na dávku méně než 90 ml určitě.Hezký den

paracka
18. led 2014

Maly vypil tak max 30 ml a chtel cca co 2,5 az 3 hod. Jak se zajidal mlicka si bral vic a vydrzel 3 hodinky. Jinak nas nutrilon stavel,mel koliky,takze sme na sunar complex a spokojenost 🙂

bonavoxa
19. led 2014

Naše malá začínala na 20 ml....pak po týdnu asi 40 ml...90 vypila tak po mésíci..pak asi do půl roku jen 130 ml...a v roce vypije kolem 250 ml. Byla od začátku nejedlík. Krmila jsme ji po 3 hodinách, ale nikdy nevypadala, že má extra hůad. bylo to na palici, ale už jsme to přestala tak hrotit.