Kolik vypije vaše miminko umělého mlíčka?

bambusek
19. led 2008

Ahoj maminy zajímalo by mě kolik vypije vaše mimi UM? Míšu jsem kojila plně do 5 měsíců a pak se mi mlíko ztratilo, tak jsme nasadili sunar, moc mu chutná papá tak 120 až 140ml a mohl by papat každý 2hodiny 🙂 a když jsem kojila tak vydržel v pohodě 3hodiny

bambusek
autor
22. led 2008

kombloudek : tak to je super, že ti takhle Anička spinká, o tom já si mužu nechat jen zdát ☹ , mne se budí Míša každý 3až4h, ale taky někdy třeba po 2hodinách. Už si ani nepamatuju jak vypadá prospaná celá noc. Když jsem byla těhotná tak byly strašný vedra to jsem taky nespala ☹ ☹ . Ale Míša je moje zlato a to za to stojí 😀 😀

kombloudek
22. led 2008

Bambusek,já jsem si ty tepla taky protrpěla,naštěstí ten poslední měsíc srpen bylo hnusně a pršelo,takže mi to spíš vyhovovalo než vadilo 🙂 ..v noci jsem taky nemohla spát,páč mě chytali šílený křeče do kyčlí,brněly prsty..no hrúza.Ze začátku když jsme si Anu přinesli domu,tak jsem vstávala 3-4krát za noc,to až teďka poslední měsíc a půl takhle spinká,ale já myslím že až přijde spurtí¨k v 6.měs.,tak že se to zase změní..ona ty spurty fakt prožívá...

kupinka
22. led 2008

Ahojky-my v našem věku už jíme ovoce i zeleninové polévky...ale max 150ml Nutroše-večer v 18.00 ho.pak kolem02.00 hod a pak kolem 06.00 hod....a ráno mu ¨to střídám mlíčko s kaší....