Kombinace kojení a umělého mléka. Máte zkušenosti?

tadysek
14. bře 2011

Krásný den přeji všem, a měla bych na vás dotaz. Máme 5 měsíčního synka a jelikož mu od čtvrtého měsíce nestačí jen kojení tak přikrmujeme nutrilonem jednou někdy dvaktrát denně. Od té doby co tohle praktikujeme, má bolesti bříška, velké prdíky a je dost brečavý...Nevím zda je to souhra náhod, nebo je to kombinací mateřeského mléka a UM.. Prosím o radu a vaše zkušenosti🙂.

caramilla
28. bře 2011

@kristiluky Mám úplě stejnou zkušenost🙂
Jasmína byla večer hladová už od 3.m, tak jsem začala dávat odstříkané mléko z flašky, v těch 3m ji vzala v pohodě. Měla až do 6m vždy o 1 číslo nižší dudlík než měla mít (bála jsem se 😔 ), od 6. m dávám taky babylove, kojila jsem od 5. do 6. taky co 2 - 3h, ale nechtěla jsem dávat UM před 6.m. Od té doby, co má ještě UM (vypije obě prsa, 135 odstříkanýho + 100 babylove a ještě řve🙂, tak spí od 8 cca do 4 až 5 rána. Takže ty děti asi jíst potřebujou (navzdory knihám🙂))

marlin3
29. bře 2011

ahoj holky,tak včera proběhl další večerní pokus o krmení z flašky...zase nic. Ona jako to mlíčko neplive,spolkne...ale prostě flašku nechce...brečí u toho a vůbec se na ten cumlík nepřisaje.. 😒 tak budeme zkoušet pomaličku dál.. 😉

kristiluky
30. bře 2011

@caramilla no práve, len človek sa asi tými knihami a radami snaží silou mocou riadit a hlavne pri prvom mimi, tiež som bola kolkokrát v rozpakoch ked mi každý radil čosi iné. Ja som si akurát spomenula na malého v pol roku minulý mesiac ked som bola u detskej a boli tam dve polročné miminká, obidve strašne chudunké, že aj ked bol luky v tom veku tak bol taký dlhý slíž /nudla 😀 / a na jednej strane mi každý hovoril že či neni chorý ked je taký chudý, či papá a tak, a on pri tom jedol čo hodinu-dve akurát sme čakali nech začneme s tými príkrmami a zrazu sa tak vypapkal že ho teraz ledva dvihnem 😝
@marlin3 ona sa určite naučí, proste je chytrá... mama je mama... 😅

stepikov
28. bře 2014

Ahojky, malej má 9měsícu přes den přikrmujeme,ale večer a přes noc kojím myslím jsi,že mu to nestačí protože se mi často budí.Někdy spí 4hodiny pak zase 2 nebo i mín a jsme 5 za noc vzhuru.Zkoušela jsem sunar z flašky,ale nechce začne brečet.Prosím Moc o radu nevím co mu dát aby spal dýl jsem už hotová 🙂 Děkuji Moc za odpovědi

kvakuska
28. bře 2014

@stepikov ahoj, třeba mu jeen nechutná sunar, zkoušelas jiné mléko?

stepikov
28. bře 2014

Zatím ne,ale dnes jsem koupila nutrilon tak uvidíme.Děkuji 🙂

xe
9. čer 2014

Holky, mám dotaz. Synovi dávám kojenecké mléko Nutrilon. Myslíte, že mu můžu dávat mléčné kaše od jiné značky?

pavlusa01
10. čer 2014

@xe Já si myslím,že by to problém být neměl 🙂 že dostane jinou značku kašičky. Vždyt kašičku dostane jako samostatnou večeři. 🙂

claris875
22. zář 2015

@tadysek Ahjoj, máme to úplně stejný... Přes noc v pohodě kojím, ale přes den nechce z prsu, takže odstříkávám a krmím z lahvičky.... je mu 5,5 měsíců, začínáme s Nutrilonem a s příkrmy, snad to bude už lepší 🙂