Kombinace Sunar+Nutrilon Forte. Jde to?

console
14. zář 2008

Aghojda, prosim o radu, je mozno kombinovat tato 2 mleka? Pres den davame Sunar, ale v noci se mala stejne budi po 3 hodinach a ma hlad. Chtelo by to, aby pila vice mleka najednou, ale vic jak 100-110 ml do ni nedostanu...Chtela bych tedy na noc davat ten N.Forte. Diky za vase zkusenosti.

motylek
14. zář 2008

Nutrilon forte je naprd, nám teda nefungoval. Malej se mi po něm budil stejně. Mě malej teď nevypije víc jak 90, pak už nechce, ale spí mi teda celou noc. Jsme na nutrilonu, od včera zkoušíme sunar.

console
autor
14. zář 2008

A jak dlouho jsi ho zkousela davat?On by mel zabrat az nejak po urcite dobe, ne?A odkdy ti spi tekhle dlouho? To teda uprimne zavidim. Nase mala usne cca tak v pul 9. Pak chce jist tak v 1hod a pak to jede po tech trech hodkach...diky

motylek
14. zář 2008

Ten sunar dávám od včera, na nutrilonu je od narození. Spí mi celou noc od malinka. Nebudil se ani jako malinký miminko. Usme mi kolem osmé a spí do té půl páté, někdy i do půl šesté.

marselina
14. zář 2008

ono se moc nedoporučuje malým dětem míchat dva různé druhy mléka,pokud začneš se sunrem tak by jsi s ním měla pokračovat.já jednou koupila nutrilon a pak sunar,pefiatrička mi řekla at to nekombinuju,tak jsem zůstali na sunaru.

radka.m.
14. zář 2008

asi bych to taky zbytečně nekombinovala,když by náhodou jste začali mít třeba zažívací potíže,tak by se těžko určovalo,z jakého mléka.ale taky jsem používala nutrilon forte na noc,myslela jsem si,že malého více zasytí,ale taky to u nás nefungovalo.

console
autor
15. zář 2008

AHoj holky a diky. TAk se na to asi vyprdnu. Dnes Laurinka spala vyjimecne od 22.00(jakoze to byla doba posl. krmeni) az po pul 4., coz je teda uspech. Budu doufat, ze jak bude starsi, bude to cim dal tim lepsi 😀