Krmení Bebou už od 4. dne věku. Nemám mléko 😞

jijiha
7. zář 2008

Ahoj maminy, zakládám toto téma, protože bych chtěla zjistit, jestli taky některá z vás musíte krmit svá miminka už skoro od začátku jejich narození umělým mlékem.Mně se nevytvořilo moc mléka, proto jsem musela už od 4. dne dokrmovat, vždy po kojení jsem dávala Bebu, ale ted už je nám 12 dní a mléko se mi ztratilo úplně, proto musím dávat Bebu pořád ☹ Nemůžu to nějak překonat, beru to jako své selhání, pořád se mi chce brečet když tomu malému tvorečkovi musím dávat flaštičku, ale vím, že se nedá nic dělat.Máte někdo taky takový problém?Snad je Beba opravdu výživná a dobrá jako mateřské mléko.Děkuji předem všem, kteří napíší.

anke
7. zář 2008

ahoj, ja jsem musela dokrmovat hned od prvniho dne v porodnici a vydrzelo nam to 10 dni, nez se rozjela laktace ... po cisari to neslo a v porodnici uz pak kvuli psychice take ne, az doma se to zlepsilo a ted plne kojime, ale vim, jak se asi citis
... urcite se neboj, neni to zadne tvoje selhani, kdyz neni mliko, tak proste neni ... ale tvoje miminko napapat dostane a ty jsi pro nej ta nejlepsi maminka, kterou si mohlo prat ... jsem z party Duben 2008 a mame tam maminky, ktere musely krmit uz od zacatku UM, nektere krmi prave Bebou a deticky jim krasne prospivaji, jsou sikovne a zdrave ... nemusis se urcite niceho bat, mrnousek dostane vsechno co dostat ma ... kojeni je sice pro mimi dobre, ale zase se to nesmi precenovat (driv se tolik nekojilo a dnes je podle mne na to az prilis velky tlak) - mnohem dulezitejsi je spokojena a hodna maminka a to ty urcite jsi 😉 tak hlavu vzhuru a at ti prcek roste jako z vody a dela jen samou radost ....

anke
7. zář 2008

jo a jeste neco: Bracha vyrostl na sunaru a ja byla kojena ... dnes je z brachy hezkej zdravej chlap - vystudovanej doktor, vyborne vzdycky behal (i zavody ve skole) a byl cely detstvi o mnoho zdravejsi nez ja a i alergie mu zacala az ted ke tricitce, zatimco ja mela ekzem uz od malicka a alergii od 14ti 😉 ... takze kojeni neni vsechno ... a nenech se znechutit tema, co ti budou rikat, jak to, ze nekojis ... muzou si huknout ...

romous
7. zář 2008

ahojky jijiha,co bych dala za to alespon svoji malou berusku krmit z lahvicky ,o mlicko sem prisla protoze po porodu snme nebyly spolu bala dlouho v umelem spanku a takze ani z lahve pit neumela takze ted krmime lzickou copak na tom neni nic zvlastniho ale ne kdyz ji sou 2 mesice a ji kasi protoze ani mlicko zadny nechtela,takze bud v pohode ale po zkusenostech protoze ti muzu rict ze sem mela vsechna mlika abych zjistila jestli ji nejake bude chutnat tak ze nejlepsi na chut je sunar a nebo nutrilon beba je hořká a deti maji po ni zacpu to me rikala detska doktorka,ale jestli vam vyhovuje a bastite ji tak neni co resit.a opravdu neves hlavu ses na tom jeste mooooc dobre,kojeni neni vse bud vdecna za to ze alespon neco papate.

anke
7. zář 2008

jijiha: jo jeste jsem si vzpomnela - u nas krmi Bebou urcite uzivatelka xsuzzi, je to moc mila holka, tak ji zkus pisnout IP

jijiha
autor
8. zář 2008

Holky děkuji vám moc za podporu, jste moc milé 😵 Je fakt že ta Beba je hořká. Zkoušela jsem jí ochutnat a nechutnala by mi 😅
Anke tak já xsuzzi zkusím písnout, snad se nebude zlobit.Díky moc ještě jednou.

radka.m.
8. zář 2008

ahojda,tak já si myslím,že všechny mlíčka jsou dnes na velmi vysoké úrovni,takže záleží na tobě,jaké z nich vybereš.a z toho kojení si nic nedělej,ono nic se nemá přehánět a s tím kojením se to opravdu přehání,dokonce bych řekla,že se z toho stává kult.ten psichycký tlak je tak velký,že maminy,které nekojí,ho nemůžou ani unést.podívej,dřív se taky nekojilo a jsou všichni zdravý,nebo ne.a to,že mezi mámou a dítětem je nějaké pouto,to je snad i bez kojení,to není dost pádný argument,lásku mu dáváš i když krmíš prcka z lahve.přečti si třeba témata o živým dudlíku,nebo vstávání v noci...to taky není zrovna příjemné,dělat ze sebe až tak dalece otroka,tomu všemu ty zase budeš ušetřena a medicína se každou chvíli mění a třeba ZA PÁR LET ZASE BUDE V MODĚ UM,nikdy nevíš.užívej si mateřství plnými doušky i bez kojení,hlavně,že je prcek zdravý

panterka
8. zář 2008

ahojky, tak já se taky přidám 😉 Hynečka jsem taky vůbec nekojila, neměla jsem mlíčko, ani kapku a on byl tak spavej, že mi ho ani nevytáhl (mezi náma nebylo co 😒 ), tak nám v porodce týden rozkojovali, pak nás převedli na bebu a šli jsme domů 😉 Hyneček je úžasnej kluk, zatím nemá alergie, marodit začal až s příchodem do školky, ale to asi jako každý (i kojený) dítě. Teď už nemarodil 3/4 roku (ťuk, ťuk, ťuk). Je to 5 let, co se narodil a vývoj v UM jde pořád dopředu, takže bych vůbec neměla strach. No, a Jáchymka jsem kojila 5týdnů, pak už bylo málo, tak jsme dokrmovali nutrilonem a od 2měsíců je jenom na nutrilonu 🙂

jijiha
autor
8. zář 2008

Holky fakt díky, je mi ted už lépe, vypadá to že i pěkně přibírá, tak jsem ráda. Jen kakáme jedenkrát za den, to asi není dobře co? 😅

lenkazdenek
8. zář 2008

ahoj,já taky musela už v porodnici dokrmovat akorát teda Nutrilonem 😒 sice jsem se pak na pár dní rozkojila ,ale od měsíce věku už byla zas na Nutrilonu,protože se my mlíčko ztrácelo i přes časté přikládání 😒 JInak z Nutrilonu sme v 7 měsíci přešly na suanr. Takže nic si z toho nedělej je nás víc 😉

mkr
8. zář 2008

ahoj, my taky měli Bebu a malá po ní zvracela v porodnici a pak musela být na kapačce, tak pozor ať mlíčko mimču vyhovuje, jinak na umělým mlíčku není nic špatnýho, když mamča nemá mlíčko, tak se s tím nedá nic dělat, hlavně žádný stres, miminko to pak vycítí. 😉

petule.h
8. zář 2008

já mám bebu od 2 týdne...vše ok, první dítě ji mělo od měsíce a pije dodnes před spaním...já mám okolo sebe spoustu mamin s bebou a děti ji snášejí 😀 ...mějte se

katkak80
8. zář 2008

Ahoj, taky dokrmuji Bebou.Dávám po dvou hodinách mléko od sebe a pak na dokrmení Bebu.Myslím si, že je zdravá, když se podíváš na složení, jsou tam samé vitamínky.Není se podle mně čeho bát 😉

swead
8. zář 2008

ahojky, tak my dokrmovali od 2. dne taky, měli jsme BEBA 1HA premium a malýmu chutnala 😀 a dokrmovlai jsme pomocí stříkačky a prstu, aby si moc nenavykl od prsa. naštěstí během 3týdnů po porodu se mlíko nějakým způsobem rozběhlo a teďka kojíme plně. Ale jijiho určitě jsi udělala všechno proto abys kojila, někdy to prostě nejde, ale to přece neznámená, že jsi horší máma 😉 hlavně že bude spokojený mimčo

andy80
8. zář 2008

Ahojky holky,

Panterko, koukám, že jsme to měli na vlas stejný. Prví dítě nekojené vůbec, mlíčko se nevytvořilo, druhé kojené částečně s dokrmem do šesti týdnů, pak už jen Nutrilon.

Jinak Beba neseděla ani Jiříkovi ani Anežce. Jiřík byl na Hippu a Anežka je na Nutrilonu Extra.