Krmení umělou výživou v noci. Na klíně nebo v leže?

agatka77
17. bře 2008

prosím jak kojíte v noci miminka z láhve? dáte si je na klín,nebo v leže? a povede se vám vždy odříhnutí,nebo na něj "prdíte" a odříháváte jen ve dne?

lendy1
17. bře 2008

agatka, my byli od mala na UM:
malého jsem krmila z lahve, vyndala jsem ho z postýlky a normálně nakrmila u sebe. Odříhnout jsem se ho snažila dát vždy, i když někdy jsme prochodili i 20min 😝 , ale říká se, že do nějakého času, když si mimi neodříhne, tak prostě nepotřebuje. No nevím, mě se vždy D poblinkal, když jsem ho nedala odříhnout. Když to dlouho trvalo, stačilo ho položit a za minutu zase zvednout a bylo to 😉

denousek
17. bře 2008

AHOJ AGATKO...JA NEVIM JAK OSTANI V NOCI JA SEM MESIC kojila plne ale kdyz davas z lahvicky tak mimi by melo celou noc spat ...no zalezi jak dlouho z te lahvicky davas??nam trval prechod tak 14 dni ale ted uz spime celou noc... 😉
a kdyz se k ranu brzo vzbudi tak mu davam jeste prso jeste tam neco zbyva na noci hii a kdyz ho nechce tak uvarim,nerozinam v loznici on pak zase neusnul a sednu si na postel dam mu z lahve ale toho moc nevipije ptz u toho usne tk ani brkat nedavam....zalezi kolik toho vypije ale kdyz treba jen 50 tak nebrkame.....a polozim ho hlavickou na bok kdyby si ubliknul a kdyz byl mensi tak jsem mu hlavicku podlozila aby ji neotocil a ja sem mohla klidne spat...

snad jsem trosku pomohla

janickabez
17. bře 2008

nemyslím, žepo UM z lahvičky by mělo mimi spát celou noc, zvlášť ne takhle malé...noční krmení se má odbourat kolem půl roku, takhle malé miminko bych krmila po těch 4 hodinách určitě....je spousta dětí na UM co se budí po 3-4 hodinách....jinak u nás to bylo stejně jako u Lendy..někdy i 20 minut prochozených než si říhla....ale je fakt, že (jak píše Lendy) jsem jí položila do postýlky, ona 2x "zachrčela" tak jsem jí zvedla a říhnutí bylo hned....jinak jsem taky krila a krmím u sebe na klíně... dnes už spíme taky skoro celou noc bez papaní 😉 ...

kristi
17. bře 2008

my jsme od 2 mesicu na UM, krmila jsem v leze v postylce, pak jsem ji akorat otocila na bok a ona si rihla

gandy
17. bře 2008

Ahojky, my teda do třech měsíců byli na materském mléku.. pak jsem mléko ztratila.. ale i když byla na MM tak mi spinkala i 6 hodin v noci a dr. říkala že je to v pohodě. Teď dáme v půl osmé večer napapat a dávám až ráno v sedm, když se v noci vzbudí tak jí dám dudlíka, nebo ohřeju čají, ale mlíčko jí nedávám!!! Dáváme Nutrilon a je taky extra ten je trošku sytější, tak to zkus.... 😎
Jak píše kristi tak bych v leže teda nedávala.. Vždyť se může zakuckat.. Manžel když to nevěděl, tak jí takhle dal a malá se málem udusila.. Normálně buď v ruce, nebo si opřu polštář a dám jí.....

cumacek
17. bře 2008

Ahoj, náš malej je od mala na UM a není pravda, že děti na UM spí celou noc.Náš se to naučil až kolem 7.měsíců.Je pravda, že pil max. 1x za noc, teď pije až ráno.
Jinak krmila jsem z láhve.V postýlce jsem nekrmila, pokaždé jsem ho vyndala, pak nechala odříhnout a do 5min zase spal.

cazadora
17. bře 2008

hm tAK naše natálka je malej jedlík sní tak 90 v 5měsících v noci se jen jednou vzbudila 2x jinak se budí 3x špatně přibývá a nikdo mi tudíž neřekne abych jí v noci nedávala to by se totiž uřvala a asi by i hubla ale my jsme exoti 😀

aponchie
17. bře 2008

neni az tak pravda,ze po UM spi lepe 😀 kez by..u nas se kojilo v noci v posteli a nikdo se ani nevzbudil poradne.mala se pritahla sama k prsu ja ji ho dala so pusinky a pak sme se kolikrat obudili az rano ani nevim kolikrat s ekojilo 😀

agatka77
autor
17. bře 2008

A myslite ze mam davat nutrilon extra uz takhle malemu?je nam mesic a 3 dny.jinak jsem musela pres den zvysit z 90ml na 120ml,prcek ty 3 hodky fakt nevydrzel.leda kdyz nahodou hluboce spal

denousek
17. bře 2008

no tak mozna je to jak u koho ale nas maly ma nutrilon a spi celou noc....
a taky mate na krabicce kolik toho denne muze takze by mel pak spat kdyz tu davku pres den sni!
ale samozdrejme zase kdyz se vzbudi tak je nenechame rvat hlady ze....

ale my fakt od te doby cojjse na nutrosi cca od 2 mesice.tak spime celou noc...kdyz sem kojila tak byl porad vzhuru tak pak ze to neni um ze....

konoupek
17. bře 2008

tak my jsme na UM přibližně od dvou měsíců a ani ted malá nevydrží celou noc.Je fakt,že někdy to zvládneme bez jídla,ale většinou se jednou na mlíčko budí.A taky dávám v leže.Od mala jinak než takhle nechtěla a ještě se nám nic nestalo.Odříhávat už dáááááávno nedávám 😉

maly_strom
17. bře 2008

My teda celou noc bez UM nevydržíme. Poslední 3 dny chtěla pouze 1x, jinak jsme před tím krmili vždy 2x za noc. A odříhávat dávám i v noci, dřív jsem pochodovala taky těch 20-30 minut, teď si malá odříhne už zhruba do těch 5 minut a jde spát dál.

agatka77
autor
18. bře 2008

Holky diky.my chodime spat v 7 a prcek vydrzi do pul 12,jednou i do pul 1,ale pak se az do rana budi presne po 2h,omylem po 3,ale to fakt spis ne.je to brutus,kolikrat nemuzu rozlepit oci,kdyz k nemu vstavam.snad se to casem zlepsi