Které UM je nejlepší na dokrmování ve 4 týdnech?

eliesch1
7. pro 2018

Dobrý den maminky, jaké je nejlepsi uměle mléko na dokrmovani? Malý má 4 týdny, dekuji

makronka222
7. pro 2018

Nutrilon byl pruser, dite hladovy a zacpany. Beba v kovovy pixle ok, ale 500,- za skatulku co byla za 4 dny fuc, byl masakr. Pak Beba klasicka nebo Sunar. Asi se priklanim k Sunaru nejvic

barulina
7. pro 2018

Sunar

vecerinka
7. pro 2018

Hipp. dceri Sunar nesedl, zvracela po nem a mela vyrážku, Nutrilon ji nechutnal, zalezi na mimku co mu sedne a zachutna

kac_kac
7. pro 2018

U nás se pije klasický Nutrilon, bez problémů, ale nic jiného jsme nezkoušeli.
Dle naší doktorky ten nový Nutrilon (Profutura) je složením nejblíž MM, ostatní mléka jsou prý srovnatelná.

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
xxx3d
7. pro 2018

ZA mě momentálně nejlepší Beba Optipro comfort. Dáváme doteď 🙂
Jinak já bych na tvém místě zkusila poradu s pediatrem, uvidíš co ti doporučí, s ohledem k tvému miminku.
My jsme zkusili i Nutrilon, a nebyli jsme spokojení, resp. malej nebyl. Takže pak už jen a jen Beba.
Ale holky si taky dost chválí novej Sunar.

petramana
7. pro 2018

@xxx3d taky jsme spokojeni s touto Bebou 😉

irena1111
7. pro 2018

u dcery Sunar, u syna Babylove, obojí v pohodě

jaja01k
7. pro 2018

Starší měl Bebu. Mladšímu jsem zkoušela Sunar, ale nesedl mu, tak jsme přešli na Hipp a ten byl ok.

kata267
7. pro 2018

@eliesch1 spis je potreba zkusit ktere bude sedet miminku, ne vsechny muze dobre snaset 😉

popelka1984
7. pro 2018

Syn byl od druhého měsíce na Sunaru, žádný problém jsem nezpozorovala, papal a kakal pěkně 🙂

michalelka
7. pro 2018

@eliesch1 každému miminku sedne něco jiného. Jen je potřeba zkusit a dítěti to neustále neměnit, střeva si musí zvyknout.. syn mě Nutrilon Prufuturu, pak HiPP, ani jedno mu nesedlo. Na Nutrilonu Antikolic byl dlouho, teď má Hami a přejde na Kendamil. U pokračovacího mléka se mi nelíbilo složení.

nupta
7. pro 2018

@eliesch1 Nám bylo asi 10 měsíců, kdy jsme přecházeli na UM. Doktorka mám říkala, že Sunar a Beba dětem chutná-že je pro nejedlíky, ale pokud chceme, aby mu chutnali příkrmy, je lepší Nutrilon, který není tak přislazovaný. Zkusili jsme tedy Nutrilon a neměli jsme problém, tak jsme neměnili.

tulikiss
7. pro 2018

kazdej prodejce ti napise ze to jeho je nejlepsi a nejbliz MM a podobny kecy. rekla bych ze je to jedno jaky vyberes, dulezity je co sedne miminku. Nase mely Nutrilon a ten jim vyhovoval tak jsme moc nemenily. Ale ty nase popelnice pozdeji nesly uplne vse a ja se vzdy vracela k nutrilonu protoze mi vyhovovalo to baleni a uchyceni odmerky. Ale uz to je nejaky patek 😀 😀

lucik1506
8. pro 2018

U nas bylo prusvih kazde mlicko, ktere jsme kombinovali jeste s materskym.. male to delalo paseku v brisku. Ale kdyz jsme presli jen na UM, tak ze Sunaru mela boleni, z Hami zacpu a tak jsme skoncili u Hipp a to nam vyhovuje. Ale kazde mimi je opravdu jine. Vyzkouset a chvilku nechat.. nemenit casto.

nikolaamiminko
8. pro 2018

My zkouseli Nutrilon anticolic, DM bio, nakonec mame Hipp (uz pul roku) a v pohode