Které umělé mléko chutná nejvíce místo mateřského?

jansa
22. kvě 2008

Ahoj holky, byla bych ráda, kdyby jste napsaly své zkušenosti s přechodem z MM na UM. Já jsem zkusila nutrilon, sunar, ale nic mu nechutná, zkoušela jsem z flašky i postupně zvykat na chuť po lžičkách, ale nic nepomáhá. Bylo mu 9 měsíců a chtěla bych postupně přestat kojit. Kojím zatím ráno, v noci a večer, občas jednou přes den. Zkusit jiné značky UM? Nebo je to zbytečné a stejně nebude chtít? Děkuji za rady.

mikca
22. kvě 2008

zybtečné to určitě není chce to zkoušet..co zkusit nějaké z příchutí....ted nevím jestli se pro takle malé prcky dělají s příchutí, ale od roka určitě třeba vanilkový sunar vede u nás 🙂

lukajda
22. kvě 2008

Pokud reklama nelže 😀 tak nejvíce podobné MM by mělo být Baby Lactum...ale kdo ví? Každopádně nám naprosto vyhovuje.

gabca1
22. kvě 2008

Jansa - zkus Sunar banán 🙂

kalo
22. kvě 2008

My pily od 3 měsíců /+ kojení/ Nutrilon...v těch asi 9 měsících ho najednou přestala chtít...nemohla jsem ho do ní vůbec dostat. Tak jsem zkusila koupit Sunar a ejhle 🙂 Mlíkujeme dál!!! Prostě se jí asi přepil. (pozn.: Ten Sunar se mi zdá na chuť lepší, je takový "mléčný" a i dobře voní...To Nutrilon neee 😉 )

ketka
22. kvě 2008

jansa, my jsme vyzkoušeli snad všechny druhy UM a u všeho se náš malý ksichtil a nechtěl to, ale pak jsem zkusila koupit Sunar babánový od 6. měsíce a toho vyžahnul celou flašku, ani nemrknul a jsme na něm stále 😉

pomfrita
23. kvě 2008

my máme od hera lactum baby, nic jinýho místo prsa nechtěl, ale taky už mám koupený banánový sunar, tak jsem zvědavá, jak mu bude šmakovat, protože si vyloženě ulítává na mlíčku s kaší od nestlé-příchuť banán 😉 - to je fakt bomba, chutná celé rodině 😀

nensy
23. kvě 2008

ahoj jansa mi máme bebu HA2 a nemužu si na ni stěžovat 😀 jo tak pomfrita tak kaše nestle banánová ta je taky dobrá ale malé šmakuje kaše od Hami 😝

barusek
23. kvě 2008

nensy, můžu se tě zeptat, je ta beba HA 2 nahořklá ? Jinak my zkoušeli Hami, paní v lékárně mi říkala, že dětem chutná a u nás prošla 🙂

nensy
23. kvě 2008

no já ji chutnala a nezdá se mi.malá mi nutrilon ani sunar nechtěla pít.kamarádka měla nejdřív nutrilon a malá ji potom měla strašné bolení břicha a sunar ji taky nechce mi mámeod narození bebu a malá mi ji ani neublinkne 😀

barusek
23. kvě 2008

my právě měli chvíli Bebu HA na dokrmování po návratu z porodnice než sem se rozkojila,taky sme s ní žádný problémy neměli, pak už sem jen kojila a teď sem jí chtěla zkusit jestli by to pila a teď už jí nechce, my teda měli tu počáteční a právě,že je hořká. Tak se jí vlastně ani nedivím, že to nechce 😝 Ale když bych musela přejít na UM, ráda bych zas tu Bebu, proto se na to ptám.Tak zatím díky

zany
23. kvě 2008

My jsme zkoušeli Sunar, ale pil ho v noci a ráno, ale večer nechtěl... 😒 Tak jsme zkusili Nutrilon 3 a začal ho pít i večer, tak jsme u něj zůstali 🙂

Kalo, mě třeba na chuť přišel lepší Nutrilon než Sunar 😉

luciferek
23. kvě 2008

Tak my jsme měli úplně stejný problém a vyřešilo nám jej mlíčko od Hippu s vanilkovou příchutí 😝 , nic jiného až dodnes nepije 😉 . Taky jsme vyzkoušeli Sunary, Nutrilony apod., ale prostě nic 😒 . Přestala jsem kojit v jednom roce... teda spíš malá se pomalu odstavovala, až přešla plně na sušené mlíčko 😉

jansa
autor
23. kvě 2008

Děkuji všem za rady, dnes jsem koupila Sunar s banánovou příchutí, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Když to neklapne, tak ještě zkusím tu bebu. 🙂

ketka
23. kvě 2008

Janso tak co, jak malýmu šmakovalo? 😉

jansa
autor
24. kvě 2008

Ketka, tak možná to úspěch mít bude. Zatím se u toho tvářil nejlíp a vypil po troškách dvacítku. U jiných UM se šklebil a prskal a měl sevřené rtíčky....tak po troškách každý den budu nabízet a snad se rozpije. Ještě zkusím nabízet z hrníčku, z flašky tak pocucává - než si zvykne. 🙂