Které umělé mlíčko je nejvhodnější z hlediska vitamínů?

sepie
21. črc 2012

jake zkusenosti mate s mliky sunar,beba, nutrilon a dalsimi?ktere je z hlediska vitaminu atd. nejvhodnejsi?

petrusew
21. črc 2012

Mame nutrilon ha.Byl nam doporucen.Mala ho dobre snasi,tak jsem vic neexperimentovala.Jsem rada,ze po nem nema problemy.Vic jsem nezkoumala,ale myslim si,ze po strance slozeni budou zhruba vsechny stejne.Ano,nektere maji neco na vic -zaklad mudi mit stejny.Jen neni nutrilon jako nutilon.Jsou ruzne druhy-normal,rctra,ha..a kazde je po strance slozeni trochu jine.

cuci25
21. črc 2012

Taky nám byl doporučený Nutrilon, ale naší malé nedělal vůbec dobře. Přestala po něm kakat a když se dvakrát do týdne vykakala, tak u toho chudák strašně tlačila a občas i plakala. Asi po měsíci řešení jsem vyzkoušela Bebu a ta nám zůstala až do dnes. Kakání se upravilo na dvakrát denně a bez nějakého tlačení...Z hlediska vitaminů si myslím, že jsou všechna mléka stejná, nejdůležitější je, které sedne tvému miminku 🙂

andy80
21. črc 2012

Pro každé dítě je vhodné jiné mléko. Syn byl na Bebě, která mu vyhovovala, malé zase vyhovoval Nutrilon a Beba jí neseděla. Při malé jsme vyzkoušeli asi pět druhů mléka, než jsme došli na Nutrilon Extra.

lucifereeek
21. črc 2012

každému dítěti vyhovuje něco jiného, takže to co vyhovuje většině nemusí vyhovovat vám. My jsme měli sunar, byl ok, ale malá se nemohla po něm vykakat (prý je vhodnější až pro větší dítě - od čísla 2), tak jsme přešli na Nutrilon comfort - je na zácpu a drobné zažívací problémy. Kakání se upravilo, kakáme 1x denně, ale zdá se mi že je "hladové" malá má po něm pořád hlad, takže je těžké si vybrat. Jo a nemělo by se to moc často měnit.

antarres
21. črc 2012

My máme Bebu asi od 5ti měsíců a malé moc chutná. Dělám z ní i kaši. 🙂