Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Má hlad co hodinu, přikrmují Sunarem. Zdá se mi to časté

bohmici
13. únor 2012

Ahojky maminy, mám třítýdenního chlapečka, kterého jsem po převozu domů z porodnice musela budit po3-4 hodinách na jídlo, ale poslední týden se mi budí po hodině a řve hlady, bohužel už nekojím, ale přikrmuji sunarem HA1, zdá se mi to být docela často, a vypije cca 80 ml ( za jeden příkrm),někdy jen 50ml. z toho mu musím po půl hodině přidat 40ml... jsem z toho trochu nesvá, jestli to dělám dobře, nebo ho mám nechat vybrečet????? 😢 🤐

ronyx
13. únor 2012

@bohmici Ahoj,já mám dvouměsíčního klučinu a taky je na umělé výživě od začátku,jelikož jsem neměla mlíčko.Sestry v porodce mě učily,že umělé mlíčko se tráví pomaleji než mateřina,takže se nemá krmit častěji než co 3 hodiny.V těch 3 týdnech jsem mu dávala co 3 hodinky 80ml.Já krmím Nutrilonem,ale určo máš na tom svém Sunaru někde tabulku s dávkováním,tak si to vypočti a krm podle toho.Pokud ti co 3 hodinky nevydrží,tak krm častěji,ale samozřejmě po menších dávkách,abys nepřekročila o moc tu doporučenou denní dávku.O trošku můžeš,já malému taky dávám trošku víc,než se píše.Každé dítě je hold jiné a jedno spapá víc a druhé míň.Ale zkus dodržet alespoň ty 3 hoďky.

beruska24.9.
13. únor 2012

@bohmici - min. 2,5h., lépe 3h. by měl vydržet. pokud má opravdu hlad, tak mu zkus udělat větší dávku o 1 odměrku (30ml vody). je možné, že pak bude mít rozestupy klidně i 4h. časem zjistíš, kolik um na dávku potřebuje.

blandik
13. únor 2012

@bohmici - ve třech týdnech, šesti týdnech, třech měsících a šesti měsících je tzv. růzstový spurt, děti cca po dobu týdne neskutečně navýší svůj příjem mlíčka, není se čeho bát a dát mu co potřebuje.

helulela
13. únor 2012

@bohmici intervaly mezi krmením by určitě měly být delší. Myslím, že důvod proč brečí, hlad nebude. Vybrečet ne, spíš se snaž přijít na to, co ho trápí a jak ho uklidnit.

Sem začni psát odpověď...

Odešli