Mají základní Sunar a Sunar Nutradefense stejnou chuť?

petrakm
8. led 2012

Ahoj,rada bych se zeptala,zda je stejna chut u Sunaru základního a u Sunaru nutra defense?zatím jsem neprocitala složení,cenou se blíží nutrilonu,je tedy uz i vylepšeny i kvalitou🙂))oproti ostatním UM je výborný,kaloricky je taky obdobný,slozeni Nutradef. Bude uz asi taky obdobny,tak nechápu moc to haneni..většina z nás na něm vyrostla,ze??vim ,ze tu obdobná diskuze je,jde mi hlavne o tu chut😉děkuju Petra

arianka
8. led 2012

My jedeme na Nutra Defense Sunaru a chuť stejná oproti normálnímu. Nwm kdo a proč Sunar haní a je mi to jedno, protože děťátko si samo řekne, co chce, u nás to po Bebě byl jasně Sunar, po kterém jediném ani neblinkali, ani neměli zácpu, takže tak 😀

ladybugie
8. led 2012

my z antirefluxního nutrilonu šli taky na Sunar a nedám na něj dopustit. Bebu i ty ostatní mi prskala obloukem.

jarkamartinkova
8. led 2012

My jsme taky museli přejít teda nejdřív na mlíčko od hippu je hustější oproti jiným um a dcera nám ho jediný neblinkala a pak jsme začeli dávat normální sunar,ale určitě bych nedoporučovala nutrilon ha ovšem je to moje zkušenost a každé miminko je jiné a sedí mu něco jiného🙂