Malý přestává pít umělé mléko, poraďte

andrea2210
23. kvě 2014

Ahoj holky, prosim o radu. Maly byl od narozeni na Bebe comfort. Prestaval pit tak jsme zkusili sunar complex. ( maly ma 9 tydnu), kdyz spi tak mi vypije 4x 130 ml a na noc 150ml. Posledni dobou moc nespi, prece jen neni tak male miminko, ale k veci. Prestava pit, sam se na mleko nehlasi, 3 den pije sotva po 80 ml. :( a u toho se i krouti, vzdycky mu nejak dotlacim aby vypil alespon 110ml. Kdyz dame po 3 hod. Aby mel davek 6 tak vypije jeste mene. Pri narozeni mel 3 580 ted vazi v 9 tydnech 5 300. Vubec nevim co dal. Nevim proc to odmita a je zvlastni ze ani hlad nema. Mam jeste 2 syny a ti zase jedli a jedli. Prosim poradte, dekuji

andrea2210
autor
25. kvě 2014

@cacenka_d
@lenus202 holky no on mi vypil po 3,5 hod. Jen 60 knoural tak jsem mu mliko udelala, ach jo, jsem z toho fakt na nervy :(

andrea2210
autor
25. kvě 2014

Jinak mu v brisku kruci tak ja nevim ach jo :(

andrea2210
autor
25. kvě 2014

On mi to mliko dopil ve spanku, takze aspon tak, vypil teda 140 ml, je to fakt boj s tim jidlem :( nevim proc to nechce, podle me musi byt hladovy :/

cacenka_d
25. kvě 2014

@andrea2210 I kdyz bude fnukat treba do 15 minut tak bych mu dala, jinak odstup hodinu minimalne a ted mi fakt na to pomohlo, po 90 ml po 2,5-3 hodinach ne driv ne pozdeji a postupne to pridat na tu 120. Kdyby mel hlad tak breci, skrundat mu muze i mliko v brisku 🙂

andrea2210
autor
25. kvě 2014

@cacenka_d zkousela jsem davat po 3,5 hod. A to vypije jen max 60 vic ne a jeste je u toho boj, kdyz dame po 4 hod. Tak vypije aspon 80-90ml :/ no zda se mi to malo :/ je divne ze mleko odmita :( napred Ha mlika odmital a brecel hlady, pak pil tu bebu, zacal odmitat, zkusili jsme ten sunar, no to bylo jeste horsi protoze i ublinkaval a prestal pit..to vypil po 4 hod. 50ml a vic jsem do nej nedostala tak jsme zpatky na te bebe, rozprdel se, brisko ho podle me neboli. No ja se bojim aby ty mlika neprestal pit uplne :(
Ja jako dite byla na sunaru..byl na pridel pry no a od 3 mesicu jsem ho nepila vubec, nemohli ho do me vubec dostat, pry taky jen ve spanku a to jenom vecer 🙄

andrea2210
autor
25. kvě 2014

Holky moc vam vsem dekuji za vsechno ;) Maly se rozpiji, asi to bylo vazne tim sunarem, uz zase kaka krasne zlute a bumba vic 🙂)

lenus202
25. kvě 2014

@andrea2210 náš malej vypije jak kdy, je to hodně různý...to nesrovnávej, každý dítko je jiný! No vidíš, tak to bude dobrý, ono i to vedro je děsný, tak nemusí mít takový hlad...😉

andrea2210
autor
25. kvě 2014

@lenus202 jasne🙂 srovnavat nebudu, pije ted dost a v klidu ani neodmita a misto 45 min.co pil flasku sunaru, mi vypije 130 behem 10min. 🙂

I tak.. moc dekuju vsem 🙂

lenus202
26. kvě 2014

@andrea2210 Tak to je bezvadný 😉 jen tak dál 😀

mecoun
28. kvě 2014

@andrea2210 Myslim, ze stridani UM neni dobre, aspon pediatr nam to rikal. A co pouzivas za Sunar? Mas tu premiovou radu?

andrea2210
autor
28. kvě 2014

@mecoun nene, jsme zpet na bebe a uz pijeme lepe 🙂 radila jsem se prave s doktorkou ;)

25ka
17. črc 2014

moj syn napr. s jednej lahvinky resp.savičky chcel pit z druhej nie a dnes to je tak isto neviem co mu presne vadi ale ak tot ak mozem povedat najlepsie mu padla lahvinka/savička MAM a lahvinka lifefactory (kupila som ju na stránke mamaja) alebo savička neviem co mu viac sedí ale asi tie savičky skor
mlieko mi nikdy neodmietal mal stale to iste nutrilon ba si ho este pytal tak sme mali troska nadvahu ale teraz to vybehal a je zdravi ono ani pri vysokych teplotach dieta ani clovek nechce moc pit alebo jest.