Maminky koukal někdo na pořad Černé ovce?

9pipinka9
6. dub 2012

kamaradka mi rikala ze tam pry bylo o tom ze do sunaru pridavaji mouku,rada bych to chtela videt protoze si myslim ze jen keca 😠

zevina
6. dub 2012

@9pipinka9 ne, bylo to o tom, že někdo si dal tu práci a vyměnil sáček se sunarem, za sáček s moukou, všechno pečlivě přelepené a bylo těch případů víc, v různých obchodech 😠

9pipinka9
autor
6. dub 2012

fakt jo svine jedny ale to se pozna ne kdyt je to zluty a mouka bila takze by to maminka mela poznat ze jo 😨

mirun
6. dub 2012

@9pipinka9 černé ovce jsem neviděla, ve zprávách ale ukazovali, že ve dvou obchodech v Ustí n/L si maminky koupily sunar a místo sunaru tam byla v pytlíkách mouka. někdo to vyměnil. Sunar si vysypal, dal tam mouku a zalepil pytlík i krabici izolepou. o ničem jiném nevím. kamarádka asi špatně poslouchala 😉 .

zevina
6. dub 2012

@9pipinka9 @mirun a je možné, že jsem to taky viděla ve zprávách a ne v ovcích 😉 každopádně neoriginální, přelepené balení, zvlášť ten sáček jsou víc než podezřelé, že 😝 😠

9pipinka9
autor
6. dub 2012

jo to je pravda hned bych si toho vsimla protoze sunar je zabalen takovým tim trhacim papirem .Ona kamaradka byla rada ze neco takoveho videla.musim se s vami podelit o tom jak nemoznou jsem mela kamaradku .malemu davam sunar complex1 me mleko se dela po6dodinach az ☹ asi pred2tydny jsem ji rekla at mi pujci nutrilon ze ho vyzkousim nektere deti ho zvraceji tak abych nevyhodila penizky.fajn byla tam pulka cca300g udelala jsem malemu 150ml nezvracel to ale nechtel to jak to je nahorklé a on je zvykli na sunar tak sem ji to vratila a rekla ze to nechce a ona kdyz ho budes takhle rozmazlovat tak ti nebude nic jist 😠 (tak jak takova krava to muze rict to dite to nechce proste tak nic zustala sem u sunaru kupuju 600g complex1 .vcera jsem se dozvedela ze hlavne ze ma5 novejch kocaru a nedokaze klukovi koupit nutrilon.pred tim potrebovala penize tak byla nasrana ze sem ji ten nutrilon vratila ze mi ho moje dite nechce.Tady vidite DEMENCI maminky ktera za to ze je to znacka a ma velkou reklamu by svemu diteti to cpala i kdyz by u toho plakal az se zalikal ze to proste nechce.

salomee
6. dub 2012

Takto je síla.. nevím jestli bych to poznala jako někdo, kdo sunar ještě nekupoval a koupil ho poprvé.. mouku poznám, ale těžko mě napadne u všeho, co koupím, zkoumat, jestli to náhodou bude něco jinýho... asi začnu, v dnešní době...
Fakt mě vytáčí ty podvody, jak bylo třeba nedávno že někde přelepují data spotřeby, nebo se neuvádí pravdivé informace o složení... jako čemu už teda mám věřit, mám si do obchodu nosit nějakou mini laboratoř.. to mě tak štve!!! 🙄 🙄 🙄 🙄

salomee
6. dub 2012

....jo a ví se důvod, proč to někdo udělal? Co pak s tím pravým sunarem? Si to někdo z personálu vzal dom, nebo to někde prodává "na váhu"?

slundo
6. dub 2012

Síla.... a ještě ke všemu to dělat s věcma pro miminka . Taky si nejsem jistá, že bych to poznala, jelikož UM nekupujem. Asi by mě nenapadlo to zkoumat, věcem, které jsou určeny pro děti důvěřuji. Hlavně ověřeným značkám.Jinak bych nemohla ani v klidu vybrat obyčejný dudlík. Lidi se vážně nezastaví před ničím.

weri1
6. dub 2012

a takhle vznikají drby 🙂