Máte zkušenosti s mlékem babylove z DM?

fish
14. lis 2008

Maminky,chtěla jsem se zeptat,jestli máte některá zkušenosti s tímto mlíčkem pro děti?Popřípadě ,jestli jste někde nečetly nějaký odborný názor nebo rozbor na mlíko nebo o mlíku.Některé věci nemusí být nekvalitní jen proto,že jsou levné.Ale ppřece jen,mlíko je pro miminka nejdůležitější strava,tak by mne docela zajímalo,jaké babylove vlastně je.Díky za názory vlastní i někde čtené nebo vyslechnuté.😉 😉

zuzana030
23. črc 2009

no tak to je super cena, ja som natrafila na najlacnejšiu bebu nejakých 11eur, aj to len na nete a toto sa mi zdá doooosť slušné
no tak hádam kauflanďacke niekto bude poznať, ale radšej skúsim to z dm, a už sa teším, koľko ušetrím a radšej jej nakúpim za to iné mňamky už pomaly, a pevne verím teda, že nám bude tiež dobré

raady
23. črc 2009

Ahoj, mléko Babylove Bio 3 dávám Barče 3 týdny, před tím jsme kojily. Zatím je to v pohodě. Kupuju 500g za 149 kč.

makyna12
17. zář 2009

ahoj dáváte někdo bio babylove od malinka???
nám Verča pořád blinká a to jsme už vyzkoušeli snad vše...teď doktorka radí koupit a vyzkoušet tohle mlíčko...prý je bezvadné a dobře snášené malíma dětma....

annamary
20. zář 2009

ja som chcela babylove kúpiť ale chcela som si najprv prečítať toto forum ale nemením svoje predošlé rozhodnutie kúpiť ho🙂

makyna12
23. lis 2009

ahoj holky,
tak až ve 3 měsíci jsme konečně narazili na mléko, které Veča zvládá..je to babylove a je fakt super...Veča začla krásně jíst a přibírat...Mléko je fakt super.

marketa137
4. bře 2010

najde se ještě někdo komu tohle mléko vyhovuje? mě na něm zaujalo že je v BIO kvalitě, docela bych na něj přešla až malej najede na příkrmy, ale pořád váham jestli je dost kvalitní, byli jsme na Nutrilonu a docela katastrofa, te´d jsme na Sunaru a je to o 100% lepší a právě mě zaujalo že je tam to BIO tak si říkam že by to mohlo být ok.

jmisa
4. bře 2010

My kupujem UM Babylove i kaše Babylove. Malého částečně kojím, tak to má jen jako doplněk a když jsme měli kojící krizi, tak pil skoro jen UM a naprosto v pohodě.
Vůbec bych se nebála.

sicinka
4. bře 2010

Ahoj, nepoužíváme jiné a jsem s ním moc spojkojena, akorát se Dádovi tak zachutnalo že se sám postupně odstavil - ale o mělo asi více důvodů a byl už dost starý tak jsem to nehrotila. Teď jsem začala používat i DM kaše a jsem moc spokojená. Měli jsme nutrilon HA a HIPP a ani jedno mu nevyhovolo. HIPP navíc strašně cuckatěl. Nešlo mi o cenu, ale nejvíc nám vyhovují babylove skleničky, tak jsem zkusila mléka a už jsme u něj zůstali.

kristi
4. bře 2010

ted uz ne, ale mala na nich byla cca 2 roky, naprosto bez problemu, jako veskery veci z DM

marketa137
4. bře 2010

Holky díky moc za info. zatim zůstaneme u Sunaru a až začnem s příkrmama tak bych zkusila i to mlíko. Jde mě hlavně o kvalitu ale např Nutrilon je pro nás docela šílenost, zlatej sunar tak mě právě zaujalo to mlíko z DM že by nemuselo být špatné, jen se prý hůř rozpouští 😒

jmisa
4. bře 2010

Všechna mlíka mi přijdou na jedno brdo, rozpouštěla se všechna dobře. Neměla jsem nikdy problém. Někde ale platíš hodně za značku, např. Nutrilon, Beba.

marketa137
5. bře 2010

No právě, reklama dělá hodně a fakt teda Nutrilon nic moc. Už u 1 syna nic moc a te´d teda zlatej sunar 🙂 . Bebu první syn nesnes a docela z ní zvracel tak tu ani zkoušet nechci a Hami taky ne když to dělá ta samá firma jako Nutrilon 😒

datkova
7. bře 2010

Ahoj, mala pije babylove od 1 mesiaca, predtým pila nutrilon plus mm... nutrilon znašala velmi dobre, ale zase tá cena 🙂 , tak sme prešli na babylove, je sladučké, nikdy som z rozpustaním problem nemala, asi je aj dostatočne sýte, spinká po nom totiž celu noc 🙂 takže vrelo doporučujem... teraz sa chystám kupit aj ryžovu kašu babylove, o chvilu bude mat 4 mesiace, tak uvidíme, čo to spraví.... 😝

miruska15
7. bře 2010

ahojte moj malý my mrchavo papa sme na nutrilone a aj dokrmujem.mliečko babylove mam kupene ale nemam akusi odvahu mu ho dat neviem prečo asi sa bojim ako ho bude znašať. poradte mam to skusit a ako postupne alebo ho mam dat a hotovo.

marketa137
7. bře 2010

Tak jsem ho dneska taky koupila, ještě jsem použila 25% slevu takže krabice mě vyšla na cca 110 kč. ještě tam mam zbytek sunaru tak ten doděláme a počítam že asi v úterý začnem s tímhle, uvidíme. Každé dítě je jiné tak uvidim a pokud mu bude vyhovovat tak asi u něj zůstanu. Pak stejně budu kupovat i jejich příkrmy.

mojkamirka
7. bře 2010

ahojte, my sme sa čisto kojili do 11 mesiacov, potom sme prešli na umelé mliečko, začínala som s Hami, max. spokojnosť asi po dvoch mesiacoch som presla na DM, najprv tak skusobne len jednu flasu denne, znášal ho dobre, bez problémov. Tak sme prešli na neho uplne.

Podľa mňa je lepsie skusit postupne ako bude na neho reagovať, každé dieta je iné.

zeleny_cajik
9. bře 2010

Ahojte, muslea som zo zdravtoných dôvodov prerušiť kojenie a po vyliečení mi už malý nevzal prsník, takže teraz odstriekavam a dokrmujem UM. Najprv sme mali nutrilon obyvcajny, z toho mal maly hroznu koliku a krv stolici!!!! Pediatricka mi odporucila nutrilon HA 1, krv v stolici uz nebola, zato maleho strasne zapekal, pri kakani sa velmi trapil a velmi mu nechutil, vypil len tolko, co sa trochu zasytil a viac nie, vobec nepriberal. Potom tu jedna mamina dala tip na babylove, vyskusali sme a nelutujeme, kakame denne bez bolesti, chuti nam, priberame a v noci sa budime iba 1x. No a ta cena je prijemny bonus 🙂

zuzanale
9. bře 2010

Ahojte my papáme babylove od 8mes keďže tak ako staršia taj aj mladšia dceruška sa v tomto veku tak nejak samé odstavili .... začali sme síce hipkou lebo aj staršia ju píjavala no raz nemali tak mi padla do oka krabica babylove keď bola na polici vedľa kašičiek tak som skúsila a mala si ho obľúbila skôr ako hipp dokonca je sýtejšie a čo sa týka zlého zmiešavania nehrozí sa my ani raz neurobila hrudka čo predtým bežne takže u mňa je spokojnosť super cena a dá sa povedať že aj kvalita 😉

malaska
23. dub 2010

Ahojte. Mňe babylove mlieko odporučil pediater. Vraj má od mamičiek veľmi dobré ohlasy. Tak som hneď nabehla do DM a prvé čo ma šoklo (pravdaže príjemneň, bola cena. Dnes som ho malej dala 1x (doteraz mala nutrilon), tak uvidíme. Keď ho pila, vyzerala v pohode. 🙂

jenn44
26. srp 2010

ahojte, mame babylove, ale uvazujem, ci mliecko hami nie je lepsie, mala akosi nepribera, mliecko pijeme mozno 400ml za cely den, aj to na 3x... viac ako 170ml mi nevypije... mam pocit, ze jej nechuti, a sa mi zda, ze hami ma viac vitaminov a bohatsie na kosti a tak... ci je to jedno?

emicka09
27. srp 2010

na Babylove mlíčko jsme přešli z Beby, po 10.měs. a spokojenost - přjde mi to stejný chuťově a cenově o hodně lepší 🙂

fiffinkaa
11. říj 2010

ahojte
my sme prešli s hami na babylove, malý ma 6 mesiacov a papá ho 5-tý deň, zatial všetko v poriadku, veľmi mu chutí a krásne vonia🙂 😉 babylove bio 2, nutričné hodnoty s hami alebo nutrilonom som zatial neporovnávala.

fiffinkaa
11. říj 2010

moj malý vypije 4 krát denne po 270 ml..v noci už flašu nedávame, prespáva 🙂 ..malý ma 6 mes.

lenocka84
11. říj 2010

@fiffinkaa ahoj, aj my pijeme babylove bio mliecko a len dobre skusenosti mam,
krpec ho pije cca 3x denne, ranajky, dokrm na obed, a na noc kasa z neho. a bez problemov

fiffinkaa
11. říj 2010

ahoj lenocka84, my sme kaše ešte neskúšali, ale ak sa nám toto mliečko osvedčí, tak vyskúšame 🙂 ..večernú dávku mliečka nahradíme nejakou dobrou kašičkou 😀

ruzovka
11. říj 2010

ahoj,dlouho malá pila HIPP a naprostá spokojenost, pak jsem ho nesehnala a koupila babylove a už jsme u něj zůstali, pije ho asi měsíc a strašně jí chutná, mlíko už před tím moc nechtěla a těď pije 500ml denně 😎

mirka183
11. říj 2010

tiež sme presli na babylove, lebo ine mala odmietala. Toto jej zatial chuti. 😉 A cena je tiez neporovnatelna s inymi mliekami. S kasou som nebola spokojna, lebo ked ju mala rychlo nezjedla tak zvodnatela. 😒

zuzanaznr
15. říj 2010

My sme prešli tiež na Babylove3. Najskôr sme z neho dosť často kakali, ale už sa to ustálilo...

shaza
24. říj 2010

@zuzana030 Ahoj,

my to tiež aktívne riešime, čo je najlepšie, kojíme a zároveň dokrmujeme, malým je 5 mesiacov. Začali sme Bebou, potom vyskúšali Babylove, potom Nutrilon, mala som pocit, že je najlepší a musím povedať, že je to všetko dielo reklamy a lobby. Prechádzame naspať na Babylove. Malým chutnal, žiadne zažívacie problémy sme nemali, žiadne hrudky sa nám netvorili, práve naopak, mám pocit, že sa rozpúšťal najlepšie. Najprv som mala pocit, že sa BL spotreboval rýchlejšie ako Nutri, ale ani to nie je pravda. A tiež som vypozorovala, že po Nutri pribrali výrazne. BL kaše zatiaĺ jem len ja a mne teda velmi chutia 🙂

zuzana030
24. říj 2010

shaza mi sme uz odtedy vyrastli riadne a mozem babylove len odporucit, presli sme vsetkym, samozrejme som aj kostovala vsetko 😀 a veru chutilo aj mne, prve prikrmy, kasicky, keksicky, ale uz kasicky tie som kombinovala neskor,lebo velmi tam nie je ponuka dost siroka, ale fakt max. spokojnost...my sme sa kojili kratucko, par mesiacov len, a vobec sme neni chorlave.