Máte zkušenosti s mlékem babylove z DM?

fish
14. lis 2008

Maminky,chtěla jsem se zeptat,jestli máte některá zkušenosti s tímto mlíčkem pro děti?Popřípadě ,jestli jste někde nečetly nějaký odborný názor nebo rozbor na mlíko nebo o mlíku.Některé věci nemusí být nekvalitní jen proto,že jsou levné.Ale ppřece jen,mlíko je pro miminka nejdůležitější strava,tak by mne docela zajímalo,jaké babylove vlastně je.Díky za názory vlastní i někde čtené nebo vyslechnuté.😉 😉

zzuzzik
13. lis 2010

Len teraz nie je nikde zohnat BL3, to ma ide porazit, maju s tym asi zjavny problem, dokonca mi aj predavacka potrvdila ze aj ked bolo tak sa dost rychlo minalo a nestihali niekedy zasobovat, no moc ma to netesi, ale co uz tak docasne sme presli na hami a uvidime, toto je asi jeho najvacsia nevyhoda, nikdy nevies ci ich zozenies

jitka1988
13. lis 2010

Četla jsem vaše příspěvky....mám 4-měsíčního syna a má problémy s ublinkáváním....začínali jsme s Nutrilonem....i Ha a taky jsme měli R-kovej,pak měl i Bebu a taky sunar-jenže naše lékařka mi řekla že sunar staví tak jsme měli hami...jenže hami je většinou vyprodané...tak mi známá doporučila babylove......mají ho u nás 600g za 130kč.Zatím u něj zůstanu protože se nám to ublinkávání zlepšilo....a je to pro mě i příznivá cena samozřejmě.Jinak moje kamarádka měla pro syna Nutrilon,dnes jsou mu 4 roky a dává mu ho stále místo klasického mléka..řekla mi že ho nezměnila protože jí tehdy doktorka řekla že se mléko měnit nesmí....jinak pro zajímavost její syn je neustále nemocný a chytne vše co kolem něj prolítne,každou chřipku,kašel....má neustále rýmu,takže mi řekla že byla hloupá,že ho nezměnila...........Taky mi přijde že malímu nedopřeju drahé mléko a strkám mu nějaké za 130 kč ale zase si říkám je to jediné bio mléko které se u nás prodává...takže kdybych mu chtěla dávát pouze bio vyrobky tak bych mu musela dávat Babylove....jen mě štve že ani u 3 nemají žádné příchutě jako ostatní mléka.

ikarkulka
21. lis 2010

syna jsem vůbec nekojila (pokud nepočítám pár týdnů jedno krmení denně, co se mi podařilo za celý den odsát a nasbírat). krmila jsem ho bebou, protože tu mu dávali v porodnici, tak abych mu to nemíchala.
o babylove jsem nevěděla.
měl velké problémy s vyprazdňováním, vůbec mu to nešlo, trápil se, rektální rourka u nás byla v permamenci.
blinkal atd.
babylove kupuju asi měsíc, problémy ustaly, kadí i 2x denně. rozmíchává se mi velmi dobře (mám pocit, že tak před rokem se holkám rozmíchávalo špatně, možná s tím pak výrobce něco udělal).
příjemný bonus je, že je v bio kvalitě.

@jitka1988, neboj se toho, že je levnější, že bys mu dávala něco "šizenýho". je to jen proto, že babylove nemá takovou reklamu, neuzavírá dohody s lékaři, aby ho propagovali apod. u beby, nutrilonu atd. platíš prostě za značku. to je můj názor.

hannah23
22. lis 2010

Já babylove mléko používám asi od čtvrtého nebo pátého měsíce věku malého a v pohodě, v poslední době ale kupuji mlíko z rosmanu, protože je ho tam víc za stejnou cenu jako z mlíko z DM a mívají i akce

jesterka01
22. lis 2010

Tak se musím přidat, my jsme na babylove mlíko přešly asi před dvěma měsíci, především tedy kvůli ceně a myslím že super...nevím teda proč stejná drogerie má v každém městě jiné ceny, já tedy kupuji 600g za 129,- ale i tak je to prakticky zadarmo, když navíc vezmu že je Bio, což je mi tedy celkem jedno, ale v porovnání s výrobky jiných značek je to opravdu levnější, malé chutná, krásně po něm kaká a připadá mi že zasytí asi stejně jako sunar. Kaše z DM také kupujeme, chutnají i mě a to jsem docela vybíravá, protože jsem malé předtím kupovala jen kaše od nestlé, ostatní mi přišly dost umělé...vůbec celý sortiment babylove je dost slušná kvalita za rozumnou cenu 🙂

bmmz
5. pro 2010

no babeny doteraz sme na Junior 1 ale chcela by som malemu zacat davat Babylove3 .... ale pozeram tak zbezne a aakosi ho tam nemavaju ta co sa deje neviete?

romaroma
6. pro 2010

@bmmz ahoj, ja uz skoro tri mesiace davam sunar, pretoze tu v kosiciach ho tiez nedostat. este vidam babylove 1, ale tak to verim, ze sa az tak nepredavalo. doteraz som ho v regaloch nevidela, nepytala som sa. mozno davaju nejakym mamickam bokom, alebo neviem, mozno ho len prestali vyrabat.
co je junior 1?

bmmz
6. pro 2010

@romaroma no to je vyrobca Nestle ... mlieko pokracujuce od jedneho roka je to

romaroma
6. pro 2010

aha, to pozriem, ze co to je, som myslela ze len beba je od nestle. ma to taku plechovu valcovitu nadobu?

slunecinecko
7. pro 2010

Dobré ranko holky,

taky se hlasim k babylove 😀 malymu jsem odsavala mliko asi dva a pul mesice, potom jsem prestala, protoze to byla fakt pakarna a mliko mi ubyvalo. Prvni mlicko jsme vyzkouseli nutrilon a potom jsem peclive studovala obal nutrilonu a babylove a zjistila jsem, ze slozeni je uuuplne stejny. Takze jsem presla na babylove a spokojenost nejvetsi 🙂 vcera jsem poprve koupila trojku a malymu taky jede, takze ja hlasuju pro 🙂

slunecinecko
7. pro 2010

@jesterka01 presne jak pises...prijde mi, ze cely sortiment babylove je super 🙂 i prikrmy, vlhceny ubrousky...jediny, co u nas teda z babylove nezabodovalo byly pliny ☹ malej se mi po nich oprudil, takze jsem zpatky presla na pamrpdy sensitiv....a mliko kupuju za 129 kc

bmmz
19. pro 2010

@romaroma no ja som sa pytala ze mali vypadok ale uz by to malo byt ok by malo byt na predajni stale ta kukni ci uz nie je aj v košicoch 😀

pavlaana
23. pro 2010

Ahoj, my jsme začali v porodnici s bebou, ale mala občas blila a pořád ji bolelo bříško. Jedna známa nám poradila bio mléko z DM. Od prvního měsíce ho malá pije a jsme spokojeni. Teď bude mít 4měsíce a už jsme koupili 2, dáváme ji rýžovou kašičku na noc, taky z DM. Doktorka nám řekla, že jde jen o značku, obal a cenu! Všechna mlíčka musí projít testy, kdyby to nebylo v pořádku, tak by to nebylo na trhu. Tak nás uklidnila a my všichni jsme spokojeni 🙂

didi07
23. pro 2010

my také začali ve 4 měsících přikrmovat - nejdřív Bebou, ale malá po ní často brečela a ublinkávala, a pak jsem přešla na radu kamarádky na Babylove a spokojenost naprostá, chuťově je určitě lepší. Kupovala jsem i kašičky a taky super, takže já určitě doporučuju 🙂

dendy03
13. led 2011

ja take kupuji toto mlicko a jsem spokojena a mala je taky spokojena. Mela jsem i beba senzitive, ale z tho si sem tam ublinkla a z toho mlicka z DM nikdy!!! a podle me je i vice sytejsi, protoze z te beby mi furt fnukala a chtela furt jist. Ted kupujem i prikrmy z babylove a OK 🙂 Celkove se znackou mam velmi dobre zkusensti. Jen plinky jsme jeste nemeli moznost vyzkouset 😝

pavlina.k
15. led 2011

Myslíte, že když už je malý přes 6 měsíců a do teď byla na Nutrilonu, tak můžu přejít na BabyLove? Někteří lékaři to prý nedoporučují. Ale zase když už malá pěkně papká oběd i svačinku bez mlíka... tak nevim. Je to Bio, všichni si to pochvalují a ta cena... 😅

lidiab
23. led 2011

@pavlina.k Mne to take zajima, take jsme na Nutrilonu a chci prejit na Babylove. Nas pediatricka se porad pta zda malymu stale davam TEN Nutrilon, jakoby by to byla nejaka ambrozie a spasa vseho lidstva 😝 Uz se ji bojim rict ze chci prejit na neco jineho. S tim slozenim si ale nejsem jista zda jsou stejna, jak tady nekdo pise. Nutrilon ma temer dvakrat delsi seznam slozek. Ale ja se v tech slozkach moc nevyznam, treba jsou nektere uplne zbytecne.

petkula
23. led 2011

@lidiab my používáme Babylove 3 od 12 m a když jsem to řekla naší dr., tak se na to taky netvářila. Že prý když se to nedá koupit v lékárně, tak to podle ní není úplně košer 😖 No, ale dáváme ho stále a malý je spokojený. Dívala jsem se na stránky: http://www.chemievjidle.cz/ a porovnávala jsem Babylove, Bebu a Hipp. Tak Nejlíp vychází Beba - má skore 0, takže žádné přidané látky no a Babylove a Hipp jsou asi tak nastejno, akorát Babylove je levnější. Jo a má skore 2 - tzn. že tam jsou přidané něj. syntetické látky ale nejsou zdraví škodlivé.

lidiab
23. led 2011

@petkula Tezko rict kdo tady ma pravdu, ale myslim si ze nekteri lekari jsou tak trochu oblbnute temi velkymi vyrobci 😒 Proto nam nuti tyto "renomovane" znacky. Ta mlicka ale preci prochazeji stejnou atestaci a tak vylozene spatna byt nemohou!

petkula
23. led 2011

@lidiab to si myslím taky a jestli ses dívala na ty stránky chemie v jídle na Nutrilon, tak má stejné hodnocení jako Babylove ale je o dost dražší. http://www.chemievjidle.cz/sunar/nutrilon-1-nut...
Já si taky myslím, že doktorky jsou hodně ovlivněny distributory, kteří k nim chodí a nechávají jim tam letáky...

petkula
23. led 2011

nechtěla jsem napsat hodnocení ale stejné skóre 😉

pavlina.k
23. led 2011

My jsme nakonec koupili včera BabyLove, chutná nám a je to. Doktor se na to netvářil, takže mu snad ani nic říkat nebudu. Koukala jsem na složení a je téměř stejné. 🙂

pasatom
28. led 2011

Zdravím Holky..
Takže se Babylove nemusíme bát? jo?? 😉

denisia
31. led 2011

Nasa doktorka babylove doporucila, krmila som s nim uz prveho syna a ziadne problemy z neho nikdy nemal. Ale zase do 7 mesiacov bol plne kojeny a UM sme zacali az ked sme odstavovali ... ten mladsi zacal s UM uz v 6.mesiaci, pretoze mi nejako ubudalo mlieko ... Ale ze sa nesmie zmenit znacka - to co je za haluz?

lidiab
4. únor 2011

Holky, co davate mimcum toto mleko, presypavate ho do neceho? Zatim davam Nutrilon a jsem zvykla na tu krabici 🙂 Nebo se to da i z te papirove?

kalifa28
4. únor 2011

@lidiab tiež do davam z nutrilonovej skatuli už vyše roka z jednej a tej istej 🙂 je to určite lepšie

stardust
4. únor 2011

@denisia neviem, co je to za famu, ze sa nemaju menit umele mlieka...my sme tomu tiez najprv verili, potom sme vyskusali ine mlieko...nic sa nestalo...potom uplne inu znacku...malemu sa zase nic nestalo.

dadous
4. únor 2011

@pavlina.k naše dr se taky moc netvařila když jsem ji řekla že pije tohle mlíko, tak jsem ji řekla že to vyrabí firma co děla hipp a byla spokojena, nevím asi mi chtěla vnutit nějaky drahy mlíko 😅 a kaše maj taky moc dobry 😵

zuzka72
4. únor 2011

U nás jedině a bezkonkurečně mlíka od narození z DM Babylove,zkoušela jsem i jiné značky, ale TOP je Babylove, na druhém místě Sunar a Nutrilon 😖 -ten je u mě bez komentáře 😝 ...i kašejsme baštili, ale teď už jsme najeli na klasicky vařeny...