Máte zkušenosti s mlékem babylove z DM?

fish
14. lis 2008

Maminky,chtěla jsem se zeptat,jestli máte některá zkušenosti s tímto mlíčkem pro děti?Popřípadě ,jestli jste někde nečetly nějaký odborný názor nebo rozbor na mlíko nebo o mlíku.Některé věci nemusí být nekvalitní jen proto,že jsou levné.Ale ppřece jen,mlíko je pro miminka nejdůležitější strava,tak by mne docela zajímalo,jaké babylove vlastně je.Díky za názory vlastní i někde čtené nebo vyslechnuté.😉 😉

lenus202
21. dub 2014

Taky jsem zkusila koupit UM značky Babylove a vypadá to, že bude v pohodě 😉

lenus202
21. dub 2014

@kvetakoppova dobrý den, prosím, máte ten eshop s kojeneckou výživou z Německa? Můžete mi dát adresu? Chtěla bych koupit UM značky Babylove, děkuji 🙂

kvetakoppova
22. dub 2014

dobrý den zatím jezdíme soukromně nakupovat pro sebe jestli by jste chtěla pojedeme příští měsíc okolo 15tého teď jsme byli v sobotu mohu vám ho koupit a zaslat na dobírku poštou.Napište co by jste chtěla přivézt a kolik.Kdyžtak vám to v květnu přivezu zatím nashledanou Koppová

lenus202
23. dub 2014

@kvetakoppova super, děkuju, ozvu se!!!

kvetakoppova
23. dub 2014

není zač

lenus202
25. dub 2014

@kvetakoppova ještě se zeptám, nevíte na kolik výjde třeba Beba Comfort 1 v Německu? Maj jí tam vůbec?

kvetakoppova
28. dub 2014

tak to bohužel si nevybavuji spíš jsem jí tam neviděla.Viděla jsem nutrilon ,bebivita,babylove a pak mají ještě něco od M asi milupa nebo něco takového ale ceny jsem nezkoumala vím že mléka vychází tak o 100 levněji než u nás babylove je 3.25euro trojka a dvojka s jedničkou 3.95 euro příkrmy babylove okolo 0.95 euro a ovocné okolo 0.55 pleny babylove velká krabice u nás stojí přez 400 v německu 11 euro podle velikosti asi 76 až 100 ks v krabici babylove vlhčené ubrousky 4krát 80 ks 4 euro to je tak na co jsem si vzpoměla a co vím z hlavy

lenus202
28. dub 2014

@kvetakoppova my asi budeme muset používat tu Beba Comfort, protože po babylove, sice ublinkávání dobrý, ale měl po tom zácpu...

pepina271
29. dub 2014

@kvetakoppova
Dobry den, mela bych taky zajem o koj.mlecka Babylove 1 🙂, treba i plenky, muzete mi napsat ceny v Kc, plus postovne? Dekuji

kvetakoppova
2. kvě 2014

Dobrý den jestli to jde vydrřte pár dní napíšu musím zjistit ceny poštovného asi také záleží kolik by jste toho chtěla podle mě poštovné bude záležet na váze balíku který bych vám posílala a nevím zda jste si všimli na krámech DM se objevilo mléko babylove v modré krabičce není to bio a je za cenu toho co bylo bio a to bio zelené teď celkem zdražily u nás i v německu u nás stojí asi 189 a stávalo 159 v německu bylo to bio 3,95 euro a teď je 4,95euro.A to nové modré je tady za 159 a v německu 3,95 euro.tudíš BIO 189kč v německu vychází 140 kč a nové modré 159kč v německu 111kč pleny babylove v krabici velké balení v německu vychází 310 kč u nás jsem je viděla v akci za 419 kč.To modré nové mléko jsem koupila a vyzkoušela a malá s tou změnou neměla žádný problém takže až zjistím poštovné napíšu zatím se mějte krásně

lenus202
2. kvě 2014

Holky zjistila jsem, že Bio Babylove je pro našeho malýho super a klasický Babylove ne, po něm měl zácpu, sice v tom složení není velký rozdíl, ale takhle to máme...🙂

eqwila
2. kvě 2014

Ze začátku super, malé chutnalo nedělalo hrudky a ani nepěnilo ale teď je to zatrest, nevím co se stalo kupuji pořád to stejný a jak to prostě neproženu přez sýtko tak je to konec mala saje, nic neteče pak se vzteká a nechce to pít. Zklamání bylo velký, zkoušela jsem i jinou exp. ale bylo to úplně stejný. Bohužel u mě moc dobrý ne :( ŠKODA bylo to nadějné

lenus202
4. kvě 2014

@kvetakoppova mužete mi prosím napsat, na kolik výjde Bio Babylove?

lenus202
4. kvě 2014

@eqwila Jo, to jsem zažila taky u obyč Babylovu, navíc malýmu dělal zácpu, ale Bio Babylove oproti normálnímu tak moc nepění, skoro vubec a krásně se rozpouští...samotnou mě překvapilo, že je tak "jiný", když je to vlastně "skoro" stejný 😀

eqwila
5. kvě 2014

@lenus202 v dm to bylo okolo 150kč a obyčejný kolem 130 kč

lenus202
5. kvě 2014

@eqwila myslela jsem v Německu, ale koukám nenapsala jsem to 😀

kvetakoppova
5. kvě 2014

a ten normální babylove jsi měla z německa nebo z čech on je totiž obrovský rozdíl ve kvalitě já jsem rozdíl nepozorovala ale to záleží každé dítě je jiné ale ten z německa se rozpouští normálně a nepění tak nevím jak jsem psala babylove bio zdražily jednička a dvojka byla za 3,95 euro a teď je 4,95 euro a trojka byla 3,25 euro a teď je 4,25 euro takže zdražilo o 1 euro

lenus202
5. kvě 2014

@kvetakoppova měla jsem je tady z DM, a ten klasickej hoooodně pěnil a ten Bio je fakt super, líp se rozpoští a ten rozdíl v pěnivosti je ohromnej, ten obyč jsem měla ten modrej...a malej po tom měl fakt problém, teď na Bio je maximálně spokojenej 🙂

lenus202
5. kvě 2014

@kvetakoppova no tak ale pokud budeme brát, že 1 euro je 27kč, tak to pořád vyjde levněji než tady, počítám těch 135kč....můžete mi napsat odkud jste a na kolik by vyšlo poštovné? Děkuji

kvetakoppova
15. kvě 2014

EURO JE SKORO 28 A JÁ JSEM Z PLZNĚ
POŠTOVNÉ NEVÍM HLAVNĚ KOLIK BYCH TOHO POSÍLALA A JAK BY BYL TĚŽKÝ BALÍK

zdencaaaaaaa
7. zář 2014

ahoj vsem, pouzívám babylove pro svoje dvojčátka, bohužel jsem se nikde nedočela od jakého měsíce dát pokračovací mlíčko babylove č.2? poradíte? díky Zdenka

kvakuska
7. zář 2014

@zdencaaaaaaa Je to přímo na krabici, myslím, že dvojka je od šestého měsíce a trojka potom od desátého (tu teď máme my) 😀

zdencaaaaaaa
7. zář 2014

děkujuuu, ja jsem asi slepá,na krabce to nevidím, ale musí to tam být-asi jsem holt slepec🙂 velké díky za odpoved

marti73
22. říj 2014

Holka na něm byla prakticky od narození, od 1.měsíce a nemohla jsem si ho vynachválit. 🙂
Žádný problém, co se týče holky, jen se hůř rozmíchávalo, ale na to, že je v BIO kvalitě a za rozumnou cenu, tak jsem to vůbec neřešila. 😉
Holka ho doslova milovala 😅 pořád jen mlíko, mlíko, mlíko 😅 ..příkrmy mi vůbec nechtěla jíst.
A dětský doktor se také vyptával, co že je to za mléko, když si to při kontrolách zapisoval, byl spokojený, ani tlustá, ani hubená, prostě akorát. 😅
Vůbec mohu DM jen chválit s jejich výrobky, maximální spokojenost. 😅

paju14
2. únor 2015

ahoj všem maminkám!mám dvě děti 2,5 a 7měsíců.zatímco starší byl na hami a později na sunaru(víc ho zasytil) druhej klučík po všem blinkal-začali jsme nutrilonem,pak beba,pak mi v nemocnici doporučili právě mlíčko babylove a je na něm už asi 4 měsíce. a v pohodě.krásně přibírá a je spokojenej.kašičky do nej dávám ale od hami.vydrži po něm 4-6hodin.pije 230ml.příkrmy moc nemusí.když mu to dělá dobře tak neřeším cenu 😉 ,hlavně že už neblinká 🙂 🙂 !u nás na dobříši stojí babylove dvojka 139kč,600g.

evka_praha
17. bře 2015

Hezký den maminky!

Studuji poslední ročník vysoké školy a v současnosti pracuji na diplomové práci týkající se dětské výživy. Můžete mi prosím pomoci vyplněním dotazníku? Velmi mi tím pomůžete!

http://nakup-detske-vyzivy.vyplnto.cz/

Dotazník se týká obecných nákupních zvyklostí při nákupu dětské výživy a je určen maminkám s dětmi do 3 let.

Moc Vám děkuji za ochotu a pomoc! Evča

90karolina
14. čer 2015

Dobrý den, prodám 3 krabice BIO mléka 1 od babylove. 1 krabici za 100kč.

dorxa
15. led 2016

Male davam babylove od dvou mesicu,zacinaly jsme nutrilonem na doporuceni z porodnice cely mesic po nem mela mala zacpu a takovy hrozny boleni ze nemohla ani spat a porad sermovala nohama,po mesici jsem zkusila nutrilon comfort bylo trosku lepsi mala prdela ale zase zacpa az jsem to nevydrzela a zkusila jinou znacku,sunar ji uplne ucpal,zkusila jsem i milsan ze je dobre snaseny ale pro malou taky nevyhovujici.az mi nekolik kamaradek doporucilo babylove ze jim jako jediny vyhovovalo.hned po dvou dnech rozdil jak blazen.najednou je mala spokojena a spi celou noc.vsem doporucuji

alkuska
31. bře 2016

Tak u nás bohužel babylove ne. Po bio mi malá hrozně blinkala a ten obyčejný jí vůbec nechutnal, zkoušeli jsem ho cca týden, ale nejedla, nepřibírala a nakonec po něm i zvracela. Malá má 6 tt, předtím jsme měli nutrilon profutura ale měla bolení bříška, teď zkoušíme sunar, ten se zatím zdá fajn, ale máme za sebou jen jednu krabici, tak ještě uvidíme. Ach jo, to je jak loterie s těma mlékama.