Máte zkušenosti s mlékem babylove z DM?

fish
14. lis 2008

Maminky,chtěla jsem se zeptat,jestli máte některá zkušenosti s tímto mlíčkem pro děti?Popřípadě ,jestli jste někde nečetly nějaký odborný názor nebo rozbor na mlíko nebo o mlíku.Některé věci nemusí být nekvalitní jen proto,že jsou levné.Ale ppřece jen,mlíko je pro miminka nejdůležitější strava,tak by mne docela zajímalo,jaké babylove vlastně je.Díky za názory vlastní i někde čtené nebo vyslechnuté.😉 😉

luculus
4. led 2012

nasa ho prijala super, je s nim spokojna, lepsie ako nutrilon, menej smrdi a je dostupne. som spokojna 🙂

alice.r
16. bře 2012

Dala jsem na pozitivní názory a koupila babylove. Sice jí chutnal, ale bohužel měla velmi tuhou stolici, tak se vracíme k nutrilonu.

tul1p
31. bře 2012

pouzivala som ho na pripravu jedal do jedneho roka. je lacne. preto. po odstaveni som mu ho dala pit, ale to mu vobec nechutilo. skoncili sme na sunare. ten je u nas mnama.

simounah
12. kvě 2012

nějaké nové zkušenosti s tímto mlíčkem??? přemýšlíme zda ho kupovat, zatím máme Hami

gumidek
12. kvě 2012

@simounah U nás jediný, kterýho se dcera napila víc než jednou, dneska si dala potřetí a potřetí všechno vypila... ale je jí přes půl roku a krom UM i kojím a už je na příkrmech.

miskadis
13. kvě 2012

@simounah my jsme na něj přešli z Hippu a úplně v pohodě, žádné problémy nejsou, malá ho baští asi 3 měsíce a moc jí šmakuje. Takže za nás ano 😉

svancarka
2. čer 2012

Měli jsme dost problémy s bříškem a se stollicí, dala jsme na rady a zkušenosti a vyzkoušela, a jsme naprosto spokojení, malá baští, mlíčko jí moc chutná, stolice se upravila a malá je vyloženě spokojená 🙂, mohu jen a jen doporučit 🙂

xkristina
5. čer 2012

Ahoj holky, taky jsem teď koupila babylove mlíko, abych mohla malé dělat kaše. Zatím jsem ho zkusila udělat jen jednou a řekla bych že jí to i chutnalo, ikdyž ona sní skoro všechno co jí dám do misky 🙂 Jinak pořád kojím, tak nemůžu říct jak by to snášela, kdyby to pila ve větším množství.
Jen jsem chtěla říct, že mám taky takovej pocit, že nutrilon, sunar a podobný věci jsou spíš jen kvůli reklamě tak kupované. jen pro srovnání, já pořád kupovala pleny pampers, huggies a poslední dobou mi hlavně pampers přišly dost na houby. Tak jsem jednou zkusila koupit v Lidlu a můžu říct, že jsem spokojená (nevím teda jak malá, ale já určitě). Takže bych řekla, že ne všechno co se propaguje v reklamě je nejlepší,. I to co nemá super značku bývá dobré 🙂

mmiirrkkaa
14. črc 2012

Přešli jsem ze sunaru na babylove a spokojenost. A pokud někdo jezdíte do Německa, tak ho tam mají ještě levnější (necelá 4 eura) 😉

lenka5731
14. črc 2012

@mmiirrkkaa mají ho levnější ostatně jako vše.. kupuju v Něměcku v DM Frosch gel na praní za 3,85 EUR a tady totéž balení mají za 199,- Kč. Nemám slov!! 😖

hanca830
14. črc 2012

Malej mi pil jen babylove a vše ok,moc mu chutnalo

kvetakoppova
17. črc 2012

ahoj měli jsme málo mléka od začátku tak jsem dokrmovala od dvou měsíců Babylovem a malá byla úplně v pohodě pak mi doktorka vynadala že do půl roku pouze Nutrilon ale podle mě jde také jen o nějaké domluvy výrobce s lékaři.Chvíli jsme dávali Nutrilon ale ta cena mě fakt nebaví takže se vracíme k Babylove.Myslím,že malému miminku můžeš dávat v pohodě.

jasmin333
21. srp 2012

my sme ho kupili nedavno a dnes sme prvy krat skusili ,tak uvidime,.ale porovnavala som to z bebou a je tam viac vytaminou a hlavne si mozete vybrat jednicku kde je minimalne sacharidou a potom je este jedno, nieje tam sice napisana jednicka, ale je to tiez od prveho tyzdna a tam je len laktoza a ziadne sacharidy. takze bomba! a zapametajte si. dobry vyrobok nepotrebuje reklamu!!! ten sa predava sam. a myslim ze to je pripad pre babylove. este k tomu je bio co nieje ziadne ine. je to rakuska znacka a tam su alpy. rakusanie robia podla mna vsetko mliecne velmi dobre a kvalitne. ja myslim ze nutros je totalna s....ka. 😀

makulenka
25. zář 2012

Tak měli jsme Nutrilon, Hipp BioCombiotic a teď Babylove... Alfrédek neměl problémy s žádným z těch mlíček, ale dokud jsem mu nezačala dávat Babylove, tak po UM vždycky trochu ublinknul... Babylove mu i více chutná- vypije cca o 30ml více, než těch před tím... Mně teda i mnohem lépe voní... Takže za nás 100% spokojenost. U nás (v Přerově) stojí 144,-

werunqa
1. pro 2012

Davame Sunar a UM Babylove a je uplne v pohode 😉

monikabie
1. pro 2012

My jedeme v Baby dream z Rossmanu a super. Nepění a je chutově lahodné takové hebké🙂

jennyska
8. lis 2013

@lili777 @crca @pablinka @lilliaan @lunnita @peta22 @luciferkax @doudovka @ssimmikk @nefertiiti @mikolajova.zuzana @n20 @vali18 @bokoul @silvia31 @shadowcat @crawler @micinka22 @kristiluky @petkula @luculus @monikabie @werunqa @makulenka @jasmin333 @kvetakoppova @hanca830 @lenka5731 @mmiirrkkaa @xkristina @svancarka @miskadis @gumidek @simounah @tul1p@alice.r @luculus @maudn @heket @lucka662006 @sarinkazanet @jakmony @corny01 @venuss @buba2528 @nelinka79 @thegavacka

Ahoj Maminky,

mohly byste se svou případnou zkušeností s kojeneckou mléky Babylove přispět do naší společné Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady se snažilkama, těhulkama a maminkama tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost, radu, či tip vložíte na https://www.modrykonik.cz/babylove/ , pomůžete ostatním maminkám, které si právě prochází se svými dětmi stejným obdobím a zapojíte se i vy do rozšíření informací v knihovničce 😉

Děkuji Vám, že svým příspěvkem pomůžete ostatním!
Pěkný den přeji.
Janča

kvetakoppova
8. lis 2013

mám dvě dcery a obě bumbají babylove z DM jsme max.spokojeni jezdíme pro něj do německa kde vyjde na 3,25 euro krásná cena

lunnita
8. lis 2013

moja dcera mala babylove a uplna spokojnosť, mali sme 1,2 aj 3🙂

luculus
9. lis 2013

ano, my sme boli maximalne. vtipne je, ze je cenovo uplne vyhodne a lepsie nez ine znacky. pred tym sme mali Nutrilon a popravde sa to neda porovnat. rozhodne odporucam. rovnako ako lunnita sme si presli od 1 po 3

nickina14
14. lis 2013

@jennyska ahoj mam taku otaku UM babylove lem je 3?? do ked sa moze uzivat ?? mam 15mesiacnu dcerku a neviem ci mam jej kupovat 4UM inu znacku alebo zostat na 3,lebo 4 uz neni ako viem 🙂

laurital
14. lis 2013

Moje mladší dcera pila trojku a spokojenost.

jennyska
14. lis 2013

Ahoj maminky @kvetakoppova @lunnita @laurital @luculus, mohly byste své zkušenosti vložit zde: https://www.modrykonik.cz/babylove/ ? Pomůžete tím ostatním maminkám, které o tomto mléčku shání informace a různé zkušenosti 🙂

Děkuji Vám!
Janča

jennyska
14. lis 2013

@nickina14 Ahoj Nickino, toto bohužel nevím - články se tvoří tak, že mohou být kdykoli měněny, doplňovány, obohacovány a pokud v nich nějaké informace nejsou, je dobré je doplnit 🙂 Takže pokdu bys na svou otázku našla odpověď, klidně mi dej vědět a já to do článku doplním, aby to našly i ostatní maminky, budou-li mít stejný dotaz jako ty 😉

Děkuji Ti a přeji fajn den.
Janča

dada7701
14. lis 2013

@fish maximálna spokojnosť s týmto mliečkom...v testoch kvality vyšlo lepšie ako Nutrilon...na iných značkách platiš za obal, reklamu...atd....

jitkah86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marketaparketa
10. bře 2014

na třetím měsíci jsme bojovaly s kojením. malá málo pila, takže bylo i málo mléka a vypadalo to, že budeme muset odstavit. tenkrát jsme poprvé začaly používat UM a laktační poradkyně mi poradila právě Babylove. od té doby ho používáme, malé je už 11 měsíců a nemyslím si, že by bylo špatné. jezdíme si do Německa pro příkrmy ve skleničce a DM je také německá firma. podle mě by si tam nedovolili nevyhovět v dětské stravě všem přísným kritériím.

hrasok100
10. bře 2014

Tak naše zkušenost s Babylove - malé síce chutnalo. ale bohužel nám ucpává savičky, takže sme zkusili taky Babydream od Rossmana - to ji taky velmi chutnalo, ale stejně jsko po sunaru má pak tvrou stolici, až ji to bolí ☹ Takže jsme se vrátili k Nutrilonu.

lenisek333
31. bře 2014

@kvetakoppova prosim můžu se zeptat, odkud jste? ja z Liberce ... jestli bychom se třeba mohly domluvit na dovozu mlíčka? 🙂 odepiště mi prosim na lenisek333@email.cz moc děkuji Lenka

kvetakoppova
1. dub 2014

Dobrý den já jsem z plzně a budeme se sestrou otevírat e shop s nabídkou kojenecké výživy z německa jinak možno dovézt a poslat poštou