Máte zkušenosti s mlékem babylove z DM?

fish
14. lis 2008

Maminky,chtěla jsem se zeptat,jestli máte některá zkušenosti s tímto mlíčkem pro děti?Popřípadě ,jestli jste někde nečetly nějaký odborný názor nebo rozbor na mlíko nebo o mlíku.Některé věci nemusí být nekvalitní jen proto,že jsou levné.Ale ppřece jen,mlíko je pro miminka nejdůležitější strava,tak by mne docela zajímalo,jaké babylove vlastně je.Díky za názory vlastní i někde čtené nebo vyslechnuté.😉 😉

petkula
15. bře 2011

@handm já s tím protřepáváním nemám moc dobrou zkušenost, vždycky si nachystám mlíčko do hrnku, pak to zaliju vařící vodou a rozkvedlám 🙂 Občas tam nějaká hrudka zůstane, tak to pak rozmíchám.

mishad
31. bře 2011

Mamči, nezdá se vám toto mlíčko hladové? Měly jsme Hipp a stačilo Nikolce v noci jen jednou papkat a ted máme Babylove a chce jíst 2x za noc....tak si říkam, že třeba není tolik sytící 🙂 máte zkušenost?

handm
31. bře 2011

@mishad nooo
zajimavy dotaz.. my ted vstavame i 3x v noci... ale ja jeste dokojuju a malej i v lahvicce necha, tak nevim....ale zkusenosti by me taky zajimaly 🙂

kristiluky
31. bře 2011

@mishad ja osobne si to nemyslím, ako pozerám tvoja malá má akurát čosi cez pol roka a skor by som povedala že teraz by bola hladová po akomkolvek mliečku, akurát sme sa o tom bavili v inej diskusii že okolo pol roka je u detí zlom a sú nejaké hladnejšie, vtedy u mnohých začína to obdobie ked sa v noci budia aj čo hodinu-dve...takže si na tom vlastne super, ale neviem, možno iná mamina bude mat rovnakú skúsenost ako ty

handm
31. bře 2011

@kristiluky myslis spíš spurtík? asi malému tedy pridám jídlo....jestli to pomuze...

kristiluky
31. bře 2011

@handm neviem teda či to pomože, za skúšku nič nedáš len aby mu nebolo blbo, ja som malému začala dávat večer kašu, prvú noc bol z toho taký doblbnutý že spal naozaj lepšie ale druhú už bol stejne po chvíli hladný akoby ju nemal, my sme si to obdobie nakoniec nejak prekonali /ja som v pol roku len kojila a normálne zavádzala príkrmy/ ale viem že maminy či už kojili alebo nie tak detičky sa v tomto období vačšinou začali budit a pýtat mliečko častejšie /akékolvek/. Oni sa v tom období vačšinou natiahnu do dlžky a nestíhajú priberat a sú z nich také nudličky /neviem ako je to teda u vašich detí, u nás to tak bolo/

lucikatn
4. dub 2011

Ja som doposial podaval malemu iba UM Babylove (1,2 aj 3) a aj kasicky. Som s nimi maximalne spokojna - vobec mi z toho negrckal ani nemal ziadne problemy a bol zasyteny. Pouzivali sme aj kasicky a ostatne vyrobky z tejto znacky (presnidavky, polievocky, dzusiky - tie ochutene vody cez leto, plienky, vlhcene utierky...). Nielen ja ale aj moje zname mozeme fakt len odporucat!

micinka22
4. dub 2011

@mishad ano taky si myslím , že to není mlíkem 🙂) my jsme zkusily Sunar...a stejně jí pořád stejně :DDD

crawler
4. dub 2011

@mishad růstový spurt😉 tvá malá má 6 měsíců 😉 Já mám super zkušenost s Babylove - malýmu moc chutnalo mlíčko i jiné výrobky babylove. Pak jsme přesedlali na Babydream z Rossman drogerie - máme ho dostupnější a je i levnější a dělají výborné kaše a příkrmy, takže ted všechno kupujeme v této drogerii.

shadowcat
4. dub 2011

Jak si to tak čtu "děvčata", tak jsem ráda, že jsme začali s mlíčky až od 8měsíců. Ale nemůžu si nevšimnout jedné věci...mléko by se nemělo připravovat dopředu, mělo by být vždy čerstvé, jinak riskujete bolebřich. A taky příprava mléka ve vařící vodě není úplně dobrý nápad...max. 40C,aby nedošlo k znehodnocení vitamínů a probiotik. My dělali to, že jsme měli převařenou vodu ve zvláštní nádobě, tu ohřáli, přeměřili teplotu a šup do lahvičky..úkony na jednu minutu, takže i v noci to nebyla taková soda.

pavlina.k
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
silvia31
28. dub 2011

ahojte, ja sa len chcem opýtať, či nechcete niektorá ešte zavretú krabicu bio mlieka Babylove 2 - vieme sa dohodnúť, mm kúpil 2ku a my pijeme už 3ojku 😉 IP 🙂

bokoul
20. čer 2011

Ahoj maminy, my čekáme 4 mimčo mléko byblove jsem používala už u 3 prcka a bez problémů a jdu do toho znovu, je cenově supr a malá si ho moc chválila termín mám za měsíc a už mám krabici doma bohužel nemohu kojit ale tomuto mléku zůstanu věrná!!!!! 🙂

vali18
15. črc 2011

je nám půl roku a malý má reflux takže jsme na nutrilonu AR,zkusila jsem mu koupit babylove bio a má to stejný účinek neublinkává no a ta cena je taky rozdíl

mikolajova.zuzana
20. črc 2011

ja som malej zacala tiez davat babylove - a dokonca mi ho schvalila aj lekarka. A ja si osobne myslim ze je hustejsie ako nutrilon a aj lepsie chuti. A hlavne je za normalnu cenu...

n20
20. črc 2011

Ahoj holky,
já jsem začla mlíčko Babylove dávat zhruba před měsícem a spokojenost, malému moc chutná a cena je super 🙂

nefertiiti
7. srp 2011

Ahoj holky, prcek měl první 2 měsíce příšerný prdíky a koliky, při kojení špatně sál a málo přibíral, a kakal cca 1x týdně a jedině s rektální trubičkou, tak jsem koupila Nutrilon comfort (proti kolikám a zácpám), krabice 400 gr za 250 Kč a žádné zlepšení krom přibírání nenastalo. Tak jsem se naštvala a koupila v DM krabici mlíčka Babylove za 129 Kč 600 gr a malej to vyžahl jako nic, žádné koliky už nemáme (což může být i tím, že už přešly ty první 3 měsíce), kaká 1x denně bez trubičky a krásně přibírá. Myslím, že někde se prostě platí jen značka, jsou to prostě reklamní masáže. Teď je mu už skoro 5 měsíců a nic jiného než Babylove nekupuju a vše je v pohodě. Prcek je zdravej, čilej, bystrej a usměvavej a po večerním krmení spí celou noc, usne v 8 a probouzí se v 7 ráno... takže vřele doporučuji !!! Ostatně produkty BL používám všeobecně ráda - např. mlíka po koupání a krémy jsou super, výborně se vsakují a příjemně voní, kupujeme taky vlhčené ubrousky, jednorázové pleny, fenyklový čajíček, atd. atd.

ssimmikk
8. srp 2011

Chtěla bych poprosit někoho kdo používá toto mléko pro kojence, zda by mi mohl vyfotit složení a poslat na mail? Malé je 5týdnů, takže mlíko č.1, pokud se nepletu, budu moc vděčná, dkyž někdo pošle 😉

doudovka
29. srp 2011

Ahoj holky, já vždycky kupovala sunar, při druhém dítěti taky, ovšem jsem potřebovala koupit sunar a v DM ho neměli, měla jsem u sebe jen pár stoveka potřebovala jsem udělat ještě nákup domů, tak jsem sáhla po mlíčku Babylove, můžu říct, že jsme spokojeni naprosto úplně všichni... Malej papá i kašičky a do dm chodíme často kupuji od nich všechno... V DM pracuje moje dobrá kamarádka a sama mi řekla, že tohle mlíčko kupuje spousta maminek a nejen to, ale všechny možné výrobky od DM Já tu nakupuji i drogerii jako čistící prostředky a můžu vám říct kam se cpe nějaké savo... to sem ale nepatří, každopádně jsem tím chtěla říci, že DM mají kvalitní výrobkya určitě nejsou závadné, kdyby totiž byli, neschválili by jejich prodej a hlavně DM je obchodní síť a s představou, že udělají nějaké špatné mlíčko, zničili by si tím reputaci... A myslím, že jim to za to nestojí... 🙂

doudovka
29. srp 2011

Ještě přidám co se týče rozmíchávní, hrudky se mi nikdy neudělali... Vezmu flašku dám převařenou vodu v teplotě kterou potřebuju přidám odměrky mlíčka zavřu a pořádně zatřepu a mám jídlo hotové... Hrudky se nedělají..

luciferkax
29. srp 2011

my kupujeme babylove všetko, plienky, obrúsky, kozmetiku, starší pil neskôr aj mlieko (mladšieho zatial kojím), kupovali sme príkrmy aj kaše - všetko je dobrá kvalita za rozumnú ceno 🙂 nemôžem si to vynachváliť

peta22
28. zář 2011

Já jsem ted musela Kristýnku přikrmovat,jelikož moje mlíko už jí nestačí.Doktorka mi řekla,že jí mám koupit sunar protialergenní.U nás v rodině je alergie.Tak v Lékarně nám doporučili NUTRILON. No hrůza,vůbec to nechce papat a dáváme jí to od včerejška a ž před hodinou něco vypila ale vůbec jí to nechutná.Kamarádka má vyzkoušený mlíčko BABYLOVE BIO. A říkala,že je super.Najela jsem sem a zjistila,že tady všichni si ho vychvalujete.Dá na vás a zkusím ho taky a kašlu na rady lékárníku,těm jde o kšeft. 😝 Takže jak sleduju je vás hodně co ho vyzkoušeli,taky jsem se bála,protože je to levný,tak aby to malý neublížilo ale je to asi lepší než nějaký NUTRILON, který si tak moc někdo vychvaloval,že mi příjde že je k ničemu a ještě trpíme na Koliku a tady jsem četla,že po něm se to může taky stát.Takže to asi budu střídat,aby měla Nutrilon,tohle mlíko a ještě moje

lunnita
9. říj 2011

Ahojte, ja dávam malej už od narodenia BL BIO, mala na začiatku aj nutrilon, ale nebolo to ono. Co ma vsak zaujíma, je to, ze som sa nedávno docitala, že toto mlieko neobsahuje taurín-čo je velmi dolezita latka pri rozvoji CNS a zraku. V materskom mlieku je, a aj takmer vo vsetkych ostatných UM .Chcem sa spytat, ci sa uz niekto z vás na to pýtal nejakého odbornika. Prave kvoli tomuto rozmyslam nad zmenou mlieka, i ked babylove malej uplne vyhovuje.

lilliaan
10. říj 2011

Pozerala som na zlozenie a taurin som tam nenasla... My sme pouzivali najprv Nutrilon Extra spokojnost,, no presli sme na BL, citala som o nom len dobre hodnotenia a malickemu ozaj chuti 🙂 Ked som sa spytala pediatricky, tak mi povedala, ze predsa vsetky mliecka musia splnat prisne kriteria, takze je len na mne, ake si teda vyberiem pre babatko. My sme spokojni,,, no ale dufam, ze obsahuje vsetko, co miminko pre vyvoj potrebuje 😖

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tul1p
10. říj 2011

moja skusenost je, ze maly babylove mlieko nechcel. naozaj chuti umelo ako prasok v porovnani s napriklad so sunarom. ale kase su skvele. podla mna aj maleho chutnejsie ako ine znacky. len skoda, ze ich skala je taka chaba.

crca
3. led 2012

Jen jsem se chtěla zeptat,zda mlíko Babylove končí č.3 nebo jsou i jiná.Včera jsem koupila jedno na zkoušku,ale měli jen č.3 od 10 měsíců(nám je 2 a 8měsíců 😅 )ještě v listopadu jsem kupovala Sunary,ale jejich spotřeba klesá,tak jsem si řekla,že jim na to ranní,nebo večerní už bude stačit toto.Včera ho večer vyzunkli v pohodě,ale jen jestli je i pro větší,nebo mají konečnou č.3

pablinka
3. led 2012

@crca je jenom ta trojka max. Taky ho dávám malému, 2 roky a 3 měsíce 🙂... ráno tohle mléko a večer má kaši Babylove, když chce 🙂

crca
3. led 2012

@pablinka Díky 😉 Nejde mě o peníze,že je levnější,ono zase o tak moc levnější není oproti Sunaru 😅 Ten jsem kupovala za 173kč,ale je 600g,babylov má jen 500g a stojí 139kč.Ale zkusila jsem ho a šmakuje jim 😉 Ráno jim dávám normální kakao s mlíkem (klasickým),takže na ten večer jim to stačí 😀

lili777
3. led 2012

Ja som malej kúpila 3-ku po odstavení a tri týžnde mi z neho hnačkovala. Až teraz som skúsila vymeniť /dlho som si nespojila, že to je z mlieka/ a je pokoj. Takže pre nás babylove mlieko nie. Nutrilon je ok