Máte zkušenosti se Sunarem 3 a 4?

mecoun
30. lis 2014

Ahoj maminky,
zajímalo by mne, jestli podáváte dětem Sunar 3 a 4?
Mám 16 měsíční holčičku a dávám 3 a zajímalo by mne, kdy přejít na 4? A jak dlouho ji dávat (do kolika let)?
Děkuji za rady 🙂

lv
1. pro 2014

já dávám ted v 2,5r a sama s mlíčkem už přestava..nedržím se striktně značek, pije všechna um, strídám s rostlinnými mléky a už měla i kravské, vyhovuje jí vše.

sheeni123
1. pro 2014

Ctyrka je od dvou let, dcera pila rano mleko do 4,5. Ze dne na den prestala. Syn 2,5 ma zatim porad rad. Budu davat, dokud mu bide chutnat.o) ale ma uz i normalni mleko.

petra4040
1. pro 2014

Je od dvou let. Tuším, že výrobce uvádí, že do šesti. Jde dobře rozmíchat.

86radka86
1. pro 2014

teď dávám sunar 3 (malýmu je 18m) má to před poledním spaním a jako dorážku před večerním spaním... budu mu to dávat dokud bude chtít 🙂 i kdyby pak jako svačinku 🙂

zouzelka
2. pro 2014

Dávala jsem sunar complex (4 je od 2 let) do 3r+2m, pak jsem začala dávat kravské mléko s 1 odměrkou sunaru a dávám do teď (3r+5m).

zelvasuper
5. pro 2014

Mi jsme presli na 4 ve 2 letech a davame dodnes dcera ma 3 a ctvrt roku a pije ho rada,takze pokud ho vydrzi pit cca do 5 let budu spokojena.

pavlusa01
10. pro 2014

Já zatím dávám také sunar complex trojku a nevím jestli to budu měnit..Prý u té trojky a čtyřky to nevadí,když zůstaneme na trojce i po druhém roce. ..Malé chutná,tak stále nevím...🙂