Měly jste mléko Hami 1 proti nadýmání?

miparime
23. říj 2015

Ahojte maminky, mám dceru ted je jí 6 týdnů a bohužel prdíkům jsme se nevyhnuly. CCa od 14dní se téměř pořád kroutí, sem tam prdí, poplakává...prostě klasika. Dávám biogaia, laktobacílky, espumisan-nic moc nefunguje. Je na Hippu ale chtěla jsem vyzkoušet hami proti nadýmání a docela jsem zírala. Z lahvičky to nejde vůbec vypít, je to konzistence skoro kaše :(. Měla jste některá toto mlíčko? Z čeho vám to děti pily? A chutnalo? Máme lahev Avent se savičkou č.2

martina8383
23. říj 2015

Ahoj, vím že neodpovídám přesně na tvůj dotaz ale snad ti trochu pomůžu. My si s nadýmáním taky užily a to je malá plně kojená a já nejedla nic nadýmavého. Někdy jsem měla pocit že jím jen vývary a suchou rýži🙂 Ale k věci, žádný kapky nám nezabraly! Jediný co fungovalo na 100% bylo při každým přebalování zacvičit s nožičkama jako když jede na kole a pak jakoby prsty přejít bříško z leva doprava v úrovni pupíčku. Občas jsem si cítila že se střívko s bublinkama posunulo a na závěr dát nožky nahoru a chvilku vydržet a prdík byl na světě. Ve třech měsících problémmy ustaly jako mávnutím kouzelného proutku, takže držím palce a vydrž!!!

miparime
autor
24. říj 2015

@martina8383 jasny dekuji,taky cvicime. a super mi prijde i tzv.pohoupani briska