Méně častá stolice. Jak to máte Vy?

girls64
24. zář 2019

Ahoj holky, malá má 11 týdnu,. Od začátku jsme na tom tak, že kojíme a pak po každém kojení dokrmujeme Bebou - nejdříve Optipro pak jsme dali Comfort. Dříve mi kakala často a teď poslední tydny je to 3-4 dny někdy a teď je to dokonce týden. Dáváme probiotika biogaia a Espumisan, a přešli jsme znovu na tu bebu optipro. V sobotu a v neděli jsme zkoušeli rourku (to se trochu vykakala oba dny barva i konzistence jako vždy jak má být )a od té doby nic. Je úplně klidná, spokojená, neplace a prdiky jdou samy jak od starého chlapa, občas se zákoutí ale nic hrozného. Spinká mi celou noc, i přes den už je to horší, ale kdyby ji něco trápilo tak není takhle v klidu. To mě udivuje. Myslíte že je to takhle normální máte to někdo taky tak?? Jsem z toho docela na nervy :roll:

drakenn
24. zář 2019

Tak pokud je malé spokojená, nic ji evidentně netrápí, tak nemáte žádný problém!

elis_elis
24. zář 2019

Je to normalni. Ne rikal doktor i tyden je v pohode. Mela jsem to taky tak u male.

claire90
24. zář 2019

Je to normalni. Taky me to u prvni dcery znepokojovalo, byla plne ne UM, ale bez pomoci proste driv jak po tech 3-4dnech nekadila. Mela i delsi prodlevu parkrat. Z pocatku jsem pomahala, ale byla tez spokojena, nekroutila se, neplakala, brisko mekke, prdela v pohode, tak jsem se na to pak vyprdla s tim, ze holt ani na UM neni denni stolice nutna.
Ted ma 6 a nikdy nechodila denne..

girls64
autor
24. zář 2019

Holky moc děkuji za uklidnění