Miminko odmítá pít mléko

minnie95
15. pro 2017

Dobry den, mam takovy problem. Moje mimi ma 3,5 mesicu a posledne dva tydni dva a pul se strasne zlobi u piti mleka. Menili sme savicky, lahve prve to vypadalo ze je to ok ale pak se to jeste zhorsilo. A co je zajimavy cajik pije normalne vypije na jednou i 60-70 davam ji do nej cukr aby to mela sladky ale ne moc. No a jak jdeme na mlicko proste konec boj, mala se krouti place, lahev si da pryc s rukama no proste hruza. Kdyz jsme byli u lekara tak pribira normalne no ted je to horsi tak nevim.. Pila normalne 150ml a ted nevi vypit ani 100 a uz vymysli..
Snad mi nekdo pomuze uz jsem zoufala :(

tulikiss
15. pro 2017

@absintka19 no vzhledme k tomu ze se driv sunar sladil bych se nedivila kdyby to jeste nejaky doktor bral za normal. doporucuji terapii na zvladani vzteku pokud mate potrebu vyhrozovat nasilim kazdemu kdo dela veci jinak nez si vy predstavujete.
pani prijde pro radu a misto ni se dozvi ze je uplne blba. zajimalo by me jestli by si byla takova frajerka tvari tvar kdyby si videla maminku co dela "neco spatne"

absintka19
16. pro 2017

@tulikiss rozhodne se nepretvaruju ze je to v poradku a nebufu chvalit kdyz to tak neni. A ano, byla jsem nastvana, protoze tohle uz je fakt moc, ublizovat takto minku...chudak male....
A rozhodne se konfliktu nebojim nebot neni duvod mi nafackovat.
Klidne moralizujte co bych mela jak delat, jak se chovat. Ja svemu diteti neublizuji.

gnozka
16. pro 2017

@absintka19 Tak nedělejte z toho drama , myslim ze dite pani cukrem nezabije i kdyz je cukr nevhodný . A rozhodne ji tady za to nikdo nepochvalil , ale da se i slusne upozornit , ze to neni úplne zdravé . Vas způsob jednání je opravdu vrchol .

smudlinka24
16. pro 2017

Necetla jsem celou diskuzi, ale sladke a chutove dobre mleko je babylove z DM. Jestli vypije misto 150 jen 100, nehrotila bych to, taky to tak mame.

maggiele
16. pro 2017

Ahojky. Ja zazila se synem v jeho 3 mesicich neco podobneho. Vzdy pil mleko (UM) vzorne, chtel spis vice nez mene. A pak najednou zlom a mleko zacal odmitat. Zkusili jsme snad vsechno, zmena lahvicek,savicek, polohy pri piti, x druhu kapek a nic. Take jedine co chtel byl caj. Ani doktorka nam neporadila co s nim. Delali jsme to tedy tak, ze jsme mu davali caj, aby nebyl dehydratovany a mleko jsme mu proste nutili. Jednu dobu pomahalo to, pri piti ho nosit a zpivat mu (to uz byla ale krize). Proste jsme to tak nejak prezili do toho ukonceneho 4 mesice a zacali jsme s prikrmy. S prikrmy se to zlomilo, maly pekne jedl, mleko vzal na milost a pil ho 1x denne dobrovolne. Nyni ma 11 mesicu a mleko pije bez problemu. Chce to vydrzet! A cukr urcite nedavejte, pak Vam nebude chtit jist uz vubec nic kdyz si navykne na sladke. To radeji glukopur, ale za me fakt radeji nic. Preju hodne stesti🙂

tulikiss
16. pro 2017

@absintka19 vy jste vazne uplne mimo. tady ji prece nikdo nechvalil, vsichni ji napsali jak je to spatne, ale on je rozdil poradit, vysvetlit a je velky rozdil prijit a jen urazet a snazit se nekoho ponizit. a uprimne chudak dite jehoz matka bere jako bezne nekoho fyzicky napadat za neco do ceho dotycne nic neni.

keksikova1
16. pro 2017

No jo,tak to trochu přehnala no,se do ni zas všichni nepoustejte,jak kdyby vam ukradla dite. Jindy tady trpělive radi a odpovídá az do úmoru a to nikdo nepochválí, ale jak má člověk blbej den,to jsou hned vsichni chytrý jak rádia. Co takhle zkusit občas primhourit oko,jako zastat se ano,ale komentáře typu "chudak dite,jehož matka" .. jako vazne? Ruku na srdce,to by mohly říkat všechny naše deti,ze jsou chudáci, protoze my se tu misto jim věnujeme cizím lidem. A i přesto,že se snažíme pomoct,občas máme blbej den-jenže to se nezapomíná, že.

tulikiss
16. pro 2017

@keksikova1 no on je totiz velky rozdil mit den blbec a prestrelit a uvedomit si to a je rozdil opakovane tvrdit, ze je vporadku vyhrozovat fyzickym napadnutim jine maminky. kdyz tu nekdo napise ze dal diteti pres ruku, tak ho tu div neukrizujou a nevolaji socialku. ale kdyz maminka napise ze nafackuje jine tak je to vlastne uplne vporadku.

keksikova1
16. pro 2017

@tulikiss no ono je to totiž mysleno uplne vazne. Absintka už jede,bacha na to. By me jenom zajímalo, jestli by ses někoho zastala i v reálu 🙄 Neberte ten internet tak vazne,dámy 😉

tulikiss
16. pro 2017

@keksikova1 jasne je to internet tak muzu nadavat, ponizovat, vyhrozovat, to je prece naprosto vporadku. pak se clovek nemuze divit kybersikane ze.

keksikova1
16. pro 2017

@tulikiss ale říkat, že něci dite je chudak je uplne v pohode 😉

Nic,hezký den preju 😉

keksikova1
16. pro 2017

Pro upresneni-chudak kvůli tomu,"jakou"má matku. Navic-už řekla, že byla naštvaná,cimz vyjádřila, že si uvědomuje, že to prepiskla. Tak ji prostě tyhle věci lezou na nervy,ty jsi dokonala? Já teda ne. Tak už toho nechme.

minnie95
autor
17. pro 2017

@absintka19 to si snad delate srandu??????

minnie95
autor
17. pro 2017

Tak holky skusila jsem ji dat zase lahev nuk a pije bezproblemove takze tohle ji asi vyhovuje.. Vypije sice 120 ne 150 ale vypije.. Do cajiju ji nedavam uz cukr a vypije kolik chce takze parada.
A jeste k tomu ukoncenimu 4. Mesici kdyz ma 3.1 4 mesice tak 4.1 uz ma ukonceny 4. mesic? Taky jsem cetla nektere prispevky a bylo to napsany tak ale nekdy zase inak takze se jeste zeptam..

smudlinka24
17. pro 2017

@minnie95 super, ze bysme taky zkusili Nuk lahvicku?🙂
Je to jak pises, 3.ledna je ukonceny 4. mesic.

sthanina
17. pro 2017

@absintka19 Ahoj maminko, možná by si měla vynechat absint...! Žádná maminka není bezchybná, na chybu by se mělo upozornit a né za ni fackovat! Nechtěla bych u tebe být dítětem.... Tys žádnou chybu ve výchově nikdy neudělala?! Jen tak mimochodem moje maminka nám dávala do sunaru cukr od narození! Nezdá se mi, že jsem jiná, než moje vrstevnice... A namísto dudlíku nám dávala bonpari! Rozhodně to neschvaluji, ale znám maminky, co to dělali a děti jsou naprosto v pořádku a spokojené. To jenom američtí vědci nám dávají zbytečně "zabrat"... 🙂 Příště jenom važ slova...

minnie95
autor
17. pro 2017

Ja se k pani vyjadrovat nijak extra nebudu. Tohle me zarazi co pani napsala, nikto neni bezchybny kazdy to nekdy prezene...cukr jsem skusila mozna 3 dni ne 2 tydny proboha nedala jsem ji cokoladu ale trosilinku cukru do caje a pani asi nevi co se patri kdyz mi ,,tyka"... Ale kdyz je se sebou spokojena tak budis 🙂 Hlavne preji krasne Vanoce a kazdemu at se vrati to co mu patri ! 😉🎄🎄🎁🎁

nat
17. pro 2017

@minnie95 ja myslim,ze serozcilujete znytecne.Co jste cekala za reakce,ldyz napisete,ze jste diteti dala cukr.Prominte ale kazdy s dobrym rozumem vi ze diteti nepatri cukr minimalne do roka a takhle malemu? Jste udelala vazne chybu😖

minnie95
autor
17. pro 2017

@nat jako vážne? Tak takou reakci jsem určite necekala že nekdo mne jde fackovať vam to pride normalni? Vy normalne delate jako bych jsem ji dala vypit coca colu proboha. Jeste se zeptám.. Kdyz ste udelala chybu vy tak vas nekdo vyfackoval? 🤔🤔

sthanina
17. pro 2017

@minnie95 Neřešte to... Dělejte vše jak cítíte, jestli jste v tu danou chvíli měla pocit, že cukr může pomoct, tak jste to udělala a co...??!!! Miminku z toho rozhodně nenarostou rohy... Držím palce ať je vše OK😉

minnie95
autor
17. pro 2017

@sthanina presne tak clovek neni dokonalej a uci se porad... Dekuju moc 🙂

luci_ela
17. pro 2017

Vyzkoušej jiné mlíčko. My teď začaly přikrmovat UM a malá dostává HiPP počáteční mlíčko a sedí jí krásně. Nemá problémy se stoličkou nic. Jinak cukr okamžitě pryč. Ten se miminkům dávat nesmí a nemají potřebu ho chtít jelikož tu sladkou chuť neznají a k tomu jí to sladké zaplácá žaludek. K pití dávejte čistou převařenou vodičku popřípadě fenyklovej čajíček. Třeba granulovaný od Sunárku. Malá mi vodu nechce tak dávám tenhle čajík a ok. Jen ho dávám do vodičky o trochu míň než je dávkování. Pokud jí bolí bříško může pomoci. Jinak zkusit jinou polohu na krmení a třeba vrátit původní savičky které jsi dávala na začátku 🙂 Občas je to těžké, ale maminka musí mít trpělivost a zkoušet. Přijdete na to a papání bude zase ok. Když budeš třeba potřebovat poradit nebo tak písni do zprávy 😉 A z některých komentářů si nic nedělej... 😉

minnie95
autor
17. pro 2017

@luci_ela uz jsme se vratili k puvodni lahvicce NUK kterou jsme pouzivali v podstate od narozeni a pije jako by nic ☺ čajík davam hermankovy nebo fenyklovy od prvniho tydne 🙂 a bolesti briska jsou uz zažehnaný chvalabohu 🤗 jasne dekuju moc 😉

minnie95
autor
17. pro 2017

Ten čajík od prvniho tydne jsem myslela co se muze davat od prvniho tydne ne ze uz tehdy ho dostala.. Neže mne nekdo spatne pochopi 😀 druhej problem by byl na svetě 🤣

bekyc
17. pro 2017

@absintka19 Trochu zbytečně útočné nemyslíte?