Mléko Babylove bio 2 nebo Babydream Rossmann

sukynecka01
5. črc 2017

Zdravím holky ktere z těchto mléko máte odzkoušeno? Malá má 7 měsíců? A jaký je v tom cenový rozdíl? Máme teď třetí krabici Hami 6+ ale. Mala má ridkou stoloci hodne :/

delphyls
5. črc 2017

Za me baby love bio 😉 jedine, ktere u nas vyhralo nad vsemi znackami. To rossmenacky neznam 😉

nat
5. črc 2017

Za nas take babylove z DM drogerie.Malemu se po nem upravila stolice a brisko nebolelo 😉

sukynecka01
autor
5. črc 2017

Holky a cenově?

nat
5. črc 2017

To bio vyjde tusim 170 kc a normalni asi 140 kc 😉

sukynecka01
autor
5. črc 2017

@nat a jaký je rozdíl bio a normální? A to z rossmanna asi není bio ze

delphyls
5. črc 2017

@sukynecka01 presne! za me 1* a souhlasim s
@nat
Fakt je super a to jsme meli sama znackova mlika ☹ mala ma navic ekzem, a tohle mliko ji tolik neirituje.

danaerzi
6. črc 2017

Ahoj, já kupovala pro děti jedině babylove z dm - ne bio a za mě OK 🙂

nat
6. črc 2017

@sukynecka01 no hele uprinnr nevim stufovaly jsme s prodavackou slozrni a v podstate je to to same 😉ale my kupovaly normal a za nas supeeer 😉

sukynecka01
autor
6. črc 2017

Holky takže zatím máme ještě krabici hame6+ 800g tak jak dopije zkusím obyčejné babylove ne to bio. Stejně chci i ty kaše babylove. Za jak dlouho poznám že sedí? Ona už právě pije 2-3§denne max mléko bral zbytečně kupovat drahé

delphyls
6. črc 2017

@sukynecka01 urco par hodin. Je to jako u dospeleho. Muze se stat, ze bude odmitat...nase ho nejdriv nechtela, ale pak to vzdala 😉

plea
7. črc 2017

Tiež používame Babylove Bio, prešli sme naň z Nutrilonu Nenatal pre predčasne narodené deti a obom dvojčatám plne vyhovuje. Oproti "nebio" je ten rozdiel, že suroviny pochádzajú z bio produkcie ;).

sukynecka01
autor
9. črc 2017

Dostala jsem email ze bio už nebude babylove bio