Mléko Babylove. Se kterým máte zkušenost?

sajenka
17. srp 2020

Ahoj všem maminkam 😊 naší malé je měsíc a je plně na UM Nutrilon 1. Přijde mi,že jí trápí bolesti bříška víc než jindy😒 četla jsem hodně kladných recenzí na mlicko Babylove. Tak bych ho ráda zkusila...se kterým máte zkušenost prosím? Mají tři druhy 1🤔 děkuji ❤

g_m
17. srp 2020

Měli jsme to poslední a v pohodě. Cenově super a vzhledem k tomu, že všechny UM musí splnit hodně přísné kritéria, tak složením budou hooodně podobné dražšímu Nutrilonu apod. Ale u starší dcery nepomohla ani změna mléka, prostě jsme museli s bolením přetrpět 3 měsíce, aby bylo líp.

vojtkovalada
17. srp 2020

My brali vzdy bio, myslim ze kdyz uz je uměle, tak at tefa je aspon to bio.jinak fialove je tusim pro prvnich sest tydnu, pak uz podle cisel a veku 🙂🙂 a me se taky zdalo lepsi nez nutrilon, vyrosly mi na nem obě deti. Ja doporucuju urcite 👍

fyii
17. srp 2020

@sajenka maly mel i bio i to modre a chutnalo mu moc. kdyz byla moznost kupovala jsem ho v nemecku vyslo lip. mala ta nechce zadny uz jsem vyzkousela asi 8 mlik a porad nic, co bych dala za to, aby nejaky chtela..

sajenka
autor
17. srp 2020

Právě,že jsem četla,že to PRE je do 6ti týdnů,ale to už máme za 14 dní😏a u "obyc"píšou,že málo zasyti😒takže i to bio je jen do 6ti týdnů,když je tam napsáno PRE?

g_m
17. srp 2020

@sajenka Kdo píše, že málo zasytí? Maminky, které ho nikdy nepily? 😉 Já jsem si třeba nevšimla, že by ho prcek musel vypít víc než Nutrilonu...

stastnamatka07
17. srp 2020

My používáme Babylove od 1. měsíce kdy sem došla o mléko a největší spokojenost.
Od té doby kupuji vše od Babylove, a už bych neměnila.

sajenka
autor
17. srp 2020

@g_m v nějakém článku jsem to cetla 🤷‍♀️😁 takže jste měli normální babylove a ne bio?

sajenka
autor
17. srp 2020

@stastnamatka07 a jaký konkrétně to mlicko teda ?

sajenka
autor
17. srp 2020

@vojtkovalada konkrétně tohle bio?🤔

sajenka
autor
17. srp 2020

A nebo toto?🙈😁

katkapavlik
17. srp 2020

Ahoj toto mléko pijeme do dnes začínali jsme PRE jestli si dobře vzpomínám tak je lépe snášen na bolest břicha 🤔. Já mohu jen doporučit .

g_m
17. srp 2020

@sajenka Ano, měli jsme obyč

sajenka
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sajenka
autor
17. srp 2020

@katkapavlik a které konkrétně prosim? 😊

hanulkaha
17. srp 2020

Mam uz druhe dite na obycejnem mlicku Babylove a bez problemu 😊 klukum chutna, ma i prijemnou vuni a nerekla bych vubec, ze malo zasyti... Kluci mi od malicka po mlicku spali celou noc a hlady se nebudili 😉 i pres den jedli po 2,5-3 hodinach a driv hlad nemeli.

sajenka
autor
17. srp 2020

@hanulkaha a byli rovnou na babylove nebo jste přecházeli z jiného?😊

sigyn
17. srp 2020

Začínali jsme na Babylove 1 (Bio tehdy nebylo skladem) a ušlo, ale ten zápach nám nebyl moc příjemný. Pak jsem hned přešli na DM Bio 1 a naprostá spokojenost (už 5. měsíc). Kombinujeme s Babycalmem a od 1. měsíce spí celou noc (a že hlad dokáže dát důrazně najevo). Asi tak před měsícem přišlo nové DM Bio Pre - je to jiné než Bio Pre, co bylo předtím, které sloučilo Bio 1 a Pre dohromady. Na něm jsme už měsíc a také bez problémů.

katkapavlik
17. srp 2020

@sajenka PRE to fialové.

vojtkovalada
17. srp 2020

@sajenka to v úvodní fotce. Tady to druhé bude asi neco nove, neznám. A jestli zasyti nebo ne, musite vyzkouset, my s tim problem nemelit, a vzhledem k cene, i kdyby jste mela vyhodit tak to tolik nebolí jak ten nutrilon treba🤦

sajenka
autor
17. srp 2020

@sigyn A to je to bio,co jsem sem dávala?🤔

sigyn
17. srp 2020

@sajenka Ano, to je to růžové. To se může dávat od narození až do 6. měsíce. Od ukončeného 6. měsíce se pokračuje DM Bio 2 (Folge Milch)

sajenka
autor
17. srp 2020

@sigyn mockrát děkuji 😊

sajenka
autor
17. srp 2020

Holky děkuji všem ❤

adinka19
17. srp 2020

@sajenka Take jsme meli to treti, ted uz mame pro 1+. Male chutna, zadne potize po nem nema 🙂.

adinka19
17. srp 2020

@sajenka Mne rekli v DM, ze to PRE je pro nedonosene deti, ze je vice "tucne", aby rychleji nabirali a dohnali 🙂.

hanulkaha
17. srp 2020

@sajenka byli od zacatku na Babylove 😉
Starsi syn vlastne ne, prechazel z Beby, kterou mel v porodnici a potom jeste cca tyden doma a potom Babylove, a prechod bez problemu.

sajenka
autor
19. srp 2020

Holky a taky to připravujete takhle na 2x🙄nebo jen ohrejete vodu a celou dávku pak dáte do teplé vody?

sigyn
19. srp 2020

@sajenka Ohřeju vodu na vyšší teplotu, dám do lahvičky celé množství vody dle tabulky, přidám UM, pořádně protřepu a nechám zchladit při pokojové teplotě, pak hned podávám.