Mléko Hami versus Nutrilon. Čím je lepší dokrmovat?

terezka87
18. led 2010

Ahojky, mám dvouměsíční dceru a už sem ji přestala kojit. Jaké máte zkušenosti z mlékem Hami, nebo je lepší dokrmovaat Nutrilonem??? 😕

jasmia
18. led 2010

Ahoj Terko, já jsem holkám dávala Hami a byla jsem spokojená a Justýně ho budu dávat taky jen co vypotřebujem Nutrilon. Hami je od stejné firmy a taky chutná stejně.

janulazaynab
18. led 2010

Ahoj,
záleží spíš na mimču, co mu bude víc chutnat. Nám dotorka předepsala Bebu HA na dokrmování, nechtěl. Zkusila jsem Nutrilon (nějaký na extra zasycení), nechtěl a nakonec nechtěl ani Sunar HA. Skončili jsme tam, kde jsme začli - u kojení 😀

smardik
18. led 2010

záleží na mimčo 🙂, malý je na UM od 5měsíců-moje mlíko už nechtěl a nutrilon ho nezasytil (překračoval dvojnásobně dávky a za hodinu zas hlad), ze sunaru ho bolelo bříško, bebu nechtěl nechutnala mu tak jsme vyzkoušeli Hami a to mu chutná a zasytí ho. Bude mít 15měsíců a na Hami je dodnes, mlíčko vyžaduje tak mu ho dopřávám

terezka87
autor
18. led 2010

No právě ... škatulu z Hami ale zdá se mě že malá je po něm hned zase hladová 😒 vydrží hodinku a je zase hladová. zrovna včera večer sem jí dávala 120 a po hodince taky. Tak nevim.

leonik
18. led 2010

ahoj, tak já jsem dávala nutrilon, pak jsme přešli na Hami mlíčko, malej po něm spal až do rána 🙂 Jak píše smardik-záleží na miminku 🙂 S tím nutrilonem jsem moc spokojená nebyla, teď mám nějaký slevový kupóny, tak jsem ho zas koupila, jinak Hami mlíko u nás vede 😉

aleachim
18. led 2010

tady se potvrzuje, že co miminko to jiný názor. Já kojila do 6měsíců, takže jsem začala přikrmovat um až kolem 9-10 měsíce. Nejprve jsme zkusili nutrilon - po něm zvracela, pak bebu - nechutnala ji, hami - špatně kakala, pk nám paní v lékárně poradila Hipp a ten pije do dnes, sice se blbě rozmýchává (dělá hrudky), ale vše klape jak má, takže mi jedeme na Hippu.

aponchie
18. led 2010

je mozne aby nektera ta mlicka byla jakoby sizena ,ze je po nich vetsi hlad?nemyslim ted ty extra sytici,ale jestli treba beba nutros hami hipp se da nejak nutricne srovnat ?

lucajdak
18. led 2010

Ahoj, tak my jsme taky na Hami a spokojení 🙂 Vyzkoušeli jsme nejprve Nutrilon, po něm špatně kakal, nebo spiš po každém jídle se do minuty vykakal, byla to jen voda a v něm nestrávené mlíčko, pak jsme zkusili Nutrilon HA, to bylo stejné a nakonec Hami a super 🙂 Takže doporučuju 🙂 Ale každé miminko je jiné, musí se to opravdu vyzkoušet i když se nedoporučuje střídat 😉

aleachim
18. led 2010

aponchie, nevím, zda je to pravda, ale paní v lékárně mi říkala, že nutrilon, beba jsou nejméně sytící a na opačném konci je sunar a humana. Hipp a hami je někde uprostřed.

momin
18. led 2010

Terezko my sme s Hammi mlickem spokojeni na 100% 😉

aponchie
18. led 2010

alechaim dik .. 😎

kocule
18. led 2010

Aleachim, tak pod to bych se podepsala. 😀 😀 My jsme mlíko střídali, páč malé skoro nic nesedlo a bojovala s prďuchy a vyhodnotila bych to stejně. Po Sunaru mi vydržela i 4 hodiny, teď papá Bebu Sensitive a za 2,5 hodiny jsou oba hladoví. 😅 Hami jsme nekoušeli, jelikož mě odrazoval výrobce; my měli strašné problémy s Nutrilonem, tak jsem si říkala, jestli to není to stejné. Ale asi není, mamky si Hami moc chválí. Chci dneska zkusit lupnou lžičku kašičky do večerního mlíčka, aby chrněli. 😀 😀 Sice vstáváme jen jednou za noc, co by za to jiné mamky daly, ale po celodenním maratonu s dvěma prckama jsem tak zbitá, že bych pro spánek vraždila. 😀 😀 😀 4 měsíce máme za týden, tak vlastně o nic nejde. 😉

moravanka
18. led 2010

aponchie:
my mame porad bebu pre, na pokracovaci mleko prechazet nebudem, pocatecni necham do roka. Mala malo papa a malo pribira, tak chci, aby vic pila. Kdyz jsem volala na informacni linku beby, jaky je rozdil mezi pocatecnim a pokracovacim, tak mi bylo sdeleno, ze v podstate zadny (co se vyzivne hodnoty i kalorii tyce). Pokracovaci obsahuji nejaky skrob, aby to vic zasytilo. Takze i kdyz je po nekterych mlikach zase hlad, tak sizena nejsou.

aponchie
18. led 2010

tak jak je mozne,ze tolik maminek vypozorovalo tak vyrazne sytici ucinky?za nas nastoupil nutros a ten hlasal,ze je best pak mi mudra rikala,ze beba je konkurence nutrilonu a je stejne dobra jen nema tak masivni reklamu tak babo rad..jasne ,ze kazde dite je jinak syte po jinem mlece,ale kdyz jsou tedy jak koncerny hlasaji stejne vcetne vsech reklamovanych latek tak proc tolik maminek v ramci zasyceni hleda a zkousi dal a dal?

aponchie
18. led 2010

ad jak jsou na tom cenove ty mleka?je nutros nejdrazsi a sunar nejlevnejsi?

soanpe
18. led 2010

apon, sunar není nejlevnější 😉
je ho jen 600g za 249,- nutroše je 800,-za 299 😉

momin
18. led 2010

Hami mlicka je 600g za 199 kč.... 😉

soanpe nutrilon stoji tak malo??? 😕 me se zda ze sem ho kupovala za 400,-

kocule
18. led 2010

Ale houby. My musíme kvůli alergiím papat HA a když to přepočtu na gramy, tak nejdražší je paradoxně Sunar! 😅 😅 Normální mlíko nevím, nezkoušela jsem. Osobně si nemyslím, že pokračovací mléka jsou stejná jako počáteční; prošla jsem si složení a dost se to liší poměrem vitamínů, laktózy a dalších složek, jelikož dítko v tomto věku má zvýšené výživové nároky než "ležák". Ta infolinka Beby by mě fakt zajímala, my určitě půjdeme na pokračovací. Ono i to složení MM se mění postupem času s nároky dítěte. 😉 Ale na tohle se fakt mrknu. Jo a tu kaši, tu zkusíme Hami, dám pak vědět. 😀 😀

aponchie
18. led 2010

probuh ja se na to ptala ja vam to nerikala ,ze to tak je 😝 😅

soanpe
18. led 2010

já ho kupovala v akci asi před 10m. ale přestala jsem,páč malá po něm měla zácpy ☹ na sunaru jsme do dneška

soanpe
18. led 2010

sunar kupujeme ten oranžovej.je sytější

soanpe
18. led 2010

http://www.lekarnadomu.cz/zbozi/sunar-premium-6... v kamenných prodejnách ho ale neseženu za takový peníze a s dobírkou se prodraží.takže čekám na akce

kocule
18. led 2010

Aponchie, v klidu. Mě to dost zajímá, tak jsi mě navnadila na to kouknout. 😀 😀

achina
18. led 2010

Mne doktorka rekla doslova, ze Hami je nejvetsi "humáč" ☹ . Nejlepsi jsou pry Nutrilon a Beba. Sunar je neco mezi. Ale podle me zalezi na miminku, jake mleko mu proste bude vyhovovat nejvice. Ja vystridala prave tyto 3 a skoncila u Beby. Hami, ale pouziva par mych kamaradek a jsou spokojeny...

terezka87
autor
19. led 2010

Včera jsem koupila oranžový Nutrilon a Hami extra. Nutrilon sem dala v sedm a do dvanácti malá jedla ještě dvakrát. Na noc sem dala Hami a spala do půl šesté. No uvidíme dneska přes den, jak bude papat. Sunar sem vyzkoušela ale malé nechutná. Co se týče peněz tak to vypadá že Hami vyjde nejlíp. 🙂

momin
19. led 2010

Nejvetsi humac.... 😀 😀 tak to me vazne pobavilo.. No chudak danielek.... 😀

leonik
19. led 2010

tak já když jsem řekla dr.že jsme přešli z nutrilonu na hami, tak mně to schválila, že je to taky dobrý mlíko, žádnej humáč 😅 A zrovna naše dr. by mně řekla, kdyby to byl nějakej šmejd 😝 😅

aponchie
19. led 2010

humac to byt asi nemuze kdyz je to detske mleko ne? 😖

aleachim
19. led 2010

mě sestra v nemocnici na nedonošeneckém říkala, že oficiálně musí říkat, že jedině nutrilon nebo beba, ale ve skutečnosti jsou ty mlíka dost podobná a je to jedno, hlavně když to miminku bude vyhovovat.