Mléko Nutrilon 2 (konkrétně Nutrilon Comfort 2)

agatka77
22. čer 2008

ahoj,
prosím o radu.Přecházíme na Nutrilon comfort 2,ale nechápu jaké množství má dítko vypít.Jedničky jsme pili 180ml a na dvojce má dítě vypít jen 120ml.To znamená,že je dvojka daleko sytější a bude mu to stačit? a nebo se dvojka má pít až když mimi papá místo oběda sklenici zeleniny s masem a dvojku má jako dodlábnutí? já jsem z toho nějak jelen.díky moc 😝

janula2008
22. čer 2008

Ahoj agatko, jsem na tom úplně stejně, včera jsme s tím začaly. Malá pila nutrilon extra 1 - 180 ml a včra jsem jí koupila nutrilon 2 comfort. Je tam psáno jen 120 ml, tak jsem jí to namíchala, ale bylo to mnohem řídší než ten extra 1. Vypila 120 na jeden hlt a koukala na mě jako kde to vázne 😀 . Tak jsem u toho taky jelen 🙄 .

prada
22. čer 2008

Ahoj Agatko, já jsem malou nekojila, takže od 4. měsíce, kdy jsme přešly na comfort dvě jsem zavedla v poledne příkrm. Myslím, že 2 sytější není, ale právě tam je ten jeden příkrm.

Koukni tady-určitě tam budou rady nebo potom někdo určitě poradí.....:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

prada
22. čer 2008

Kromě poledního mlíka jsem menší množství nedávala. Dávala jsem stejné množství jako comfortu 1.

gabinaf
23. čer 2008

Ahoj holky,

nutrilon Comfort 2 je pro děti, které už mají 1 - 2 nemléčné příkrmy denně, proto asi to snížené množství. My jsme zavedli příkrmy před 2 měsíci a od té doby už pije o nějakých 250 ml denně míň

lu777
23. čer 2008

sytější to podle mě není... dítě se ale víc zasytí právě tím příkrmem.. proto tam je napsáno menší množství

já teda dělám množství stejné.. ale večer má kaši a v poledne zeleninu, takže je zasycený, i když se víc hýbe a tak spálí vlastně víc...
jinak je fakt, že pak pijou vlastně za den míň tekutin, pořád musím nabízet vodu, aby se to naučil

agatka77
autor
23. čer 2008

tak jsem volala na Nutrilon lajnu a je to pry takto: ditko ma prechazet na dvojku zaroven se zavadenim zel.prikrmu,nebo kdyz je stale hladove a jednicka mu nestaci.davkovani tam uz neni,pac co ditko to individuum,takze am pit davku,na kterou je zvykle,my treba pijeme ted 180,tak ma pit 180,nebo mu mam zkusit dat o davku mensi,jestli to zkousne 😀 .ta tabulka na krabici,je jen a pouze doporucene redeni mleka a je tam,kolik by melo cca vypit za cely den,ale v davkach,ktere si stanovite vy🙂

lu777
23. čer 2008

jj, tak to přesně je 😉

agatka77
autor
23. čer 2008

lu: sem vždycky vykulená jak nevim co,když zavádím něco dalšího 😀 .uvidíme,jak to budem pytlikovat a kolik toho piňda vypije

satori11
17. říj 2011

Ahoj ženy 🙂 ,prosím o radu.Malému je deset měsíců a kousek a přímo na Nutrilonové piksle je napsáno,že dítko od 10-12měsíců má mít min.500ml mléka na den.Chci se zeptat,zda-li to pokryjete,pakliže máte stejně staré děti.Mě se to zdá totiž strašně moc.Vašík papá krásně,ovoce,zeleninu,jogurty,chlebík s máslem,lučinou,obědy,kaši na dobrou noc,....Je v pořádku,pokud mu dám ráno mlíčko,180ml a pak až večer dalších 180ml,pokud mi přes den krásně všechno bez problému papá?Spí od sedmi večera do sedmi ráno,hlady se nebudí rozhodně.Ptám se na to mlíčko,abych něco nezanedbala.Děkuju za rady.