Mlíčko Hero baby lactum. Nemáte zkušenosti?

monika6e
11. pro 2008

Ahoj holky, prý je Hero baby lactum hodně dobré mlíčko. My jsme byli na Hippu a teď papáme biomlíko Babio (mlíčka, která obsahují probiotika...). Hero baby má navíc i prebiotika a spoustu dalších "zajímavých" věcí, co se obsahu týče. Nemáte s ním někdo prosím zkušenosti? Děkuju

evikuu
5. led 2009

Ahojky, nejdříve moc díky za informaci.Máme ještě velkou zásobu HA beby 20 plechovek-to víš akční cena a vánoční dárky 😀 takže raději na lepší nepůjdu jinak mě ho nebude baštit ale jen co jí doděláme, vrhnu se taky na to LACTUM všude čtu chválu a i od tebe mám dobré informace takže váhat nebudeme 😀 . Ještě jednou díky že jsi se ozvala a ať jen a jen chutná 😀

lilu18
5. led 2009

ahojte,nahodou som zbadala tuto temu.Aj my ho bastime a zatial chuti asi najlepsie.Normalne si pyta esteeee 😀 akurat na SR je toto mliecko zatial najdrahsie.Aspon v DM .skoda,ze nemame take kuponiky na zlavu 🤐

monika6e
autor
5. led 2009

evikuu: tak ještě jedna dobrá info - tatínek Aničce "užírá" mlíčko. Hrozně mu to chutná - v suchém stavu (brrr). Tak HBL zhodnotil jako zatím nejlepší. Má prý lahodnou, jen lehoulince nahořklou chuť. Takže tak 🙂

lili18: a kolik u vás tohle mlíčko stojí?

evikuu
5. led 2009

U nás nějak okolo 340kč ale dá se sehnat v akci ve schlekru nebo DM tam máme kuponek 🙂 a škudlím ho jinak v DM ho mají za 330Kč
Téééda a když to chutná i taťkoj tak to musí být kvalita ale zase Vás pak nevyjde moc levně 😀 😀 😀.
lilu tu svevu máme za to že jsme se přihlásily do BABYCLUBU a třeba u Vás je taky-zeptej se v DM.Já tam kupuju i plínky a velká spokojenost.Také dostávám body a každý měsíc je slevová knížka.... aspoň tady u nás.Na jaře nám přijde velká slevová knížka č3 😀 a tam jsou slevy až za 7tis.Mají tam mlíčka, ubrousky,kaše....

lilu18
6. led 2009

teda baby,za tu vasu cenu by som brala aj 10ks 😀 u nas stoji 450Sk 😠

evikuu
6. led 2009

Teda tak to je síla, ale zase u Vás máte levné probio kapky do 300sk a u nás skoro za 700kč 😝 ale i tak je to velký rozdíl ceny.

emjee
27. led 2009

loveforever • 1d • Včera o 21:52
ahojte maminky..neviem najst akosi podobnu temu,tak sa chcem opytat ci nemate niektorá skusenosti s mlieckom Baby Lactum 1, maly je totiz na UM a musim skusat ktore mu sadne... ma 2 mesiace ale my nemozeme akosi najst vhodne mlieko...z nutrilonu bol vkuse hladny a velmi vela pil...hami bolo super,ale zacalo ho zapekat...potrebujem poradit!! dakujem

pammy • 1d • Včera o 22:15
My sme mali Humana HA1 a hned malemu sadlo, vraj sa dobre znasa drobcekom ... maly ho pil od 2 do 5 tyzdna (kym sa mi rozbehla laktacia atrosku pribral). Ale som pocula, ze umele mliecka sa nemaju kvoli traviacemu traktu striedat, tak vam prajem, aby ste rychlo nasli to spravne.

loveforever • 1d • Včera o 22:20
Dakujem, mne tiez nieje po voli,ze ich musim menit,ale ak sa inak neda.. prve dni su super..no neskor sa objavia problemy...

agla
30. led 2009

Emjee, my jsme na Baby lactum 1 - nejdříve jsme dávali Bebu, ale po ní se nemůže vykakat - baby lactum je zatím v pohodě, ale zkoušíme ho teprve týden.

deina
30. led 2009

Lilu, 450 korun za ake balenie?

gabka32
30. led 2009

My už spokojeně pijeme HBL 3 měsíce - zpočátku byla dcerka na odstříkaném MM, pak dokrm Nutrilonem HA, ale co začla pít jen Nutrilon (MM došlo 😒 ) tak ji časteji bolelo bříško, takže jsme přešli na HBL a naprostá spokojenost, a já taky občas ujím trošku sušeného mlíka když mám chut na sladké 🙂 je to fakt dobré.

luckaa
1. únor 2009

Ahoj holky,já můžu tohle mlíčko jen doporučit,u nás v lékárně stojí 800g 363Kč,ale v lékárnách co jsou např.u Globusu a Hypernovy ho kupuju za 332Kč,přešli jsme na něj od doby,co malá trpěla na zácpy a moc si ho chválíme 😉

evikuu
1. únor 2009

Moc díky 😀

millist
4. únor 2009

Ahojky. Četla jsem tady na tohle mlíčko samou chválu, tak jsem ho taky vyzkoušela, ale nám teda vůbec nechutná. Malá má teda celkově problém s papáním mlíčka, ale tohle jsem jí vyzkoušela dát před měsícem, kdy nám skoro vůbec nepapala a bylo to ještě horší, jenže to jsem myslela, že to bylo jen obdobím, tak jsem ho zkusila teď a bylo to to samý. Mám tady teď asi 4 druhy mlíček a včera jsem si je schválně namíchala trochu pro sebe zkoušela jsem jak chutnají a musím říct, že tohle společně s Bebou jsou chuťově nejhorší. Hami, Nutrilon a Hipp mají daleko sladší chuť. Ale záleží na mimču, co mu jede, naší toho moc nejede a vzteká se mi i u ovoce. Je to takovej nejedlík. Jo po tom HBL měla i takovou divnou šedivou stoličku.

gabka32
4. únor 2009

milist každé mimčo je jiné - Já jsem malé nejdřív míchala trochu Nutroše s HBL aby si zvykla a ted je jen na HBL. ale není pro ni problém i jiné mlíko - spotřebovali jsme i vzoky od hippu, bebby a hami.
a stolice je možná tím že v HBL 1 je více železa taky jsme měli takovou divnou barvu 🙂
hlavně najít to co malé chutná 🙂

m.a.r.t.i.n.a
4. únor 2009

Mojej sestry malá ho papá jedna radosť !

c.o.l.a
4. únor 2009

m.a.r.t.i.n.a: Presne tak, sestrička. Linda papá Lactum od 3. mesiaca ako večerný príkrm k MM. Odvtedy nám pominuli koliky a moc jej chutí. Vydrží po ňom spať celú noc, pritom vypije len 150 ml po kojení. Je to jednoznačne to najlepšie na trhu a som s ním maximálne spokojná. Aj keď už nebudem kojiť, ostanem už len pri Lactume. Rozhodne odporúčam všetkým mamičkám.

evikuu
4. únor 2009

Taky se na něj už chystám.Malá je od narození naučená na HA BEBU takže si myslím že chuťově horší být nemůže 😀 a pokud má takové jedinečné složení-neváhám.

millist
4. únor 2009

No je pravda, že chuťově horší než HA mlíčko nic být nemůže. S tím jsme museli skončit ve třech měsících. Když viděla flašku tak začala šíleně řvát a docela dlouho trvalo, než přišla na to, že v tý flašce je už něco jinýho. Musela jsem jí dát nejdřív pár lžiček a pak na to přišla a pila i z flašky. Máme děsnýho výmysla. Dělá problémy u všeho dokonce i u ovoce. (Těšila jsem se, že jí pojede aspoň to 😒

evikuu
4. únor 2009

Tak to máte mlsouna 🙂 ale neboj, až přijde na to co jí chutná a bude si to brát sama tak se třeba ještě budeš koukat co toho dokáže zbaštit.
Tahle naše malá jí taknějak ještě střídm i když ve 4m měla 7260g ale ta straší to byl futrovník 😀

millist
5. únor 2009

No já už se bojím, že jí to zůstane. Nevypadá sice nijak hubeně, i když to není žádný oplácaný miminko. Váží 5,15, což je oproti ostatním docela málo. Už měla období, že mlíko jedla pěkně a teď ho do ní opět nedostanu.

evikuu
5. únor 2009

Však to zvládnete, 😀 ona zase baštit bude a hlavně že je zdravá!!

millist
5. únor 2009

Naštěstí je, byla jsem z toho nepapání mlíka tak na nervy, že jsem radši mazala k doktorce a ta jí dělala všechny možný testy a jsou v pohodě. Zřejmě to bude děsnej drobek a stačí jí děsně málo. Bohužel kolem sebe mám kamarádky s dětma žroutama a když jsme u některý na návštěvě a já vidím, jak baští, jsem rozhozená, že moje nestní ani polovinu toho co oni. Ale to je od tématu.

gabka32
5. únor 2009

holky taky mám doma drobka nežrouta 😀 v 6měs při 66cm měla jen 6,18 kg. a mlíka vypije max 750ml. hlavně že nehubne a je furt čilá a veselá 🙂 a konečně po 2,5měsících pokusů začla jíst. nejenom plivat, ale fakt jí 😀

millist
6. únor 2009

To ti ho vypije docela dost. Dáváš už zeleninu a tak? Ta moje teď vypije max. 200ml. Začne cucat, ale hned končí, už na ni nezabírá vůbec nic. Odpoledne jí vždycky prvně zkouším dávat mlíko, ale už ji netrápím, když ho nechce, dostane ovoce. Jinak je spokojená. Asi jí to stačí, ale já mám strach, aby měla dost vápníku a tak.

evikuu
11. únor 2009

ahoj moni tak jak pokračujete s HERO?? Já už koupila jedničku a míchám ho s bebou aby si pomalu zvikala pak jdu už na dvoju.Jinak opravdu krásně voní 😀 a chutná.
Ještě se zeptám jak kakáníčko po hero???

monika6e
autor
12. únor 2009

Ahoj Evikuu, no prosimtě - super. Aničce hrozně chutná. Dávám jí mlíčko v noci (nevím proč zase začala v noci jíst a nevím, jak ji to odnaučit - v neděli má rok, to by už přece mohla vydržet...). A poslední dobou měla nějaké divné období, že nechtěla oběd, ale místo toho byla schopná jen vytáhnout 180ml mlíčka a pak usnout. I když tohle už naštěstí přešlo 🙂 Ale musím říct, že jsem HBL doporučila kamarádce, páč vymýšlela, co malé koupit a vůbec jim to nechutná. Takže jsme pak tu otevřenou plechovku dostali 🙂 Každej prcek je hold jinej a každej má jiný chutě. Takže u nás HBL chutná a jede jako blázen. Takže na něm vydržíme, co se dá.

Jinak kakání po hero úplně v pohodě. Jako kdykoliv jindy, žádnou změnu jsem nezaznamenala. Naopak - možná má stoličku teď pravidelnější. Dřív trpěla i na zácpy a to už teď pěkně dlouho nebylo. Ale jestli je to HBL těžko říct. Možná ano.

Jinak nevím, jestli je dobrý to hero s bebou míchat. To by se snad nemělo. Ptala ses doktorky nebo někoho?

evikuu
13. únor 2009

Ahojky, kakání u nás už dobrý.Hero krásně tu bebu "provoní" 😀 ale dávám zatím jen jednu odměrku, beba je hořká-dáváme HA a tak jí tím osladím život než dodělám těch pár zásob a pak už přejdeme na HERO uvidíme co mě pak "řekne" jak jí bude chutnat ale myslím že každé mlíčko je lepší než HA ale třeba se pletu.
Tvoje malá už by opravdu mohla v noci vydržet-dáváš jí na noc kaši?? A místo mlíčka bych doporučila dávat čaj.
Jinak díky za reference 😀

monika6e
autor
13. únor 2009

Ahoj Evi, prosímtě kaši na noc dostává - vypije dvě decky husté kaše. A v noci samozřejmě čaj vždycky zkoušíme jako první. Ale málokdy se stane, že potom zase usne. Prostě, jak se probudí, chce prvně čaj, pak si v postýlce stoupne a začne terorizovat, že nutně potřebuje mlíko. Fakt nevím, co s tím. No i když dneska máme opačný problém. V týdnu jí začal suchý kašel, včera se sputila rýma a přes noc to vlítlo na průdušky. A je to prý i trochu v uších, takže máme tuny léků a jsem zvědavá, co bude. Naposledy jedla dopoledne. Jsem teď ještě v práci a mluvila jsem s taťkou, tak říkal, že vůbec nic nechce. Trošku mě znepokojuje, že ani pít. Snad se z toho nějak dostane, aspoň pít musí! Jinak ohledně toho křtu - odepíšu, ale dneska už mám fakt vypatláno 😲

evikuu
13. únor 2009

Teda ty ještě ktomu všemu děláš, no já taky ale z domu...
Jinak bumbat jí utčitě donuťte-když né jíst ale pít musí.
Držím palečky ať to nic není a jen to tak "přefičí".Opatrujte se a malé velká pusa!!

monika6e
autor
15. únor 2009

Ahoj Evi, tak teď jsem ještě něco posílala do int. pošty 🙂 Už bumbá, i papá, ale bylo to peklo. Průdušky má pořád chycený, dýchá sprej, má kapky na kašel, antibiotikový kapičky na dutiny a ještě nějaký dva preparáty, ani už nevím, na co to je. Pořád do ní něco rveme. Je lepší, ale zítra musíme na poslech, to se mi pořád nějak nelíbí. Dneska měla první narozky, tak si dala i kousíček tvarohovýho dortu, takže chuť do jídla už je a pije zase litry, tak mi spad kámen ze srdce. Jinak pracuju pořád. Dělám v médiích. Jen doma na mateřské bych asi nevydržela. Naposledy jsem byla dva dny před porodem a zpět už po necelých 5ti týdnech. Hold to k životu potřebuju 🙂 Jo a teď zase dělám... chichi 🙂