Mlíčko Hero baby lactum. Nemáte zkušenosti?

monika6e
11. pro 2008

Ahoj holky, prý je Hero baby lactum hodně dobré mlíčko. My jsme byli na Hippu a teď papáme biomlíko Babio (mlíčka, která obsahují probiotika...). Hero baby má navíc i prebiotika a spoustu dalších "zajímavých" věcí, co se obsahu týče. Nemáte s ním někdo prosím zkušenosti? Děkuju

beelinka
11. pro 2008

Ahoj Monika ja s tym skusenosti nemam ale mam otazku. Ked papate probioticke mliecko beriete este aj okrem toho probiotika, alebo stacia tie co su obsiahnute v mliecku. My totiz papame hipp, ale dr povedala, že mu mam dat probiotika tak neviem ci este aj okrem toho mliecka. Dakujem

monika6e
autor
11. pro 2008

Ahoj beelinka, já jí k tomu dávám (ale ne úplně pravidelně) probian mimi. Jsou tam probiotika i prebiotika dohromady, coz je dobrá kombinace. A ta je právě i v tom hero baby lactum, proto mě to zajímá. Probiotika papáme, protože jsme měli do půl roku příšerné koliky (později byly prý z refluxu) a byli jsme kvůli tomu i na gastoenterologii. Jinak jestli chceš dávát jen probiotika, jsou špičkový probiotický kapky. Nám pomáhaly právě na ty koliky, bylo to to jediný, co zabralo (tedy většinou...) 🙂

evikuu
12. pro 2008

Ahoj, tak jsi kápla zrovna na dobré téma 🙂-Dáváme zatím BEBU HA ale náš doktor s příkrmama už na HA mlíčku nijak netrvá a tak si říkám čím budu asi pokračovat od toho půl roku....
Klasická beba má probiotika ale zaujala jsi mě stím hero mlíčkem.... dostal se mi do ruky kupon na slevu 50kč právě na toto mlíčko a tak si říkám jestli ho zkusit 🙂 cenově vychází stejně jako BEBA 800g nebo hodně podobně.
Taky malé musím dívat probiotické kapky a tak si říkám proč to nezkusit.Dej určitě vědět jaké je!!! Ale na jiných stránkách jsem na něj slyšela chválu.

petrahy
12. pro 2008

Mozno som jedna z mala ale nam prave toto mliecko nesadlo zacinali sme na Nutrilone hypoalergenom a potom som chcela prejst na toto mliecko a maly mal velke problemy s kakanim tak som presla na Bebu a teraz prejdem na sunar lebo vyskusala som vzorky a malemu velmi chutil a maju aj bananovu prichut tak to chcem striedat. Tolko moja skusenost a nazor

evikuu
12. pro 2008

www.hero.cz mrkněte. petrahy: každé miminko je jiné a určitě jedna z mála nejsi.Nám sedí beba a hoooodně maminek jí nemůže "vystát" těším se až jí budu moci dát ochucené mlíčko tak ať chtná 😀

monika6e
autor
12. pro 2008

evikuu: právě přemýšlím, že to vyzkouším, protože na něj taky všude slyším chválu. Navíc dělám novinařinu a dost jsem si teď povídala s paní, co dělá v pr, která hero v čr zastupuje. Ta to chválila nejvíc ze všeho, co vůbec dělá. Je to prý bomba! V Dm teď navíc dávají tu adventní knížku a teď tam bude sleva 25%, což je poměrně dost, tak si říkám, že to balení zkusím koupit. Láká mě na tom hlavně to, že tam jsou pro- i prebiotika, což je takhle dohromady super. Bebu jsme taky kdysi jednou měli, úplně špatná nebyla, ale hipp nám přišel lepší 🙂

evikuu
12. pro 2008

no jo to máš pravdu já mám do DM kuponek přímo na to mlíčko sleva 50kč na 2 ks + mám i adventní kuponek /maslíš ten zlatý 🙂/ takže to asi takhle vezmu nejdřív na kuponek to je sleva při ceně 350kč 90kč a to je sakra znát 🙂) tak příští týden vesele do DM za 20% jsem koupila jejich plínka a spokojenost 🙂.Škoda jen že tady nemáme DM blíž..... ale neva.To mlíčko mě láká stejně jako tebe. Dej vědět jak sedlo já začnu tak za 2 měsíce ale koupím ho taky 🙂.Jo někde jsem narazila na maminku co ho dávala prckovi do 1roku a nikdy neznali bolení bříška a koliky 🙂.Dnes mě taťka přivezl za slovenska 3x probiotické kapky a pak až najedeme na mlíčko a myslím že je nebudeme už potřebovat.

lukajda
12. pro 2008

Ahojky, my v Baby Lactu "jedeme" téměř od narození a nemůžu si ho vynachválit 😉

evikuu
12. pro 2008

Ha další spokojená maminka 😀

lukajda
12. pro 2008

😀 😀 😀
Každý mimčo je jiný, ale u nás bylo třeba tohle jediné mlíčko, po kterém jsme nevěděli, co je to kolika. Doporučila mi ho naše Dr. protože jsme museli na UM hned po šestinedělí. Tvrdila mi tehdy, že by mělo být nejvíce podobné mateřskému mléku. Co je na tom pravdy nevím, každopádně není žádná distributorka a mohlo jí být jedno, kterou značku si vyberu. V každém případě nám zkrátka vyhovuje 😀 Teď už je to s dostupností fajn, ale když jsme s ním začínali, tak se dalo koupit pouze v lékárně a to jsem musela ještě sáhodlouze vysvětlovat, co že to vlastně chci, protože ho ani lékárnice neznaly a když už znaly, tak bylo jen na objednání...to jsem si připadala, jako za komoušů.

evikuu
13. pro 2008

Vidíš aspoň jsi nedávala klasiku 😀 ještě že jsi na něj nemusela stát frontu jako na vložky a toaleťák-nebo když byl sunar na kuponky a příděl a byl velký problém když prcek měl větší hlad než podle tabulek měl.....muselo to být děsný.
příští týden zajdu do DM a koupím ho na ten adventní kuponek.Aspoň vím pro co tam jdu 🙂

dankadina
13. pro 2008

nám najlepšie sadlo france lait iné mi netolerovala

gedgitka.a
13. pro 2008

tak to tu čtu a také přemýšlím, zatím plně kojím a doufám, že nám to ještě nějakou dobu vydrží, alespoň do těch 6 měsíců, ale pak, až budu přikrmovat, taky budu muset najít něco pro našeho dráčka v porodnici používali Bebu HA a říkali, že je moc dobrá, tak uvidím co a jak každopádně to mlíčko zní dobře, tak sem pak písněte jak jste s ním spokojené 😉

monika6e
autor
13. pro 2008

Holky, já v úplně novém Sunaru našla hrst vlasů a z Novalacu jsme měli vě 4M salmonelu. Fakt už nevím, čemu mám věřit. A známá, co dělá v jedný farm. firmě říkala, že by mimčo to mlíko snad ani nedala, páč ví, jak se to všechno dělá. A je to jedna ze špiček na našem trhu. Hrůza. Je mi z toho nanic. My jsme na tom Hippu a teď dáváme spíš to biomlíčko od Babio (fa Goldim), zdá se mi to ok. Ale snad to baby lactum bude ok. I když mám trošku obavy z toho, že výrobce je stejný, jako Sunar (hero), ale on si člověk asi nevybere....

Evikuu: určitě dám vědět, teď dojedeme zásoby, co máme doma a pak hned vyzkoušíme. Jinak ho jdu příští týden koupit. Je to ten zlatý kupón na 25% slevu, to je super 🙂

evikuu
14. pro 2008

Já vím to už jsem někde četla jakou máš zkušenost se sunarem a novalac to samé-teda řeknu ti že je to děsný.Jenže co jim dát??? prostě musíme věřit že je dobré, taky jsme vyrostli na sunaru a jak se asi dělalo tenkrát..... a kojenecká voda-to neznali vůbec...
tak se budu těšit na reference!!!

evikuu
14. pro 2008

ps: on je možná stejný výrobce /distributor/ ale třeba to dělají v úplně jiné továrně.Já když jsem dělala u orionu tak pod nás spadalo výrobků kupa ale tak půlka se vůbec v nestlé továrně nedělala....

nicolas08
14. pro 2008

Ahojte my Lactum papame od narodenia, a je perfektné,odporučila mi ho DR,malinký nemá žiadný problém, a to som sa bala že keď prejdeme na UM bude ho zapekať alebo iné problémy a chválabohu nič, ani chorí sme není,takže vrelo odporučujem 🙂

evikuu
21. pro 2008

Nevíte někdo kolik stojí v DM???

k.a.t.k.a.
21. pro 2008

my sme tiež na tomto mliečku vyrástli 🙂 a môžem len odporúčať 😉

evikuu
21. pro 2008

A další dobrá reference teda holky hlodá mě to 😀

berenika39
21. pro 2008

ahoj evikuu 😉 ! Ted druhý týden máme ten NOVALAC s tou salmonelou jste mě tedy vyplašilly!!! To je mi teda mimča fakt líto, protože to je trápení! Pamatuju si, že jsem se starším synem měla salmonelu současně, jemu bylo osm roků. Lazaret....navzájem jsme si pomáhali, kdo nebyl na wc, vařil čaj...uf 😝 . Ale nám ten NOVALAC sedí kvůli blinkání, moc moc to pomáhá, tak vydržím. Snad to byl ojedinělý případ. Naše paní dr BABY LACTUM taky chválí.....

monika6e
autor
21. pro 2008

berenika39: ahojky, tu salmonelu jsme měli my, ve 4 měsících. A bylo to peklo. Nejhorší bylo, že hygiena k nám chtěla přijet dělat stěry a nás honit po vyšetřeních. A když jsem řekla, jasně -až po testech, tak mi bylo řečeno, že farm. firma žádný mlíko kontaminovaný nemá, že k nám už ani nepřijdou, my nikam nemusíme a věc je vyřízená. A testy, že si můžu nechat udělat, ale že jsou drahý. Ty testy jsou samozřejmě zadarmo. Jsou to šmejdi. Za tohle slovo se omlouvám, ale jiný neznám.
Jinak tohle byl Novalac koupený u nás, tady jsem ho už nikdy nekoupila. Předtím nám ho vozila kamarádka z Německa (kde je samozřejmě levnější) a bylo to v pohodě...

Jinak Hero baby lactum jsem koupila, zatím mi doma leží doma. Dopapáme zásoby a vidím to tak, že na něj tak za 14 dní přijde řada, tak jsem zvědavá, co Anny na to 🙂

knobloska
21. pro 2008

Ahoj maminky, naše malá trpí průjmíkama, papá Nutrilon 2 HA. Chtěla bych také vyzkoušet Hero Baby Lactum, ale nevím, jestli můžu přejít z HA mlíčka. Manžel je alergik. Nebo mě napadá nechat ji Nutrilon a koupit nějaká prebiotika s probiatikama, třeba ten Probian mimi. Poradíte? Děkuji 🙂

evikuu
21. pro 2008

Ahoj Ber 😀 hlavně že jste spokojení!!! Moniko dej vědět-těším se na reference 😀 .Jo a kolik teda stojí v DM jestli jsi ho tam brala???
Ahoj knoblosko: myslím že je Krystýnka dost velká a pokud dáváčš už více příkrmů a bez ohledu na alergie asi bych se "HERA" NEBÁLA.Jinak já jí k HA mlíčku dávám PROBIOTICKÉ KAPKY taťka nám je vozí ze Slovenska

monika6e
autor
22. pro 2008

knobloska: prosímtě, my teď dáváme 1x denně do mlíčka Probian mimi. Přijde mi v pohodě.

evikuu: Já to kupovala na ten kupon 25% sleva, jak byl v te advent knížce. Jinak stojí 325 Kč za 800g. To mi nepřijde tak hrozný. Určo dám vědět, jsem sama zvědavá, co Anny na to 🙂

evikuu
23. pro 2008

Nám taťka na kupon koupil 100ks plínek cena 350kč takže taky dobrá sleva ale "zapoměl" /chlap/ se mě podívat kolik to mlíčko vlastně stojí 😅
Ale máš pravdu, vůbec to není špatná cena-když si vezmu jeho složení.
Tak pak dej vědět, těším se na reference 😀 .Já jedu 29 na kontrolu tak se na něj zeptáme.

sonik05
23. pro 2008

Ahoj, moje malá papá Hero Baby Lactum asi od měsíce a půl a jsem moc spokojená, moc jí chutná a vydrží mi na něm spát celou noc od 18:30h do 7h, což je teda paráda. Před ním jsme měli Nutrilon, ale po něm měla šílenou zácpu i když jsme měli ten speciální na zácpy. Do Baby Lactum přidávám pro jistotu 5 kapek Sab Simplexu. Za sebe ho můžu jen a jen doporučit.

evikuu
24. pro 2008

DĚKUJEME 😀

maryshka
2. led 2009

Ahoj...od 3 mesiaca je syncek na UM. Teraz sme dovrsili 7 mesiac. Od 3 mesiaca zacal dostavat UM kvoli problemom s mliekom, bol to zeleny Nutrilon 1, no bolievalo ho z toho brusko a mal koliky. Skusili sme i Bebu, zapekalo nas a koliky neprestali. Presli sme na Nutrilon Comfort, koliky sa sice upravili postupne, ale neskutocne ho zapekalo z toho mlieka a to sa pise, ze Comfort je proti zapche. Tiez nam pomohli kvapky Sab simplex. Koliky ustali v obdobi asi zaciatkom 4 mesiaca. Potom postupne dostaval prikrmy, nerobili mu problemy. Papa dnes uz vela druhov ovocia, zeleniny i mesa. V piatom mesiaci som presla na Hero Baby Lactum 2, som s nim velmi spokojna. Nema ziadne zazivacie tazkosti. Kupujem ho hlavne kvoli tomu spojeniu prebiotik a probiotik, pretoze len toto jedine mlieko na trhu obsahuje jedno i druhe. Beba ma napr. len probiotiky, Nutrilon zase len prebiotika. Takze som spokojna. Akurat teraz cez sviatky mi dosla pixla, tak som musela do supermarketu, kde som vybrala Sunar premium, ktory mu neskutocne chuti, skvelo vonia, ale hned ako ho dopapa zacneme zase Baby Lactum. Ono, ked si prezriete zlozenie mliek, tak vlastne vsetky obsahuje to iste, teda okrem tych prebiotik a probiotik naviac. Lekarka mi hovorila, ze vsetky mlieka musia mat zakladne zlozenie totozne. U vacsich deti striedanie mliek nerobi problem, teda u tych, ktore uz maju zmiesanu stravu. Ako matka vsak mozem Hero Baby Lactum doporucit. Kazdopadne kadze dieta si vyberie samo, co mu vyhovuje a co mu robi dobre. Dobru chut!

monika6e
autor
4. led 2009

evikuu: Tak jak jsem slíbila, píšu 🙂 Už týden papáme Hero baby lactum. Aničce moc chutná a všechno je v pohodě. A za sebe musím říct, že je to první mlíko, které mi nesmrdí. Voní jako klasické "dospělácké krabicové" 🙂 Koupila jsem rovnou tu 3, tak je od ukončeného 8M a my už máme skoro 11M. Takže zatím v pohodě. Líbí se mi, že tam jsou pre-i probiotikam, mastné kyseliny... atd. Co se složení týče fakt asi jedno z nejlepších na trhu... Vy už jste ho zkoušeli? 🙂