Mlíčko Hero baby lactum. Nemáte zkušenosti?

monika6e
11. pro 2008

Ahoj holky, prý je Hero baby lactum hodně dobré mlíčko. My jsme byli na Hippu a teď papáme biomlíko Babio (mlíčka, která obsahují probiotika...). Hero baby má navíc i prebiotika a spoustu dalších "zajímavých" věcí, co se obsahu týče. Nemáte s ním někdo prosím zkušenosti? Děkuju

smardik
17. dub 2009

evikuu trojku jsem viděla na netu v tom cos dávala odkaz a dneska jsem ji veděla v drogerii schlecker, ale tam je za normální cenu

evikuu
18. dub 2009

Jo však já na netu objednávala a máš pravdu u nás schleker také jěště nezaznamenal výprodej.... jo a o lékárnách ani nemluvě,neustále si drží cenu 330kč a vesele prodávají.
No tak jsem to počítala s těma 8ks co ještě přijdou mám doma 5ks dvojek a 23ks trojek-myslím že je to dost slušná zásoba 😀 máme tak 2 ks na měsíc takže na rok je vystaráno 😀 ještě že ta trojka má trvanlivost do konce příštího roku.

smardik
18. dub 2009

eviku tak tolik mlíčka teda nemám, měla bych strach že se mi odstaví a nebude ho chtít přesně jak to udělal s kojením. Mlíko mám ale bohužel nekojím, dítě odmítá moje mlíko a to mám strach i u mlíka, mám jich 10 a to stačí a pak chci přejít asi na ten sunar

evikuu
18. dub 2009

Já kupuju i nemléčné kaše takže to kdyžtak šupnu do kaše.Ale taky jsem stoho měla strach,mlíčko přes den nechce ale za to v noci si o dávku řekne a jak ráda 😀
Jo já taky měla mlíko ale odsávat nešlo a k prsu jsem jí dát nemohla-bolestí jsem to nemohla vydržet.Momentálně se léčím se štítnou žlázou a nasadil mě jiné dávky-vturánu mám bradavky jak desetiletá holka-růžový a citlivky na dotek no děs :(
Ale co vyrostla na UV a doufám že aspoň do 2let jí baštit bude.To hero je opravdu chuťově moc dobré a voní 😀

sonik05
23. dub 2009

evikuu: moc díky za odkaz, napadlo mě, že si najdu lékárnu blízko bydliště, abych nemusela platit poštovné. Našla jsem za 166 Kč, tak jsem si objednala 4 ks a už jsou doma. Pomalu začínám odstavovat sama, mlíčko už dávám jen na noc, tak myslím, že nám ta zásoba vydrží docela dlouho a pak už by asi nebyla ani problém přejít na něco jiného.

smardik: já myslím, že bys to na inzerát bezproblému prodala, určitě by se tu na koníkovi někdo našel, kdo by si přebytečné plechovky koupil. No, u nás by je určitě rád dojel manža, ale v tom tuhém stavu. Ten prášek ujídá už teď 😀

Jinak jsem si do Hero psala o vzorek sunaru a poslali mi celé 300g balení.

evikuu
23. dub 2009

Taky jsem si psala o sunar a mám 300g jsou hodní 😀
Jinak ráda jsem poradila

simounah
24. dub 2009

Je tady někdo s podobnýnm problémem? Od narození napůl kojíme a napůl dokrmujeme. Ale UM je větší poměr než MM. Začali jsme Nutrilonem - ale víc po něm blinkal a asi po měsíci jsme měli problém i s kakáním, tak po 2 dnech. V měsíci a půl jsme zkusili přejít na Sunar (blinkání lepší) ale kakání je ještě horší - po 4 dnech. Ke všemu dáváme probiotické kapky a Sab simplex. Většina si chválí, že po Hero Baby Lactum děti pěkně kakají, tak na něj chceme přejít - ale zaznamenala jsem jen u těch co mají starší děti 4.měsíců. Papáme od včerejška, tak jsem zvědavá zda pomůže kvůli tomu, že obsahuje ty probiotika a prebiotika. Ale to obsahuje HBL až 2. U 1 to není, tak nevím zda to pomůže. Máte někdo zkušenosti s HBL 1 pro dítě mladší 4.měsíců - jak vám po něm kakalo? Díky

evikuu
24. dub 2009

😀 Ahoj,zkoušela jsem jedničku a dobrý-kajdila po něm stejně dobře jako po dvojce

simounah
30. dub 2009

Tak nám asi změna mlíčka na Hero Baby Lactum prospěla. Už tak neblinká a kakáme každý den (zatím). 😉 . Jen je teda blbé, že jsme ho objevili až teď , zrovna když to přestávají vyrábět. Ale já myslím, že ještě na trhu nějaký čas bude ( i když asi za plnou cenu) a pak už budeme starší, tak pak přejdeme na něco jiného.

simounah
4. kvě 2009

smardik : Tak už jsem taky na netu objednala zásoby 😀 😀 , v DM v okolí už to bylo taky vyprodáno.

kaleilah
4. kvě 2009

simo: prosííím, kde jsi to objednala? Dm jsme v okolí 30 km vykoupili 😀

simounah
4. kvě 2009

Já objednávala na www.lekarna-zdravi.cz
😉

agla
5. kvě 2009

Simounah - díky za tip na objednání. Já vždycky objednávala u Dr. Maxe, ale tam to zatím mají stále za plnou cenu. Tady už za půlku, tak asi taky budou brzy končit. Mrzí mě to, protože nám tohle mlíčko moc vyhovuje. Tak jsem objednala zásoby a uvidíme, zda ještě bude 🙂

radka.m.
5. kvě 2009

ahoj holky,prosím vás,můžete mi poradit,chtěla bych zkusit tohle mléko,máme 18měsíců a nevím,jaké je na těch 18měsíců,jestli 2 nebo 3,předem děkuji za odpověd

radka.m.
5. kvě 2009

tak už jsem to našla,že bychom měli mít tu 3,akorát nevím,když jsem si objednala 5ks,jestli to nebude mít krátkou trvanlivost ☹

evikuu
5. kvě 2009

Ahoj Radko, já jich mám doma 23ks trojek 😀 a trvanlivost nejkradší co mám je do konce tohoto roku jinak je vše 10/2010 takže si myslím že se trefíš dobře.
Snad bude chutnat 😀

radka.m.
5. kvě 2009

evikuu-díky moc,když nám bude chutnat,tak ještě přiobjednám,my jsme doted měli od nestlé-bifidus junior,taky nám moc chutná,ale je to cenově znát,tak když je ted tohle takhle levný,tak ho vyzkoušíme a uvidíme,jinak díky za tip 🙂 🙂 🙂

evikuu
5. kvě 2009

Není zač a dobrou chuť 😀 dej vědět!!Nám teda mooc chutná a zásob máme na rok dopředu,malá je na antibiotikách a naštěstí a myslím i díky tomuto mlíčku nemáme žádné střevní problémy tak ať i Vám chutná.A o penězích mě ani nemluv........

simounah
5. kvě 2009

agla: tak jsem koukala na lékárnu, kde jsme objednávali (v neděli tam měli 1, 2 i 3) a dneska už mají v nabídce jen 1. Tak jsme to asi vykoupili 😅 😅 😅

evikuu
6. kvě 2009

Jojojo po nás je taky v lékárnách potopa 😀

smardik
6. kvě 2009

taky jsem objednávala v té lékarně co jste dávali odkaz 😀 😀 ale včas a mám to na poště 🙂 🙂

radka.m.
6. kvě 2009

ahojda,tak mi dnes došel email,že zítra mi doručí objednávku těch mlék,objednala jsem 10kusů dohromady i pro kamarádku,hero 3,tak jsem tam dneska volala,že bych chtěla ještě ty trojky přiobjednat a mají je už vyprodané,už prý mají na skladu jenom jedničky. ☹ ☹

simounah
11. kvě 2009

Tak dneska přišly zásoby 🙂 🙂 🙂 - vše co jsem si objednala, tak můžeme papkat. Doufám, že ho tohle mlíčko neomrzí a bude ho chtít pít, když máme tak nakoupeno dopředu. 😎

evikuu
11. kvě 2009

Tak holky dejte vědět jak chutná!!!

simounah
11. kvě 2009

My jsme zatím na HBL 1 a zatím mu chutná 🙂 a vypadá spokojeně. Po jiných UM se nad ránem budil s pláčem prdíkama a víc ho bolelo bříško, teď už se tak nebudí a když jo - jen se protahuje a trochu poprdí, ale už nepláče. Podle mě mu HBL sedí líp než jiné co zatím měl (Nutrilon,Sunar).

Eviku. jak tak čtu 23ks trojek? hmm to je teda slušná zásoba.
My zase až takové nemáme, ale jak bude starší a zásoby dojdou - přejdeme na něco jiného a už budou i příkrmy a kašičky, tak se to nějak zkombinuje.

evikuu
11. kvě 2009

Jasně to víš já hrabu 😀
Ale taky-dojde a přejdeme.Zatím pije 500ml denně takže spotřeba slušná 😀

pa.juska
11. kvě 2009

Ahoj, občas nakupuju na www.promimino.cz, teda ne mléko, ale hlavně příkrmy a kaše, ale koukala jsem, že mléko Hero Baby Lactum, mají stále v nabídce http://www.promimino.cz/detail/normalni/hero-ba.... Tak třeba to někomu pomůže.

evikuu
23. kvě 2009
ingra73
25. kvě 2009

maminy, na www.docsimon.sk je hero baby lactum za 6,30€ !!!

gabka32
1. čer 2009

ahojte, tak jsem na vaše rady zkusila mrknout na net a koupila jsem ještě 10pikslí HBL trojek á 162kč na www.nejlevnejsizdravi.cz a postovne bylo zdarma, takže cena krásná. dokupy máme 15 plechovek a už máme mlíko jen 2xdenně., tak bych řekla že do konce roku vydržíme 😀