Mlíčko Hero baby lactum. Nemáte zkušenosti?

monika6e
11. pro 2008

Ahoj holky, prý je Hero baby lactum hodně dobré mlíčko. My jsme byli na Hippu a teď papáme biomlíko Babio (mlíčka, která obsahují probiotika...). Hero baby má navíc i prebiotika a spoustu dalších "zajímavých" věcí, co se obsahu týče. Nemáte s ním někdo prosím zkušenosti? Děkuju

evikuu
16. únor 2009

Tak to je mooc fain že Vám je už líp.Ještě se stoho chuděrka musí vyhrabat pořádně.Já dávám malé preventivně multitabs pro miminka a zatím dobrý!! Je to od 0-2let.
Já malé pomalu dokrmuji BEBU HA a příkmy jí dávám zapít HERO a chutná 😀
máme zatím jedničku ale jen co jí dodělám jdeme na dvoju a zůstaneme u ní-zatím je to bez problémů.Dnes mi HERO doporučily i nezávzně v lékárně prý díky složení a chuti je lepší než beba klasik 😀 .

monika6e
autor
16. únor 2009

Jo jo, multitabs ten olejíček taky dáváme. Měsíc a půl před prvníma narozkama nám došel Vigantol, tak dr. říkala, ať koupíme tohle, déčko tam je a mimo to vlastně ještě taky céčko... Jenže pořád chodíme někdě mezi děti, takže to asi nebyl problém chytit... :-/ teď jsou s taťkou u doktorky, tak jsem zvědavá, s čím přijdou...

evikuu
16. únor 2009

držím palečky 😀

evikuu
20. bře 2009

Ahoj holky,nevíte proč se HERO všude zlevňuje?? Mám mít strach že končí a udělat si zásobu....

evikuu
21. bře 2009

Od kdy DOPORUČUJETE přejít na HERO 3?? Vím že je od 8.měsíce ale není to brzo,když většina mlík 3 je až od roka??

evikuu
28. bře 2009

Tak holky mám to zjištěno-potvrzeno.Hero baby lactum v ČR končí v DM a v ROSSMANU ho koupíte s 50% slevou-doporučuji nakoupit.Já mám plnou špajzku. 😀

sonik05
29. bře 2009

evikuu: já jsem taky kupovala včera a bylo mi divné, že je tak levný. Myslela jsem, že tam mají nastavenou špatnou cenu. Jinak z toho nadšená nejsem, proč ruší mlíčko, které nám tak vyhovuje? ☹ Nemáš o tom nějaké bližší informace? To abychom pak přešli na něco jiného, to jsem zvědavá, jestli mi to bude pít.

evikuu
29. bře 2009

Mám info přímo z hera:Dobrý den,

ano jedná se o pravdivou informaci. Doporučujem mlíčko koupit do zásoby pokud je.

Protože náklady na jeho výrobu byly moc nákladné, výroba byla ukončena.

Přejeme Vám mnoho radostných chvil s Vaším děťátkem a věříme, že budete i nadále naší spokojenou zákaznicí.

Děkujeme za pochopení

Barbora Prokešová
Service Functions Support
HERO CZECH s.r.o.
Tohle mě napsaly po dotazu proč je tak levné,jestli se jedná o přeobal atd....
To víš,taky nás to štve,nám moc vyhovuje - nakoupila jsem si dvojku až do 8měsíce a ještě nějakou trojku-mám doma asi už 10plechovek.říkaly jsme si s manželem že se tak rychle neodprodá,že ho zas tolik maminek nedává-bohužel chyba začaly ho kupovat i maminky co ho nejnají-cena je úžasná.Nám pan doktor doporučil ať zůstaneme u značky a dáváme po dobrání klidně sunar ale s naší zásobou bude malé už rok a myslím že dá najevo co jí chutná a co ne.Napsala jsem si do hera o vzorek sunaru a poslaly celou 300g krabičku sunaru premium!! Takže mám schováno a uvidíme.Jo a taky HAMI poslalo 200g mlíčka tak si říkám jestli nenaspat na všechny firmy ať má malá co pít 😀 😀 😀
No zatím jsme na heru-kdybych mohla nakoupím na rok dopředu ale to prostě nejde,v lékárnách ho stále majípřes 300kč tam ho tak brzo nevyprodaí ale je to škoda.Náš doktor si myslí že nedostaly dotace a pokud by vyráběly dál,bylo by moc drhé-neprodejné.Doporučuje ho a taky neměl o ukončení ani páru-koukal na mě když jsem mu to říkala nějak divně 😎

evikuu
29. bře 2009

Jo a klidně pak mám dávat sunar klasik zelená a od 10m. modrá krabice prý dětem moc chutná je jak mlíčko.Naštěstí se dá pořídit v malém balení 300g okolo 100kč a tak se na zkoušku nemusí kupovat velké krabice.
Dej pak vedět na co jste přešly,budu ráda

sonik05
29. bře 2009

evikuu: no, to musíš mít teda zavalenou špajzku 😀 Když si vzpomenu, že jakkok malá vypila plechovku za 5 dní, tak to by muselo být zásob. Naštěstí už dávám mlíčko jen 2x denně, tak mi plechovka vydrží asi na 14 dní. Zkusím ho ještě někde sehnat, i když je fakt, že je všude vyprodané a až dojdou zásoby, tak asi přejdu na sunar, když je od stejné firmy. Díky za info.

evikuu
29. bře 2009

Malá se nám pomalu z mlíka odstavuje-vše chce na lžičku a mlíka mě vypije tak max 400ml denně pak jí dávám jogurty,kaši atd... aby jsme aspoň měly ten pulitr denně. Takže taky plechovka na 14dní ale 10ks zabere místa taky dost - mám momentálně doma víc plechovek než v rossmanu 😀
Není zač,ráda poradím a o sunaru taky uvažuju jako první variantě.Známá dává malé klasik od 10m /od 12m. ho nechtěla/ a prý moc chutná.

kaleilah
30. bře 2009

Fakt se ruší? mě z toho klepne, nejdrřív zrušili jedničku tak jsme na dvojku najeli o dva týdny dříc a ted tohle...a za kolik je ted na prodejnách? Do rodičáku času dost...tak abych na něj vůbec měla, at si může koupit do zásoby

lilu18
30. bře 2009

a nevie niekto ako je to v SR? tiez by som nakupila, 😨

evikuu
30. bře 2009

V SR nevím a u nás ho koupíš lacino v DM a pak v ROSMANNU momentálně stojí 159kč!!!Já už mám nakoupeno na půl rok dopředu.

sonik05
1. dub 2009

Tak já se snažím taky udělat zásoby, ale kam přijdu, tam mají nanejvýš 1 poslední plechovku, takže se mi to zatím nedaří. Kupujete spíš v DM, nebo Rosmannu? Já totiž do Rosmanna nechodím, třeba tam toho budou mít víc.

evikuu
1. dub 2009

Včera jsem obvolala 4DM co měl manža po ruce a v poslední-takové zastrčené měly posledních 6ks trojky-jinak nikde nic ani kus.... No je to pryč dříve než jsem čekala.Obvolej si je-je to nejlepší.nám je schovaly a bylo to.Seznam prodejen najdeš na stránkách DM.HODNĚ ŠTĚSTÍ S NÁKUPEM

gabka32
2. dub 2009

hmm to je teda blbé 😒 taky mi HBL vyhovuje a sice jsme nakoupili v DM asi 5pikslí, když jsem se dočetla o zlevnění, achjo. dneska ještě kouknu do Rosmana ale nevim nevim jestli něco ještě najdu. Snad si zvyknem i na jiné mlíčko -. mám tu ještě 2x200 HAmi (nevím proč ale už poslali 3.vzorky z hami klubu 😀 )

evikuu
2. dub 2009

😠 máš pravdu taky mě to štve 😠 pak zkusíme sunar ale zatím mám na půl roku zásobu 😀

lilu18
2. dub 2009

ahojte-tak som vcera pozerala u nas v DM-po zlave ani chyru ☹ maju ho tam plno,ale za taku cenu ze mam zavrat

evikuu
2. dub 2009

Aha tak Vás se výprodej asi netýká.Na jednu stranu je to dobře,máte jistotu že nezmizne úplně. Ale ta sleva by byla fain.
Asi v SR mají dotace stále.

smardik
3. dub 2009

holky já včera v DM koupila poslední 2balení a v rossmanu už není žádné, ani u nás v Orlové ani v Ostravě. Horší je že mi malý začal nějak moc blinkat tak nevím zda nakonec nebudem přecházet na jiné mlíko ☹

gabka32
3. dub 2009

no tak jsem byla v Rosmanu a zaradovala jsem se bo tam měli ještě 3plechovky. jenže cena 319 😠 takže nic. doberem co máme a pak bud jiné mlíčko nebo po roce už občas dáme i plnotučné.

evikuu
3. dub 2009

To je divný, já ho u nás kupovala 159kč a to v rossmenu to bych se zeptala-jak je to možné!! Třeba ho poze nepřecenily ale na kase za tu cenu zaveden bude...

lilu18
3. dub 2009

eviku-asi tak ako pises-takze zienky,v SR je ho dost a az vam ine mliecko dietky nechcu-sme len susedna krajina 🙂 akurat ze platite eurom

evikuu
3. dub 2009

O.K 😀 manžel pracuje pro Slovenskou firmu,jezdí každý měsíc do Trenčína a díky tomu jsme využily Vašich levných probiotických kapek. 😎

evikuu
17. dub 2009

Ahoj holky, hlásím výprodej hera na netu!! Ceny okolo 160kč tak nakupte co se dá.
http://www.zbozi.cz/?sId=YasD4NHfo-Dr&q=hero+ba...

smardik
17. dub 2009

eviku dík jsi zlatá 🙂 já koupila včera ještě v DM poslední 2kusy a uplatila jsem slevu -50 z bonusové knížky tak mě to vyšlo super.

smardik
17. dub 2009

tak máme objednané a ještě jsem vzala i příkrmy a nějaké pitíčka protože v jedné lékarně vycházeli o dost mín 😀 😀

evikuu
17. dub 2009

šak jám mám taky zásobu z DM a ještě jsem využila slev z netu.Já už scháním 3 a tu nemají nikde ☹ .Ale už ji mám a aspoň na rok.A není zač,ráda pomůžu-poradím když vím něco super.A je dobře že jsi nakoupila výhodně 😀 Tak ať chutná!!

ingra73
17. dub 2009

maminy zijuce na slovensku, nasla som na www.docsimon.sk toto mliecko za 12,40€ zda sa mi to najlepsia ponuka oproti cenam v lekarniach....