Mlíčko Hero baby lactum. Nemáte zkušenosti?

monika6e
11. pro 2008

Ahoj holky, prý je Hero baby lactum hodně dobré mlíčko. My jsme byli na Hippu a teď papáme biomlíko Babio (mlíčka, která obsahují probiotika...). Hero baby má navíc i prebiotika a spoustu dalších "zajímavých" věcí, co se obsahu týče. Nemáte s ním někdo prosím zkušenosti? Děkuju

evikuu
1. čer 2009

Jo taky jsem udělala zásobičku a hlavně ať moc chutná 😀

simounah
5. čer 2009

Právě jsem nahlížela na www.lekarna-zdravi.cz , kde jsem objednávala HBL a kde to měli pak vyprodané a koukám opět mají v nabídce 1, 2 i 3 za 166,- Kč......tak kdo ještě sháníte můžete nakupovat 😉

ajinka22
8. čer 2009

Ahojky, tak já v sobotu nakoupila 10 krabic HBL3 po 152 Kč v Sunar lékárně v Praze 5, Štefánikova ul. Za dobrou cenu tam mají zatím 2 a 3. 1 ještě za plnou.

mgaba
8. čer 2009

Gabka32: a prosím tě, jaká je tam expiračka? Abych toho neobjednala moc a stihlo se to vypít 🙂

jola2
10. čer 2009

Čauvec holky tak vás tady už pěkně dlouho čtu a pořád přemýšlím jestli si mám HBL koupit (bo plně kojím).
Dneska jsem byla v lékárně a ptala jsem se na něj řekli mi že ho nemají a že mi ho můžou objednat za cca 330Kč!! Tak se teda podržte! nemohla jsem tomu věřit když jsem koukala na ten odkaz co tady máte cca 166Kč.
Řekla jsem že nemám zájem a objednám si ho asi z netu ...... ale pořád pochybuji jestli ho využiju když kojím.....

evikuu
10. čer 2009

Ahoj,ono totiž HERO v ČR končí a pro to se někde vyprodává a někde se ho snaží prodat za plnou cenu....

mikulka
11. čer 2009

Tak ono to v ČR končí, opravdu? 😒

mikulka
11. čer 2009

Bude něcxo místo toho, nevíte?

evikuu
28. srp 2009

Ahoj holky, prodám HERO 3 za 159kč více v inzerci-přecenění zásob asi....... nějak mě přestává mlíčko pít ale jinak velká spokojenost 😀

kaleilah
28. srp 2009

evi, máme doma taky ještě 15 krabic trojky a začíná stávkovat 😠 😀 ale večer by bez něj neusnul, ráno už odpadlo..ale dá se z něj dělat falešnej marcipán, super potahovací hmota na dorty 😀

evikuu
28. srp 2009

Dobrá rada 😀 my zatím vypijeme 700ml za den-noc ale fakt máme zásobu jak........ prostě všichni nám nakoupily plechovky HERA 😀 a já se raději ptám dřív než bude procházet. Jinak je opravdu moc dobrý-hlavně teda zaž 😀 ívání máme super 😎

kaleilah
1. zář 2009

Holky, mám taky krabice Hera-3, tak kdyby jste měli zájem písněte IP 😉

perla200
7. bře 2010

baby a neviete kde by som na nete zistila zloženie tohto mliekA? dakujem