Mlíčko Hipp combiotic 1. Máte nějaké zkušenosti?

safounek
26. lis 2011

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo nějaké zkušenosti s mlíčkem Hipp bio combiotic 1, snažila jsem se hledat na netu a nic moc tam o tom nikdo nepíše. Mám 2 měsíčního syna a od narození hodně trpí na prdíky žádné kapičky nám moc nezabírají, ale teď ještě ke všemu má problém s kakáním. Téměř od narození je na UM, nejdřív jsme dávali Nutrilon, ale ten nám vůbec nesedl a měsíc a půl dáváme Hipp, nevím, jestli kvůli té zácpě nemám změnit mléko 😒 Moc děkuji za každou radu 😉

spaghi
16. pro 2011

ahoj, my uzivame HiPP Bio Combiotic 1 cca od 1 mesice jako prikrm je kojeni a jsme s nim moc spokojeni, doporucila mi jej nase pediatricka, malemu chutna a asi mu dela i dobre na traveni, netrpi na prdiky a ma po nem ukazkovou stolici (michana vajicka), myslim si, ze to bude temi prebiotiky a probiotiky, co obsahuje

pajoslava
2. led 2012

Taky bych chtěla vědět, jaké máte zkušenosti.... My jsme kojení + nutrilon comfort a poslední týden přišlo opět nějaké bolení a tlačení, tak jsem tak hledala a napadlo mě, že bych zkusila změnit......

elana
2. led 2012

já jsem s ním začala, měla jsem vzorky od doktorky a musím říct, že je bezvadný! a dává ho kamarádka a ta si taky nestěžuje 😉 Nakonec jsem ale přešla na Sunar Nutradefense, protože Hipp Bio Combiotic se před těmi 3 měsíci strašně špatně sháněl (doprodávaly se původní zásoby starého Hipp Plus) a to mě nebavilo. Teď už je ale navezený místo Plusu (viděla jsem ho v týdnu v Tescu i dnes v Kauflandu), takže by neměl být problém. Takže moje zkušenost: Nutrilon nee (zácpa, zelená páchnoucí stolice), Hipp Bio a Nutradefense senzační, krásná vaječina, žádná zácpa.

sisisa
13. dub 2012

ahojte,potrebovala by som poradit,,davam malinkej hipp probiotic1 a ma zelenu stolicu a hrozne krce..neviem ci jej mam znova menit mlieko

zdezli
13. dub 2012

Ja pouzivam Combiotik pro obe deti a jsem moc spokojena - pouzivala jsem tedy ale az od 2, po odstaveni 😉

abieska
14. dub 2012

Hipp jsem zkoušela,ale malá po něm měla bolení bříška,zácpu,pak jsem vyzkoušela bebu sensitive-po ní to samé a ted jsem od úterý začala dávat z Dm-babylove bio pre a malá kaká každý den,je klidnější, nemusím ani dávat Sab,super,ještě k tomu ob dávku dávám MM,jsou nám 2 měsíce 😀

pajavla
4. říj 2013

to je jakkaždé miminko.... tak jako u dospělých každému sedí něco jiného..... My zkoušeli babylove, ale po něm měla naše dcera hrozně šílené kolikové záchvaty... Takže automaticky Nutrilon, bolení bříška minimální, akorát mám pocit, že má po něj častěji hlad, taky jsem slyšela od známé, že po nutrilonu její chlapec hned kakal, takže ho to jen prohnalo a nic v něm nezůstalo, tak ted zkoušíme Hipp a uvidíme... snad i spinkání bude lepší,ale zdá se mi, že jí to teda lépe sedne, líp to stráví a nemá až takový hlad, ale uvidíme za dalších pár dnů...takže Hipp bio combiotic zatím DOPORUČENO

kendyny
1. bře 2014

ahoj taky náš malý trpěl na prdíky...hrůza.Vyzkoušela jsem bebu, nutrilon, hami, kapky sab.,espumisan, laktobacily a nic, nakonec jsem zkusila hipp bio combiotic 1 a vinikající!!!!Ted bysme měli přecházet na 2 tak doufám že to bude taky ok 😉 .a navíc ta cena je super...za 800 gr 261,- nádhera

socina
1. bře 2014

je to jediné mléko které naší holce vyhovuje. Jedničku jsme kupovali v Německu a dvojku kupujeme v DM a s kupnem vyjde na 225

ali_ali
19. dub 2014

Holky, předem se omlouvám za spam- máme hipp combiotic 2 a nestihli jsme spotřebovat, kdybyste měla některá zájem, napište na mail vikuk@centrum.cz. Děkuji, pěkný den všem

tipry
12. srp 2015

Je mozne ze po tomto mlicku ma 2 mesicni mimco boleni briska a vodovou stolici s nenatravenymi hridky mlika? Mate nekdo podobnou zkusenost?? Mala trpi uz od narozeni na prdiky a koliky. UM davame jen na noc, jinak MM. Uz nevim, co bych ji mela davat☹

maky_s
12. srp 2015

My jsme měli Nutrilon. Dávali jsme Espumisan nebo BabyCalm(po tom ještě zvracel) a stejně bříško bolelo, tak jsme přešli na Hipp a začali dávat BioGaiu a musím říct, že od té doby máme hodné miminko..předtím pořád jen brečel a teď je to super. Nevím, jestli je to mlíkem nebo kapkami nebo obojím, ale za mě doporučuji. Určitě lepší než Nutrilon. V Německu jsem pořídila Hipp 1 za 196,-Kč.. 🙂

enja
17. srp 2015

Také používáme Hipp bio combiotic 1 a momentálně jsem taky nejistá, zda mimču sedí. Má potřebu jíst každé 2,5 hodiny a to baští větší dávku než by měl. Takže když mu dám o dost více, aby se zasytil, tak má pak bříško nafouklé jako balon. Jinak také trpí na prdíky, neustále tlačí. Stolici má krásně žlutou a kašovitou, někdy možná až tekutou, ale ne průjem. Kolikrát z něj vystřelí , že to mám při přebalování až na tričku. Dáváme do každého mléka Espumissan, ale ted mi přijde, že je to téměř k ničemu. Před pár dny, byl cca týden naprosto hodňoučký a pak zase divočina. S doktorkou jsem to řešila cca před 14 dny, prý máme dát větší dávku mléka, ale to mi netoleruje, už takhle musím mléko lehce zahušťovat Nutritonem. Také přemýšlím o změně mléka, ale nechci nic uspěchat. Co myslíte vy zkušené maminky?

alboo
17. srp 2015

U nas s hippem nebyl zadny problem. Tolerovala od zacatku, kasovita nazloutla stolice ala michany vajicka by po nem spravne mela byt. Jinak taky snedla vice nez dle tabulky, ale to bylo asi tim, ze byla pomerne velka.

extramamka
30. lis 2015

Ahojky, já dávám malé (2 měsíce) Hipp AR protože ublinkávala a jsme naprosto spokojení. Neblinká a stolička akorát. Nutrilon AR ji betonoval. Hipp doporučuji, podle mě je kvalitní. A také bio což je super.

evicka844
30. lis 2015

My jsme s Hippem taky moc spokojení, dávám už druhému synovi a neměla jsem důvod měnit. Kamarádka taky používala Hipp AR a její holčičce to pomohlo.

kacinda
30. lis 2015

My jsme taky pouzivali a spokojenost na obou stranach.

alexmartin
14. pro 2015

Dobré odpoledne. Můžu napsat velmi pozitivní zkušenost s mlékem Hipp bio combiotik. Po měsíci jsem musela začít přikrmovat. Zkoušeli jsme Nutrilon, pak Sunar, (obě jí ucpávala) nakonec na doporučení Hipp bio combiotik. Už jsme u něj zůstali. Dcerka měla odmala velké problémy s bříškem. Vyzkoušeli jsme kdeco. Byl z toho velký stres, nic nepomáhalo a malá když začala, tak bořila panelák. Bylo to šílené. Trvalo to to nejhorší do 3,5 měsíce. Kapičky jsme dávali, ani to už nezabíralo. Nakonec zabraly přírodní Baby calm. Rozhodně doporučuji přidávat večer do mléka tobolku Swis lactobacílky, neuškodí, jen pomohou. Dcerka je bere dodnes a určitě budu dávat dál. Vždy když je dobere- 30ks, dám nějaký den pauzu a jedeme dál. Malé bude za chvíli rok, je to nádherná a hlavně odmala zdravoučká holčička. Jestli je ještě dotaz, ráda odpovím. Alex

kacirs
24. led 2016

Hipp je super mlíko. Malej měl taky šílený problémy s prdíkama. Za mě je to nejlepší mlíko. Nutrilon byl katastrofa. Teď mu je půl roku a máme Sunar a taky dobrý.

veronikabro
25. led 2016

Taky dávám Hipp, postupně oběma synům a jsou spokojení. Cena je sice vyšší, ale to mlíko za to stojí 🙂, žádné zácpy ani průjmy, ani bolení bříška. Mlíčko už obsahuje probiotika, takže jsme se vyhnuli probiotickým kapičkám.