Modrý Nutrilon od 12. měsíce. Malá má problém s prdíky

petra.vavra
9. pro 2008

Ahoj holky, chci se Vás zeptat, zda máte nějaký probkém s novým modrým Nutrilonem 3, který patrně nahradil Nutrilon 3 oranžový. Na nutrilonu jsme od té doby co jsme začali dokrmovat a nikdy nebyl žádný problém. Nyní jsem byla nucena koupit nový modrý Nutrilon a malá začala mít problém s prdíky, který měla jako miminko. Nechce se mi přecházet na jinou značku, ale pokud budou tyto problémy přetrvávat, nic jiného mi nezbyde. Máte někdo podobnou zkušenost?? A ještě jedna otázka. Taky Vám tak divně voní??

jakoubka
9. pro 2008

Ahoj.Tak modrý Nutrilon č 3 jsme teď měli a spíš mi připadalo,že se malýmu hůř kaká ráno po něm.Teď jsme spotřebovali a dnes jsem v DM narazila ještě na oranžový,tak jsem ho koupila. 😉
Mě zas připadá,že líp voní než ten oranžový 🙂 😉

motylek
10. pro 2008

Modrý krabice jsou už všechny, rozlišuje to ten terč uprostřed. Modrý terč je Nutrilon 2. Oranžový je trojka.

petra.vavra
autor
10. pro 2008

jakoubka- závidím k oranžovou krabici 🙂...mě ten nový prostě smrdí a připadá mi, že jsou v něm až přes míru daná probiotika. Mám doma Probion, který jsem dávala malý, když měla průjem a smrdí to úplně stejně a podle mého odtud náš problém s nadýmáním. Terezka na to trpěla od narození a cokoli mělo pomoct ji přesně uškodilo a bylo to ještě horší, sice se vyprdí ale zase takovým způsobem, že se to děje celou noc a nemůže spát, protože je to taková salva, že ji to patrně bolí.. 🙂..Takže ještě napíšu na Nutrilon a zeptám se a pokud to nevyřešíme do konce této krabice co máme, tak jdu do jiné značky. Řeknu kamarádce o vzorek Beby a zkusím, jak to malé bude šmakovat....

jakoubka
10. pro 2008

Peti zkus se podívat ještě do té DM,třeba mají ještě zásoby.

gabca1
10. pro 2008

Petra.vavra - nám se nepodařilo přejít z Nutrilonu 1 na Nutrilon 2. Malá po něm měla bolení a vůbec jí nestačil. V noci chtěla pořád papat. A tak jsme nakonec na Sunaru a přechod byl OK. A na 100% jí víc chutná. Mají i různé příchutě, banán, vanilka, čokoláda. Ty jsou od roka. Doporučila nám ho i Dr.

motylek
10. pro 2008

http://www.nutrilon.cz/data/ke-stazeni/brozurka...

Tady o tom píšou, prý se ale chuť nezměnila, ale složení asi trošku jo, co jsem pochopila.

petra.vavra
autor
10. pro 2008

Holky díky..

gabca 1- já jsem jí taky chtěla dát sunar, jenomže naše princezna je natolik vybíravá, že nepolkne nic jiného než čisté mléko, příchutě nechce v ničem, je po mě 🙂...

jakoubka- já už jsem u nás obešla snad úplně všechno a nikde právě není, byla bych ochotná koupit klidně i bednu dopředu, ale všude mi řekli, že ho prostě doprodali a přešli na nový, jsem rozhodnutá požádat právě Nutrilon linku, jestli oni nemají nějaké zásoby a uvidíme. V krabici máme tak na 4 dny no a pak to musím změnit, každou noc je to stejné a nenechám ji přece takhle trápit, když jí to nadýmá...

motylek- určitě si to přečtu, díky za pomoc...ohledně chutí nevím, já mléko nepiju vůbec a představa napití se ho ve mě budí noční můry 😀 , každopádně mi to fakt strašně smrdí...

jakoubka
10. pro 2008

Peti-U nás V DM měli právě jen ty oranžové krabice,v obchoďákách mají už jen ty modré.Ale na tu linku Nutrilonu zavolej

petra.vavra
autor
10. pro 2008

Jakoubka- tak jsem tam volala a paní mi řekla, že to tak jak jsem psala, ale že prostě starý už nebude, tak ještě zkusím se pozeptat všude, kde se nutrilon prodává a třeba budu mít štěstí....hezký den 🙂