Mohu kombinovat dva druhy umělého mlíčka?

pajoslava
3. led 2012

Maminky, dáváte některá 2 druhy UM? Může se to? Myslím to tak, že přes den jeden druh a na noc bych dávala druhý...

mamkamarketa
3. led 2012

@pajoslava to bych nedelala. pokud to neni stejna znacka (treba normalni nutrilon a nutrilon na noc) jinak treba sunar x nutrilon bych nedavala.

gammaray
3. led 2012

@pajoslava byla jsem upozorněna pediatričkou,at toto rozhodně nedělám,že se to nemá.jak píše
@mamkamarketa ,zvolit jen jednu značku a pokud je nutné,tak střídat třeba s noční ,antikolikovou,hypoalergenní aj.verzí ,vždy ale stejné značky ...

pajoslava
autor
3. led 2012

@gammaray A když budu přecházet z jedné na druhou, tak mám hned začít s novou?

kasparci
3. led 2012

@pajoslava Myslím, že co dr., to jiný názor. Podle naší by to problém být neměl

pajoslava
autor
3. led 2012

@kasparci A teď babo raď 😀

kjajule
3. led 2012

@pajoslava Já souhlasím s
@mamkamarketa pokud by jsi kombinovala tř. nutrlon a nutrilon antikolik nebo na noc pak ano...ale třeba kombinovat sunar , nutrilon, bebu atd...každé mlíčko má jiné složení...neumím si dost představit jak by to trávení 4-měsíčního dítěte zvládlo...☹

mamkamarketa
3. led 2012

@pajoslava urcite nekombinuj 2 ruzne znacky. vzdyt to musi desne zatezovat traveni takoveho prcka

svatule
3. led 2012

řekla bych, že je ještě brzy, mě doktorka říkala, že zhruba od roku je trávení natolik vyvinuté, že pokud dítě nemá nějakou alergii, či podobně, tak je vcelku jedno, které UM pije, navíc v tu dobu už může i veškeré mléčné výrobky. Ale do toho roku bych si dávala pozor a raději nekombinovala, nebo třeba až po zavedení a zvládnutí prvních příkrmů...

gammaray
3. led 2012

@pajoslava tak ted přesně nevm,jak to myslíš 😀 já třeba začínala na nurilonu-nenatalu,pak jsem přešla na nutr.jedničku.později,když v noci nechtěli spát,já myslela,že z hladu,tak jsem na noc koupila ten noční-sytější,ale přes den zas děti pily tu jedničku.ve 3 měsících byl holce zjištěn atop.,takže musela pak už jen HA-nutrilon-pak už jen ten.kluk v pohodě pil,1,2,pak trojku-normál.ten antikol.se mi neosvědčil.podotýkám,že vše ve zn.nutrilon.

leiladelly
3. led 2012

@pajoslava Kombinovat se ta mléka moc nemají. Malá mléko - ani kojené - neměla moc ráda, blinkala, proto postupně nám dali vyzkoušet asi další dva druhy UM, zvracela vše, intuitivně jí mléko nevyhovuje. Od té doby, co mohla začít jíst příkrmy, mléko skoro nepije. Ale v době, kdy ho pít musela, kdy jsem s ní také byla hospitalizovaná v nemocnici, většina pediatrů moc děti nějakými kombinacemi mléka zatěžovat nechtěla.