Mohu míchat 2 umělá mléka do 1 dávky?

romana_2
2. zář 2010

Malé jsou dva měsíce a už cca měsíc je na UM, stridam ji davku Nutrilonu Comfort a Extra, chtěla jsem se zeptat zda je možné tyto dva druhy smíchat v jedné dávce? nemůže jí to ublížit?
předem díky

lenulle81
2. zář 2010

Ahoj, rozhodně tyto dvě mléka nemichej do jedné dávky. Každé má totiž jiné složení. Comfort je hypoalergenní, tudíž má naštěpenou bílkovinu a Extra má obyčejnou. A proč vůbec střídáš dva druhy?

schnek
2. zář 2010

a neodporujou si ty mlíka trochu? comfort je při citlivějším zažívání a extra je naopak sytivější = trávení přitíží. Určitě bych nemíchala do jedné dávky.

beruska24.9.
4. zář 2010

S nutrilonem nemám zkušenost, takže ty názvy mi nic neříkají, malá je na sunaru. Dříve měla sunar ha (tedy hypoalergenní mlíčko, ke kterému se nesmí jiná bkm, protože to ha mlíčko pak ztrácí svůj význam), teď pije obyč. sunar, takže už může i bkm. U nutrilonu bude význam stejný, takže nemíchat ha mlíčko a normální um.

stylly
4. zář 2010

rozhodně nemíchat,....každé jsou jiné a proto podávat mimi zvlášť 😉

evatk
4. zář 2010

vyloženě ublížit to myslím nemůže, ale smícháním ztratí nutrilon comfort své vlastnosti, pro které ho používáš - je ha a zároveň protikolikové, předpokládám, že comfort používáš právě proto, že mimčo má bolení bříška, tak proč riskovat, že ho bude zbytečně bolet?
pokud dáš jednu dávku extra (předpokládám, že večer), tak taky riskuješ, že ho bude bříško zbytečně bolet... raději bych byla na comfortu nonstop, teprve pak můžeš čekat, že prckovi pomůže