Mohu přes den použít Nutrilon a večer Sunar?

manicka26
8. led 2014

mam 2tydeni holcicku kojim ale asi mam hladove mleko

zuzi.111
8. led 2014

Z logiky veci bych to nestridala. Cerstve miminko bude mit citlive zazivani, ktere se musi na kazdy druh nejakou dobu adaptovat. Ale je to jen muj odhad.

blahova_andrea
8. led 2014

já bych asi po dvou týdnech nesahala hned po UM. co laktační poradkyně? spoustě maminek trvá i dva měsíce než se pořádně rozkojí. a proč chceš mlíčka střídat? já teda střídala taky postupně značky, ale až po půl roce malého, podle toho na co byla akce a jemu tedy chutnalo vše. ale nedostával jiné ve dne a jiné v noci.

kytkakvete
8. led 2014

Žádné mléko není hladové, jsou jí teprve dva týdny někdo se rozkojí třeba až ve třech týdnech miminka, určitě to nevzdávej na to je brzo 😉 , mrkni sem http://www.mamilla.cz/na-podporu-kojeni.html nebo http://kojim.webnode.cz/, tady na https://www.modrykonik.cz/kojeni/, hlavně být v klidu a kojit klidně pořád 😀 , jestli ti to pomůže já měla malou na prsu nepřetržitě taky 😉

lv
8. led 2014

Souhlas - hladove mleko je nesmysl, kojení se sladi az později, u me v 6tydnech!
Každopádně pokud das dokrm tak jen jedno uměle mléko, kdyby melo miminko zácpu, průjem, nebudeš vědět, které vysadit.

anetka1701
8. led 2014

Po UM bych nesahala, spíš hooodně často přikládala a čekala, až se to ustálí. Chvíli to trvá, ale stojí to zato - ty peníze pak za UM lítaj šíleně :o( Jinak ze zkušenosti nemíchat - raději dát pouze jeden druh.

anty
8. led 2014

Taky bych hned nedala UM, zkoušela bych častěji přikládat a hlavně být v klidu a nestresovat se.

katyxq
8. led 2014

Jedna piksla UM stojí tolik, co jedna návštěva laktační poradkyně, případné koukni na www.kojim.cz a www.mamila.sk 😉 ... a pokud je dokrm UM nezbytně!!! nutný, nejde odstříkat a dokrmit tím, tak dej jen jeden druh UM a v každém případě suplementorem (laktační pomůckou), z pohárku, výjimečně lze i cévkou po prstu - ale rozhodně ne z láhve, za prvé kazí techniku kojení a za druhé to z ní lépe teče, miminko se pravděpodobně začne hůř přisávat a nakonec dříve nebo později nebude prso chtít vůbec.

zvalentova
8. led 2014

Žádné mléko není hladové nebo slabé . sama jsem se pořádně rozkojila až po měsíci, protože jsem rodila brzy sekcí a moji nedonosenci nechtěli tahat.

lucifereeek
9. led 2014

no spíš asi záleží jak miminko prospívá, mě malá neustále ubývala, takže jsme nakonec UM dát museli, dr. ti určitě řekne jak jste na tom.

glimmer
9. led 2014

já osobně bych se snažila vydržet u kojení. Hladové mlíko = nesmysl .... Pokud potřebuješ kontaktuj laktační poradkyni. UM bych volila jako poslední variantu. A kdyby šla do UM, tak bych rozhodně nestřídala, protože takhle malé mimčo bude mít citlivé zažívání.

sarkar
22. led 2014

Třeba už je pozdě na odpověď, ale UM bych nestřídala, nemusí jí to druhý mlíko sedět a vůbec mají obě trochu jiné složení, myslím, že jí tím akorát rozhodíš zažívání a přivodíš si víc problémů. Slyšela jsem to od víc maminek, že jim Dr. doporučili nestřídat to moc často (třeba když se snaží najít mlíko, které sedí nejvíc - nestřídat to po dni, ale nechat jeden druh pár dní a pak případně přejít na další, když nesedí. Stejně je to tuším že s kašema později - když se dává Sunar, měla by se dávat kaše od Sunaru atd. Ale zas takovej odborník nejsem, UM jsem jen dokrmovala a kaše moc nedávám 🙂). Nicméně doufám, že se zadařilo s kojením a tenhle dotaz už je mimo 😉