Moje roční dítě se stále dožaduje umělého mléka

miseeel
30. říj 2017

Ahoj devcata...!
Mam jen takovy dotaz: moje temer rocni dite se nechce vzdat UM (kupujeme Hipp).
Stale ho pouziva jako uspavaci prostredek (spanek dopol.2 hod + 200ml mleka, pote odpol cca 1,5 hod dalsich 180-200ml a na noc 240ml - stale v noci na mlekove krmeni vstavam dvakrat) nechce mi moc pit caj, vodu jen nucene, co se stravy tyce - rano chleb+lucina k tomu zelenina, v poledne hami sklenicka, popr.muj vytvor a odpol rohlik + jogurt + ovoce. To tak nejak zobe po cely den (maliny, hrozny, jablicko....) mate to nekdo podobne? Zkouseli jsme uspavat bez mleka, ale ten krik se nedal vydrzet :-/ diky za rady popr.za uklidneni, ze to vlastne neni nic spatneho... i kdyz....

bayt
4. led 2018

@kaja2016 Tak to nemusíme snad řešit, protože 99 % matek bude kojit, a pokud nekojí, tak je to třeba proto, že nemají mléko nebo mají zdravotní problémy. Tak co mají dělat?

lucie_91
4. led 2018

Určitě bych mu ho nebrala, asi ho potřebuje. Rozhodně lepší než ty kravský pokusy o mlíko v obchodech (pokud nepočítám ty čerstvý mlíka za 30kč a víc).

kaja2016
4. led 2018

@bayt nevím na co reagujes navíc takhle podrážděné. Já jsem reagovala na argument, že ženy kojí do dvou let, tak proč by nemohlo dítě pít v noci um do dvou let. Podle mě to argument není. UM není MM. Já taky někojim dceru prakticky od narození, jinak bych si tu netroufla ani nic radit.

bayt
4. led 2018

@kaja2016 Já jsem tě spíš nepochopila, chápu to až teď.

miseeel
autor
5. led 2018

Dobre, diky za rady a tipy, ale stale na moji otazku ZDA JE NORMALNI, ZE MA V POLEDNE OBED (A PO OBEDE CHODI SPAT) A OPET CHCE MLEKO nemam odpoved. Doba mezi obedem a spankem je cca 30 min. Mate to nekdo take tak? Na noc mu ho brat nebudu, ale pres den se ho stale dozaduje, bez ohledu, zda pred tim neco jedl.

zmrzlinka
5. led 2018

@miseeel pokud mu po tom neni blbe tak bych to neresila. Pro kazdeho je normální něco jineho. Jestli je zdraví a spokojení tak to neřeš. V pubertě uz mliko mit nebude 😁

veronykristy
2. čer 2023

@saryk9 Krásně napsáno... též nechápu proč chce vzít UM ročnímu dítěti...