Můj syn zvrací ze Sunaru 2. Co dělat?

natty29
6. kvě 2022

Dobrý holky chci se zeptat můj syn používal dlouho mliko Sunar 1 a jak jsem byla u doktora tak mi rekl ze mam mu dával Sunar 2 a včera jsem mu dala ráno a začal mi po něm zvracet. Nevím co mám dělat

tasimia
6. kvě 2022

@natty29 klidně dávej jedničku.

natty29
autor
6. kvě 2022

@tasimia dobře dekuji za radu

natty29
autor
6. kvě 2022

@tasimia a ještě chtěla bych se zeptat když malému budu dávat Sunar 1 nebude mít toho málo nebo nebude hubnout?

mia_von_prag
7. kvě 2022

Proč myslíš, že to spolu souvisí? Mohl zrovna chytit nejakou virozu. Zkus se podivat na složení 1 a 2, bývají úplně stejné až ns jiný poměr některých vitamínů a minerálů.
Hubnout nezačne. Zkus dat tu dvojku ještě jednou

natty29
autor
7. kvě 2022

@mia_von_prag no protože když jsem mu ráno dala mliko tak byl v pohodě a pak jsem mu dala mliko než šel spát ve 12:00h mliko spal normálně a najednou to mliko celé vyblil. Na Sunar 1 jedl normálně i rohlík se sýrem k večeři a když mu dám rohlík tak to vyzvraci a vyroza to určitě není to by zvracel i z jiných věcí a to on nemá.. A Sunar 1 když dostal 180ml to snědl hned a když jsem mu dala Sunar 2 180ml tak snědl 5ml a hned ho to natahovalo

bara88
7. kvě 2022

Podle mě je kravina aby to bylo po tom sunaru

elesse
7. kvě 2022

Ty mas k sunaru 1 uz zavedeny rohlik se syrem k veceri? Jako to zvraceni po dvojce spis fakt nebude

natty29
autor
7. kvě 2022

@elesse tak já mu ráno dám mliko, pak na oběd mu dam brambory s mrkví na večeři rohlíček a na večeři mliko.. A od té doby co má Sunar 2 tak takhle jsem mu to dala malému a všechno vyzvracel

marge_s
7. kvě 2022

“Na Sunar 1 jedl normálně i rohlík se sýrem k večeři a když mu dám rohlík tak to vyzvraci a vyroza to určitě není to by zvracel i z jiných věcí a to on nemá..”- tak jak to je? 🤷🏾‍♂️
(Spis bych taky cekala bonus z ordinace 🤦🏻‍♀️)

tasimia
7. kvě 2022

@natty29 hele za me to zkrátka může souviset, mala blinkala taky dvojku akorát Bebu. Jakmile jsem vrátila jedničku, tak se uklidnila, pak jsem to zkusila za 14 dní zase a znovu zvracela.. prostě ji nesedla. Navíc jednička je nejlepší složením, takže klidně dávej.

natty29
autor
7. kvě 2022

@tasimia dneska jsem mu dala Sunar 1 papal i normální jídla a všechno v pohodě nezvracel

elesse
8. kvě 2022

@natty29 vis, me to prekvapuje, protoze na sunar 2 se prechazi v 6. mesicich, co pro vetsinu deti znamena, ze jedi pat lzicek zeleniny, mozna ovoce a kasi, jogurt. O rohliku se syrem nejsou ani nektere rocni deti

natty29
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
natty29
autor
9. kvě 2022

@elesse řekl mi to doktor že mam dat Sunar 2.. Tak jsem to koupila ráno jsem mu dala mliko to bylo v cajk ve 12:00h dostal brambory s mrkví a s masem na svačinu měl mliko a za pár min to všechno vyzvracel. A druhý den to měl znovu a to měl ráno mliko pak obed a jak si dal jen pár lžiček tak zase mi zvracel

natty29
autor
9. kvě 2022

@elesse právě malý jak už má rok tak mi sestra od doktora řekla že může všechno tak jak dospělí ale nesmí ořechy a med

limali
9. kvě 2022

@natty29 Dr ti až v roku povedal že máš dať malému Sunar 2 a sestra že môže jesť všetko? To je nejaké divné 🤔 každopádne si nemyslím že je to z UM. Pokiaľ je rohlíky so spracovanými potravinami ako syr a potom to ešte zapíja mliekom, je to z tej kombinácie.