Můžu dát Nutrilon HA, když běžně pije klasický Nutrilon?

mafeska
6. led 2013

Ahoj, můžu dát malé nutrilon HA když normálně pije klasický nutrilon? Poslala jsem přítele pro mléko a koupil mi tohle že prý jiné neměli. Předem díky za odpovědi.

loafeer
6. led 2013

Ahoj, HA je trošku hořké, takže je otázka, jestli ti to malá vypije, když dotěď měla mlíko obyčejné.

sacvi
6. led 2013

Já přecházela z normálního na HA úmyslně a malá nepoznala nic 😉 Určo můžeš..

iira
6. led 2013

HA znamena hypoalergeni ..muzes ji to dat 🙂

beruska24.9.
7. led 2013

@mateska HA (hypoalergenní) mléko má nějak štěpenou bílkovinu a navíc je hořké. Když ti ho malá vypije, dát ho můžeš, ale už to nebude mít ten HA účinek, protože předtím pila ´´normální´´ mléko (neštěpenou bílkovinu). Když se dává HA mléko, tak se při něm nesmí dávat klasická bílkovina (klasické mléko, jogurty apod.). Snad jsem to napsala srozumitelně 🙂

zvalentova
7. led 2013

Pokud ti ho vypije tak proč ne, dávám ho od porodnice a naprosto v pohodě. Postupně zařazuji jogurty a další věci v rámci příkrmů. Cena HA varianty je ale vyšší.

jankadudova
7. led 2013

Uplne hypoalergenni mleko to neni, doslova jde o hypoantigenni...zkratka🙂 dat ho muzes, je horke a mozna nebude chutnat. Deti, ktere jsou alergicke na bilkovinu kravskeho mleka by mely dostavat jine nez HA mleko, takze to proste neni tak "prisne"...

pampalin
7. led 2013

Ahojky!
Tak jsem zkoušela přejít o "obyčejného" UM na hypoalergenní, ale malej mi to nechtěl pít, bylo to nahořklý, nechutnalo mu to.
Takže přejít můžeš určitě, otázka je, jestli Ti to Tvoji mimi bude pít.