Můžu kombinovat mlíčka Beba 1 a Beba Sensitive?

sabrine23
26. únor 2012

ahoj Holky, prosím o radu, můžu kombinovat Bebu 1 a Bebu Sensitive?? Papali jsme od narození Beba 1 a začali jsme mít problémy s kakáním, dr. nám doporučila Bebu Sensitive, ale od té doby co ji baštíme, tak se mi malý prohýbá do luku a tlačí.. asi ho po tom bolí mlíčko, napadlo mě to kombinovat? co myslíte? Děkuji za rady. S.

karchinka
26. únor 2012

ahoj, já bych asi moc neexperimentovala a zeptala se zase znova doktorky. My měli u malého jenom Bebu 1 a neměli jsme problém, spíš naopak, malý měl spíš tužší hovínka (možná jsem mu vždycky chtěla přilepšit a dávala mu trošku plnější odměrky, nezarovnané odměrky umí dělat docela bobky :D). A kojíš k tomu? Když jsem se snažila kojit, tak ta hovínka vypadala s tou Bebou a trochou mateřského mlíka fakt blééé 🙂 Ale třeba mu ta Beba nesedí, kdo ví, zkus se opravdu zeptat doktorky, možná ti fakt poradí to kombinovat nebo jiné mlíko 🙂

sabrine23
autor
26. únor 2012

no ona nám právě poradila to sensitive, ale po tom se mi hrozně kroutí... a četla jsem, že mlíčka stejné značky se můžou kombinovat...no asi se vrátíme k obyč bebě, protože tohle se nedá..je mi ho hrozně líto 😒
nene nekojím...

ingbara
28. led 2013

@sabrine23 Ahoj máme stejný problem,už dva dny malej pije senzittiv a poznatky jsou stejne, pořád se kroutí. Co nás překvapilo je,že sice hodně prdí,ale bříško má měkké není nafouklé. Přemýšlíme jestli se nevrátit k bebě obyč. Jak jste na tom teď? Díky za odpověď

sabrine23
autor
29. led 2013

@ingbara ahoj 🙂 v současné době má náš malý 15měsíců, takže už dobře, jinak jsme zůstali u senzitive do 7m a bylo to v pohodě, asi po týdnu se to upravilo, krásně kakal, prděl a bylo mu fajn... ta jednička ho moc zahusťovala.... kolik má malá m? a dáváš mu třeba nějaký příkrm už?